Omiljena serija

Ima ih dosta

1.Emili Kalebove Kceri Odlicna serija. (Tu sam bila zaljubljena u Roya Dipuisa)
2.Laki Santandjelo igra Nikolet Seridan (plavusa iz Domacica)
3.Robinja Isaura prva brazilska telenovela prikazana kod nas jos u vreme SFRJ. (Iako sam tada bila dete secam se. Odlicna serija)
 
jel se seca neko serije vojvotkinja iz vojvodske ulice?davala se bas davno,na rts-u ujutru!imam utisak da smo je samo ja i moja sestra gledale!
faktor psy sam obozavala, spanske stvarno nisam gledala, sem kasandre naravno...i zabranjene ljubavi na bk! da, princ sa bel era,kozbi sou,step by step...bla,bla,bla! Od skorijih ocajne domacice su mi super!
 
Volela sam da gledam: Povratak u Idn,Cipka,Slucajni partneri/Sibil Separd/,Emili/posle sam i knjigu kupila/,Dadilja,Evervud,Cari,Rozen,ne secam se imena ali jako sam volela seriju snimljenu po Seldonovom romanu o zgodnoj prevarantkinji.Grlom u jagode,Pozoriste u kuci,Nikita.Spanske serije organski ne podnosim.
 
E ja sam jos uvek teen tako da pola od tih serija ne znam.....
Moje omiljene serije koje sam gledala kao mala i rado ih se secam su:
-Friends(i sad ih naravno gledam)
-Pod suncem sen tropea
-Alo,alo
-Melrose Place,to sam skoro gledala
-V.I.P
-Baywatch
-The O.C.
i naravno od spanskih
-Kasandra
-Zabranjena ljubav(na BK)
 
Od serija koje mogu da gledam bezbroj puta :Black adder,Mucke,70's show,Coupling,Simpsons(upravo sa neta svukao poslednju 17 sezonu,ali mi ne smeta da gledam od prve koja ide sad na pinku),South park,Star trek,Friends.
U secanju su mi jos ostale(po dobrom):Ja Klaudije,Tropical heat(Sloteru Nice Srbija ti klice :lol: ),ona akciona serija koja je isla krajem 80' naslovna numera "I need a hero",Nikita,X Files,..
Od serija koje jos nisu bile kod nas najaci utisak ostavili Rome i SG Atlantis.
 

Back
Top