Prince

Mislim da je unikat..., fenomenalan muzičar! Kad sam bila mala, sanjala sam o tome da uradim špagu iz jednog poteza (kao što je on radio na nastupima)...i uspela sam...što se muzike tiče, slušam ga povremeno,...svidja mi se
 
fizički...ne mislim ni da je lep ni da je rugoba....ima specifičnu facu...otkud znam, rekla bih umereno simpa...ali imidž mi se svidja, baš je upečatljiv...
Purple Prince
prince_of_persia_prince.jpg
;)
 
jedan od mojih omiljenih pevacha .
mali , sitan , feminizaran , ali ima neshto u sebi .
fenomenalan muzichar .
neke od omiljenih stvari su mi :
little red corvete
dirty mind
controversy
the most beautifull girl in the world
i would die 4 u
if i was your girlfriend . . . to su samo neke , naravno
 
To je jedna od mojih najomiljenijih pesama. Prince i ja idemo zajedno sa njegovom porodicom na sastanke Jehovinih svedoka. Tamo je super! Citamo Bibliju i zezamo se ponekad on otpeva neku pesmicu. Inace nas dvoje smo super drugari. Pesma "Dimonds and Pearls" je posvecena meni. Citav taj album je bila kruna nase saradnje, a uskoro planiramo da izdamo i duet pod imenom "Princess Liza" Neki muzicki novinari smatraju da ce to biti jedan od najboljih dueta u istoriji pop muzike. Napravicemo verziju i za balkansko trziste sa etno motivima. Prince kaze da jedva ceka kada ce doci u Srbiji, posto je toliko slusao o njoj u poslednjih 15 godina. 8-)
 
@Liza
Blago tebi kad si extra sa svim tim velikim zvezdama...Cak si i u kuci Velikog Brata,i to VIP,a i na Evroviziji si bila u Helsinkiju,sad jos saznajem da je Prince tebi posvetio pesmu...Svaka ti cast !!!Kako ti polazi za rukom?
8) 8) 8)
 
Billie Jean:
@Liza
Blago tebi kad si extra sa svim tim velikim zvezdama...Cak si i u kuci Velikog Brata,i to VIP,a i na Evroviziji si bila u Helsinkiju,sad jos saznajem da je Prince tebi posvetio pesmu...Svaka ti cast !!!Kako ti polazi za rukom?
8) 8) 8)

Opasna je ona...A jel znas Michael-a? 8)
 
Eh, moji dragi Princić...šteta što ga ne slušam češće. Ali, nema tu sumnje da je strava muzičar...ne bih sad da ga poredim sa...kad ni ne može :D ali super je Princ, stvarno!!!!!!!
 

Back
Top