Osudjen radikal zbog vredjanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Opštinski sud u Leskovcu presudio je da visoki funkcioner SRS Goran Cvetanović mora da plati 80.000 dinara zbog klevete potpredsednice G17 plus, Ivane Dulić-Marković. Cvetnaović je kriv što 27.jula 2006. kao predsednik Skupštine opštine Leskovac, za govornicom lokalnog parlamenta Ivanu Dulić-Marković i članove njene porodice nazvao ustašama.
Izvor: 24 sata, petak 29.04.2007. unutrašnje stranice

Šta Vi mislite dragi forumaši?

Ja eto mislim, da je Goran napravio dve greške.

Prva greška je što je funkciju koristio za vredjanje. Nije video od mene da ja nikada nisam prozivao nikoga direktno dok sam bio na vlasti.

Druga greška je ta što su visoki funkcioneri SRS-a (oni od 2 metra i više) za skupštinskom govornicom lukavo i obilato koristili floskulu kojom su se ogradili a glasila je:"anonimni i pouzdani izvor Kurira". Do dana današnjeg nisam saznao da li je taj izvor Kurira iz SRS-a.

Dakle, ipak sam bio u pravu što sam zatvarao takve teme jer bi ste sada vi morali da platite 80.000 dinara pošto se retko ko pozivao na Kurir...
 
kazna od bezmalo hiljadu ejrova? Ih, al' su ga rebnuli... :roll:

A, nije li to verbalni delikt? Nešto mi poznato...Daleko od toga da se slažem s takvim načinom obračuna sa političkim neistomišljenicima, čak smatram da je infatilno (kao, keva ti ***** i sl.), ali ko da presudi čoveku ako on smatra nekoga za ustašu (ideološki gledano, naravno). Šta sad, Koštunicu nazivaju klerikal-fašistom, Čedu izdajnikom/stranim plaćenikom, mnoge od političara - lopovima (to mi nekako najveća uvreda, al' ko mene pita)...
 
Chávez:
HAHAHAHAHAa ko prica!!
Prike, ako sam danas svratio do foruma a dotle pisao po dva posta dnevno onda ti je logika veoma slaba da bi mi dodao takvu titulu.

Chávez:
Ne nego pokazujem ociglednu pristrasnost sudstva. A ako je sudstvo pristrasno onda su njegove presude irelevantne.

Možda sud u Leskovcu treba da bude primer kako se sudi? Da li je Toma podneo tužbu u Leskovac? Nije? Šta oš ondaK?
 
Архангел:
kazna od bezmalo hiljadu ejrova? Ih, al' su ga rebnuli... :roll:

A, nije li to verbalni delikt? Nešto mi poznato...Daleko od toga da se slažem s takvim načinom obračuna sa političkim neistomišljenicima, čak smatram da je infatilno (kao, keva ti ***** i sl.), ali ko da presudi čoveku ako on smatra nekoga za ustašu (ideološki gledano, naravno). Šta sad, Koštunicu nazivaju klerikal-fašistom, Čedu izdajnikom/stranim plaćenikom, mnoge od političara - lopovima (to mi nekako najveća uvreda, al' ko mene pita)...

Ali niko ne pominje njihove porodice. Mnogi duševni bolovi su naplaćeni uz mnogo veće odštete za vreme A.V. ministra informisanja.
 
Chávez:
A koja bi primerena kazna bila za B92 i Natasu Kandic koji ladno lazno optuze coveka da je ubijao babe i dede? Zabrana te televizije? Zabrana i krivicna odgovornost direktora i odgovornih urednika?


To mislis na Tomu???Sledeci put gledaj blage nijanse,Kandicka je pricala da postoje indicije za to.A sto se tice poredjenja ta dva primera,zaista neuporedivo,jer su zlocini nad Hrvatima u Sremu zaista postojali,najvise zahvaljujuci sljamu poput Tome i Seselja,a Ivana-Dulic Markovic nema nikakve veze sa ustaskom ideologijom.
 
u tvojoj masti,mada moram da priznam da mi je onaj vas Krasic uvek bio malo sumnjiv,ko zna sta sve on masta o Dulicki:)

A necu ni da pominjem sustinski argument-cak da je to sve sto su Krasic i debeli doktor rekli tacno(a nije tacno,vec je prljava laz),ne razumem kakve to veze ima sa njom,osim ako niste rasisti i nacisti,pa su vam krvna zrnca dovoljna da nekog bacite u tamnicu?
 
kami83:
u tvojoj masti,mada moram da priznam da mi je onaj vas Krasic uvek bio malo sumnjiv,ko zna sta sve on masta o Dulicki:)

A necu ni da pominjem sustinski argument-cak da je to sve sto su Krasic i debeli doktor rekli tacno(a nije tacno,vec je prljava laz),ne razumem kakve to veze ima sa njom,osim ako niste rasisti i nacisti,pa su vam krvna zrnca dovoljna da nekog bacite u tamnicu?

Ne znas da postoji najnovija analiza DNK za pravi cisti srpski gen....ko ga ne poseduje u celini taj je ustasa...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top