Srećan 1 maj rada, neradnici !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

проф-Гроф

Početnik
Banovan
Poruka
42
Ko sutra radi, i šta , i kako . Koliko vas ima koji slavite ovaj tipično komunistički neradnički dan. Koliko gubite što neđelju dana ne radite. A gde je para, politika će vam sve nadoknaditi. Ja sjutra u 5 h radim i moji radnici. I ja i oni biće zadovoljni.......

**** VAS 1 MAJ...... :smile: :lol: :lol: :lol:
 
проф-Гроф:
Ko sutra radi, i šta , i kako . Koliko vas ima koji slavite ovaj tipično komunistički neradnički dan. Koliko gubite što neđelju dana ne radite. A gde je para, politika će vam sve nadoknaditi. Ja sjutra u 5 h radim i moji radnici. I ja i oni biće zadovoljni.......

**** VAS 1 MAJ...... :smile: :lol: :lol: :lol:

pih robovlasniku jedan, mogao si makar radnicima da daš slobodne dane :)
 
mali adađo:
pih robovlasniku jedan, mogao si makar radnicima da daš slobodne dane :)

Dao sam , kako nisam. Radnice ne rade......Sestro, danas sam prodao šleper škarpine( ona je crvena jel tako). Samo da ovi crveni mogu neku ribu da savataju i da nešto ispeku, kad ne mogu ništa drugo. BOŽE hvala ti što ima "crvenih" i "crvenih" riba. A u ***** materinu........... :-) :lol: :lol: :lol:
 
Кад Срби буду имали радничке синдикате који ће да се изборе за права и заштиту радника а не да набављају лук, кромпир и јаја - славићемо .
 
проф-Гроф:
Ko sutra radi, i šta , i kako . Koliko vas ima koji slavite ovaj tipično komunistički neradnički dan. Koliko gubite što neđelju dana ne radite. A gde je para, politika će vam sve nadoknaditi. Ja sjutra u 5 h radim i moji radnici. I ja i oni biće zadovoljni.......

**** VAS 1 MAJ...... :smile: :lol: :lol: :lol:
nemoj tako! Ti radis da bi kad zaradis uzivao a mi cemo i sutra da uzivamo .Pomalo i da radimo neki ce da okrecu neki da dodaju na vatri .Rad je stvorio coveka kako bese?
 
проф-Гроф:
Dao sam , kako nisam. Radnice ne rade......Sestro, danas sam prodao šleper škarpine( ona je crvena jel tako). Samo da ovi crveni mogu neku ribu da savataju i da nešto ispeku, kad ne mogu ništa drugo. BOŽE hvala ti što ima "crvenih" i "crvenih" riba. A u ***** materinu........... :-) :lol: :lol: :lol:


znam ,samo sam se šalila, niko neće da radi , tražili su kapitalizam a ne mogu da prate :-)
 
Јављам се с посла, значи радим на 1. мај. :cry:

Бернард Шо је својевремено написао следећу причицу:

Од 365 дана у години - половина су ноћи.
Значи, остаје 182.
Онда одбијемо 52 суботе и 52 недеље - остане 78.
Па када још одбијемо годишњи одмор, боловања, државне и верске празнике - остане ЈЕДАН дан.
Е тај ЈЕДАН дан се слави као празник рада :D :D :D
 
проф-Гроф:
Ko sutra radi, i šta , i kako . Koliko vas ima koji slavite ovaj tipično komunistički neradnički dan. Koliko gubite što neđelju dana ne radite. A gde je para, politika će vam sve nadoknaditi. Ja sjutra u 5 h radim i moji radnici. I ja i oni biće zadovoljni.......

**** VAS 1 MAJ...... :smile: :lol: :lol: :lol:


Ја имам два дана у месецу слободно, мајмуне један, кога бре ти називаш нерадницима!?
Има да те ставим и натакнем на полни орган и носим место црвеног барјака на првомајски уранак!

******* ТВОЈ КАПИТАЛИЗАМ!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top