Omiljena serija

uuuuu..
nestasne godine..
kako je to bila dobra serija.. :D :D :D :D :D :D
zadnje epizode su mi bile nekako najjace,ali i tuzne jer se polako sve razresavalo,
videlo se da je kraj :( :( :(
gledala sam je dvaput..
jednom davno,i sad skoro,tj.letos dok je trajala na stankomu..
pre je koliko se secam bila na 3.rts..
 
+UNHOLY GATES OF MIDIAN+:
uuuuu..
nestasne godine..
kako je to bila dobra serija.. :D :D :D :D :D :D
zadnje epizode su mi bile nekako najjace,ali i tuzne jer se polako sve razresavalo,
videlo se da je kraj :( :( :(
gledala sam je dvaput..
jednom davno,i sad skoro,tj.letos dok je trajala na stankomu..
pre je koliko se secam bila na 3.rts..

Pa i sad se daje na Super kanalu. ;)
 
Ja se secam serie povratak u Eden,....Beverrli hilsa i merlouz place,Blossom,Full House,Volim Rossane,Mucke koje idu na b92,Alo alo,naravno sex& city to se ne propusta,......
Ne volim ove nove glupe crtane filmove,..ne mogu da verujem da su ukinuli da pustaju duska dugouska i ostalu druzinu??:shock: Kreteni glupi!!! Evokse sam obozavala i Snorkijevce... Mada sam ja vise volela one dugometrazne od Disney-a To su bili crtani!!!
 
Mada sam ja vise volela one dugometrazne od Disney-a To su bili crtani!!![/QUOTE]



Aha,...nedostaju mi takvi crtani...:-(
''Mala sirena'',''Lepotica i zver'',''Dambo'',''Aladin'',''101 dalmatinac'',''Bambi'',''Uspavana lepotica'',''Petar Pan'',''Snezana i 7 patuljaka'',................Divni su,majke mi.:-)
 
Prije nekih 13 godina na hrvatskoj televiziji prikazivala se serija Norther Exposure, prevedeno kao Život na sjeveru. O mladom ljekaru koji se doseli u neku zabit na Aljasci. Ne znam da li se ikad prikazivala ne nekoj TV u Srbiji. Sumnjam da ste je mogli gledati jer teda još nije bilo razvijenih kablovskih mreža. Inače, Tvin Piks je bila vrlo dobra serija a od novijih volio sam i Porodicu Soprano.
 
Secam se da sam uzasno volela da gledam Nes Bridzisa.... to mi je definitivno bila omiljena serija.... pocinjala je neko vreme u 13h, pa sam stalno kasnila u skolu zbog nje... a i Don Dzonson je strava glumac :-D
 
Ranije je bio noćni program RTVSA koji se zvao "I NOĆ I DAN". To je bio dobar program , u vremenu Ante Markovića kada su se desile neke promene koje su na žalost bile stopirane od drugih , i u tom programu bila je nezaboravna serija australijska čini mi se - "POVRATAK U IDN" .............
 
prof. Grof:
Ranije je bio noćni program RTVSA koji se zvao "I NOĆ I DAN". To je bio dobar program , u vremenu Ante Markovića kada su se desile neke promene koje su na žalost bile stopirane od drugih , i u tom programu bila je nezaboravna serija australijska čini mi se - "POVRATAK U IDN" .............

secam se te serije. obozavala sam je, bila sam mala. posle te serija je isla neka nemacka serija klinika svarcvald.
 

Back
Top