big problem

A

anonimna

Gost
Ne znam šta da radim.Moji drugovi i drugarice su drugačiji od mene.Oni naprosto ne vole ništa.neki od njih vole da čitaju knige,ali ni to nije ništa posebno.Oni su jednostavno nezainteresovani za bilo kakve stvari.Njih samo zanima da izađu napolje i traže nekog kobi mogao da im bude dečko ili edevojka.Ja do sad nisam imala dečka i ne mislim da mi treba.Tu je i jedan dečko koji mi se sviđa.On nije kao oni,ali izgleda kao da se sve više ugleda na njih.Ne želim da on bude kao oni.Molim vas,pomozite!!! :roll: :roll: :roll:
 
anonimna:
Ne znam šta da radim.Moji drugovi i drugarice su drugačiji od mene.Oni naprosto ne vole ništa.neki od njih vole da čitaju knige,ali ni to nije ništa posebno.Oni su jednostavno nezainteresovani za bilo kakve stvari.Njih samo zanima da izađu napolje i traže nekog kobi mogao da im bude dečko ili edevojka.Ja do sad nisam imala dečka i ne mislim da mi treba.Tu je i jedan dečko koji mi se sviđa.On nije kao oni,ali izgleda kao da se sve više ugleda na njih.Ne želim da on bude kao oni.Molim vas,pomozite!!! :roll: :roll: :roll:
Sistem je ucinio svoje....
 
Pa sta je tu problem ako su zainteresovani za izlaske druzenja zezanja ovo ono.. Pa fala bogu da su za to zainteresovani mladi su majku mu.. Jbt jel ti zivis u 16 veku pa bi da sedis sa ortakinjom u sobi i chitate knjigu.. izadji malo zezaj se..
 
Peruzzi:
anonimna:
Ne znam šta da radim.Moji drugovi i drugarice su drugačiji od mene.Oni naprosto ne vole ništa.neki od njih vole da čitaju knige,ali ni to nije ništa posebno.Oni su jednostavno nezainteresovani za bilo kakve stvari.Njih samo zanima da izađu napolje i traže nekog kobi mogao da im bude dečko ili edevojka.Ja do sad nisam imala dečka i ne mislim da mi treba.Tu je i jedan dečko koji mi se sviđa.On nije kao oni,ali izgleda kao da se sve više ugleda na njih.Ne želim da on bude kao oni.Molim vas,pomozite!!! :roll: :roll: :roll:
Sistem je ucinio svoje....
Pa,i meni se isto desava!Oko mene sve same budale.Kako se snalazim?Lepo,ako ti ne odgovara postojece drustvo,malo izadji napoljei potrazi nove prijatelje ili pozovi one sa kojima se nisi dugo cula.Ja sam `89,a sve moje drugarice jure momke i ljube vsakog treceg koga vide,dok se ja drzim one cool teen zabave,koja se ne sastoji od besomucnog blamiranja,kako bih postala deo grupe.Ja bas necu da se utopim u masu,da licim na ostale kao jaje sa jajetom.....u cemu je svrha svega ovoga?Ne trudi se da budes kao oni ako ti to ne prija!Nadam se da sam pomogla
 

Back
Top