Omiljena serija

Domaće: Bolji život, Zaboravljeni, Pozorište u kući (stara verzija), Vratiće se rode, Složna braća, Otvorena vrata, Vruć vetar, Policajac s` Petlovog brda...

Strane: Priče iz predgrađa, Gospođa Troter, Prijatelji, Nepristojni ljudi, Treći kamen od Sunca, Žene fudbalera, Un paso adelante...

Od skora gledam Očajne domaćice... ok je serija.
 
Sopranovi
OZ
Mucke
Svi mrze Krisa
Tropska vrelina
Kenan i Kel
Princ sa Bel Era

i dosta domacih serija medju kojima bih izdvojio recimo ; Otvorena vrata, Crni Gruja i Srecne ljude ;)

a od crtanih filmova : Nindza Kornjace,Simpsonovi,Talicni Tom, Transformersi, Robotek, Voltron :)

a od ovih koje se trenutno emituju nista ne gledam..........jedino ponekad kad uvatim gledam Gorke plodove i Princ sa Bel Era na OBN-u
 
Sopranovi
OZ
Mucke
Svi mrze Krisa
Tropska vrelina
Kenan i Kel
Princ sa Bel Era

i dosta domacih serija medju kojima bih izdvojio recimo ; Otvorena vrata, Crni Gruja i Srecne ljude ;)

a od crtanih filmova : Nindza Kornjace,Simpsonovi,Talicni Tom, Transformersi, Robotek, Voltron :)

a od ovih koje se trenutno emituju nista ne gledam..........jedino ponekad kad uvatim gledam Gorke plodove i Princ sa Bel Era na OBN-u

:ok: Great i ja volim da gledam Prince of Bel - Air, i Everybody hates Chris, mada ni Family matters nije loš.... od domaćih Bela lađa, Srećni ljudi i Bolji Život.;)
 
Trenutno su mi omiljene serije Lost i Battlestar Galactica. :worth:

Ostale omiljene serije svih vremena:

Homicide: LOTS
Oz
Night & Day (superuvrnuta UK serija, na žalost slabo poznata ali za divno čudo davala se kod nas)
The Sopranos
Twin Peaks
The X-Files
Monty Python's Flying Circus
The Simpsons
Frasier
Only Fools and Horses
takođe sjajne:
Arrested Development
Prime Suspect
Cracker
The Vice
My So-Called Life
Deadwood
The Shield
Wire In the Blood
Trial & Retribution
Sleeper Cell
Dexter
Jericho

Sigurno sam nešto zaboravila, nije normalno koliko sam serija gledala.


Inače... Desperate Housewives jesu šit teški... a tek 24... :thumbdown:
 

Back
Top