Stanley Clark

thruo

Aktivan član
Poruka
1.546
Ljudi, prošlo je nedelju i kusur dana od spektakla! Hteo sam da prođe malo vremena da se svima srede impresije! Da li je neko bio na koncertu ovoj muzičkog genija i kako ste se proveli?

Što se mene tiče.. Veče je bilo veoma uspelo! Atmosfera napeta, dok nam je Stenli pokazivao veštinu i umeće na basu i kontrabasu! Bubnjar je bio priča za sebe! Nisam siguran da njega mogu da svrstam u Stenlijev prateći bend, jer je čovek imao svoju solo deonicu koja se meni činila k'o večnost (u pozitivnom smislu)... Tako mlad, a tako dobro "svira"! Moj ćale je njega slušao pre 32 godine, kad je poznati basista dolazio sa svojom ekipom "Return to forever"! Rekao mi je da mu je i pored te 32 godine čekanja na ponovni dolazak ovog virtuoza, najteže palo 45 minuta zakašnjenja koncerta! No, ipak... šta da vam kažem... ISPLATILO SE U POTPUNOST!
 
Bilo je do jaja. Mislim, šta se drugo moglo i očekivati.... A s obzirom da je ulaznica bila 1000din, slobodno se može reći da je bilo za džabe. Jel' ono za Riblju Čorbu koštala isto toliko? :lol:
 
Pravo da ti kažem... ne znam... Nisam bio na Ribljoj Čorbi, mada mi je žao što nisam... A što se tiče Stenlija najviše su mi se svidele numere "Song to John" (ima mnogo moćno iskomponovan bas), a i sledeća kompozicija u kojoj je svirao kontrabas gudalom!
 

Back
Top