da pokrenemo peticiju?

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
ko je za da se pokrene peticija da se nagradi inspektor koji je otkrio korupciju na univerzitetu? da jednom pokazemo da smo uz nase najbolje ljude. njih treba gurati.
ja bih njega i za ministra policije. ako ne to, onda bar neka nagrada.
 
Не бих да умањујем значај открића корупције ... Али, зар инспектор са својом екипом, није "само радио свој посао" ? Зар је бити поштен и радити оно за шта си плаћен толика реткост ?
 
Lacibg:
Не бих да умањујем значај открића корупције ... Али, зар инспектор са својом екипом, није "само радио свој посао" ? Зар је бити поштен и радити оно за шта си плаћен толика реткост ?
Odlicno zapazanje .Mada na drugo pitanje moram odgovoriti potvrdno jer da je drugacije ne bi po istrazivanje indexa korupcije bili u rangu sa nekim africkim banana zemljama .
 
Lacibg:
Не бих да умањујем значај открића корупције ... Али, зар инспектор са својом екипом, није "само радио свој посао" ? Зар је бити поштен и радити оно за шта си плаћен толика реткост ?
alo!!!! jeste radio svoj posao. jeste, tolika je retkost. u srbiji niko ne zeli da se zamera.
srbi su kukavice. srbi su najkorumpiraniji u evropi. sramota.
 
hoces da kazes da korupcija nije problem br. 1 u srbiji. godinama.
a drugo je pitanje sto se mi uvek tvrdimo da najbolje ljude skrajnemo, gurnemo ih u neki zapecak.
a najgori avanzuju.
trebalo bi coveka bar unaprediti. to bi, mozda, podstaklo i druge.
 
a paz sad ovo:

Koliko ima kriminala i korupcije u policiji i koliko su bitne porodične veze kada nastanu problemi, dobro govori primer policajca Marka Pavlovića, koji je kamerom snimljen kako uživa kokain. On je, naime, posle šest meseci suspenzije vraćen na posao policajca u Vršcu.

Jedna od ilustracija i dokaz postojanja kriminala koje neretko rade upravo oni koji su zaduženi za hapšenje kriminalaca jeste snimak koji je TV B92 dobila od lokalne televizije iz Bele Crkve, koja ga je prva emitovala pre godinu dana.

Jedan od aktera, saobraćajni policajac koji na snimku uživa kokain, tek pre šest meseci je suspendovan, ali je sada vraćen na posao.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=04&dd=30&nav_category=12&nav_id=244512
 
ja se slazem. lose policajce trba kazniti. jedan od razloga je i da to bude primer drugima.
a dobre nagraditi. jedan od razloga je da to bude primer drugima.

a evo kako to radi nasa drzava. danas sam citao u 24 casa mali clanak.
najbolji policajac u republici srbiji je nagradjen sa 8.000 din!!!!!
to je samo 100e!!!!!!
eto koliko je stalo nasoj drzavi do DOBRIH policajaca.
napisali su i koliko je slucajeva resio i koja je imao hapsenja.
 
bubobubo:
ja se slazem. lose policajce trba kazniti. jedan od razloga je i da to bude primer drugima.
a dobre nagraditi. jedan od razloga je da to bude primer drugima.

a evo kako to radi nasa drzava. danas sam citao u 24 casa mali clanak.
najbolji policajac u republici srbiji je nagradjen sa 8.000 din!!!!!
to je samo 100e!!!!!!
eto koliko je stalo nasoj drzavi do DOBRIH policajaca.
napisali su i koliko je slucajeva resio i koja je imao hapsenja.

Što se čudiš za tih 100 EUR? To je ipak napredak u odnosu na blisku prošlost. ;)
Ranije su najbolji milicajci u 00:00 sati 30.12. 80-tih dobijali ručni sat marke "Zenit", "Darvin"....
 
A da pokrenemo peticiju za iskorenjivanjem korupcije u zdravstvu i gradjevinarstvu i radničkim sindikatima zbog kojih mnogi ostaju bez otpremnine?
Kao za logičan nastavak posle fakulteta a dok postoji iskrena politička volja?
Ili volja ipak nije bila iskrena već predstavlja neko interno prepucavanje sa reklamnim efektom?
 
bubobubo:
ko je za da se pokrene peticija da se nagradi inspektor koji je otkrio korupciju na univerzitetu? da jednom pokazemo da smo uz nase najbolje ljude. njih treba gurati.
ja bih njega i za ministra policije. ako ne to, onda bar neka nagrada.
Zasto, zato sto je radio svoj posao?

Izgleda za razliku od ostalih koji ne rade svoj posao...
 
bubobubo:
ko je za da se pokrene peticija da se nagradi inspektor koji je otkrio korupciju na univerzitetu? da jednom pokazemo da smo uz nase najbolje ljude. njih treba gurati.
ja bih njega i za ministra policije. ako ne to, onda bar neka nagrada.

Velika je retkost da neko u Srbiji dobro radi svoj posao. A jos veca je retkost da hoce da se upusti u "borbu protiv vetrenjaca". Verujem da je vecina njegovih kolega tako dobila diplome. Coveka treba postaviti za ministra policije pa malo da sredi ovu propalu rupetinu od zemlje.
 
ratnistrateg:
Mislim da to nije dobra ideja sve dok je DOS na vlasti. Imenovanje ljudi koji se bore protiv kriminala u vreme dok su prijatelji kriminalaca na vlasti nije dobra ideja.

A sta su tvoji radikali ili socijalisti radili. Oni su mozda iskorenjivali korupciju? Ta korupcija jeste bila pre 90-tih godina ali nije bila ni 1% od one koja je nastala za vreme vladavine Slobe i Seselja. A ako se dobro secam SPS je naslednik KPJ pod kojom je nastalo tih 1% korupcije a SRS je vladao zajedno sa SPS(i borili su se za iste ideale) kad je doslo do najveceg porasta korupcije. Tako da mi zdravom logikom slobodno mozemo da zakljucimo da su za korupciju krivi KPJ+SPS+SRS i to tim hronoloskim redom, mada je sve to ista stoka.
 
mladidemokrata:
Seselj doktor? tu nisu cista posla.

Pa da Seselj je jedan od onih doktora sto su sa nekog naseg fakulteta izdobijali diplome pa onda sa nekakvim teorijskim znanjem poceli da predaju. A sad je prvi put u zivotu usao u sudnicu i to da brani sam sebe. Pa mu opet treba pola SRS da ga brane jer sa njegovim znanjem prava nije sposoban ni da odgovori na najosnovnija pitanja. Ali nisam siguran ni da ceo SRS kad se skupi moze da se napravi jedan zdrav i funkcionalan mozak. A to sto ih psuje na sudu je samo odraz njegovog pravnog obrazovanja.
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(претња смрћу)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 

Back
Top