kosulja sa ruskom kragnom

Julian_Duranona:
Da, Covece Iz Prasume, u trenutku nisam mogao da se setim kako se ta kosulja popularno naziva u srpskom jeziku. Dakle nemoj da trazis onako kako sam ti ja neuko objasnio, vec trazi ''kosulju za smoking sa okovratnikom podvrnutih krilaca''. Svako ce te rado usluziti i odmah ce znati o cemu se radi.
Naravno, nemoj da zaobidjes on-lajn narudzbinu. Brzo ce da pristigne... za zlatnu svadbu.
Zna sve livija... Balraj ce takvu istu da nosi na monsunskoj svadbi. Nevernica... besan sam na nju zbog udadbe.

E, ozbiljno... Tarzane, nemoj da obuces obican sakao ako vec insistiras na toj sulji. Mislim izgledaces k'o konobar ovo ono. Sad ja kao baratam mladalackim fazonima...
Iznajmi i smoking, pa da budes bas ono u elementu... Meni bi bio smesan, al' jbg, ne zenis mene.
Da se mene pita, ti bi obukao kosulju bez kravate. I zakopcao je do grla (e tu bi ti legla ruska kragna). Nekako kravata nije deo nase tradicije, a ruku na srce nije ni za crkvu. Zna se da se u crkvu ide u zakopcanoj beloj kosulji... uzemljenje se nigde ne pominje.
Tako sam ja ucinio kad sam se onomad zenio. I imao sam prsluk i sat sa lancem. Sad, nisam bas siguran da l' sam imao sat ili su mi na lancu bili kljucevi, ali lanac sam garantovano imao - em se secam, em imam fotke. Mislim, sve je to bilo manje zbog tradicije, a vise da ne budem kao ostale mladozenje. Dobro, moze biti da sam izgledao kao Amis, samo bez sesira - ali nije ni to lose... Znas, tad su se nosila svilena dvoredna odela ciklama boje i kravate cvetnih dezena. Eh, kad se setim...
Al' tebe bas zabole za ovu moju ispovest... imas ti svoju muku.

:D :D :D
eee, skoro nisam procitala nista zanimljivije...kako mi je ovo promaklo!?!?
 
стигао прслук и лептир машна! још гиље и то је то... ах да, и фризурица за 200 кинти :-)
за цену младине фризуре могу да се шишам наредних година и година... тако волим што сам мушко :-)
 

Back
Top