Parapsihologija

stern2

Početnik
Poruka
8
Ajmo....
ko jos nije prizivao duhove sa drustvom?Case se pomeraju,stvari lete po kuci...ludilo,pa ako imate takva ili slicna nesvakidasnja iskustva a oduvek ste zeleli da podelite sa nekim,navalite!
Ali molim vas...bez preterivanja!
 
Ja sam kao dete sa drugaricama stalno to radila......poredjamo prstice na casu i onda vuci kako kojoj odgovara,mada bila je jedna situacija nakon odmah zavrsene"seanse"kada smo pogledali svi kroz prozor i ugledali coveka u kabanici kako stoji na sred raskrsnice i ne pomera se,cak smo ga i dozivali ne bi li nekako odreagovao,medjutim,nista.Onda su kola prosla pored njega,zaklonila ga i nije se vise video.Malo smo se ukakili i vise nismo to radili.Mada sam cula svakakvih prica na ovu temu.Meni se sem ove situacije nije nista desilo,u snovima da,ali ovako ne.
 
Kada sam imala 5 godina,na rodjendanu moje sestre smo odlucili da "prizivamo duhove".Secam se da smo radili nesto sa svecom i znam da kako je vosak kapao,na papiru se napravilo veliko slovo J (pocetno slovo mog imena).
Pre cetiri godine smo se mi drugarice sastale da kao prizivamo duhove,ali nismo mogle da se skoncentisemo i non-stop smo se smejale i tako odustale od toga!
Baba mi je rekla da je neka njihova komsinica u selu zvala duhove i "obolela na zivci" :lol:
 
Rolandgunslinger:
Moja ujna je prizivala duhove kada je bila mlada i od tada konstantno chuje neko krckanje na tavanu. :)

Dovla, Tebra, de si bre? Idemo 06.05. u KG na rostilj i Bregovica?

Ivan
Dogovoricemo se za Bregovica ,samo lagano.
Nego,reci ti meni jos nesto zanimnjivo u vezi ove tematike,mozda zainteresujemo i aleksandra makedonskog za ovu temu,on garantovano zna nesto u vezi ovih stvari?
 
A Tricko?Narodni heroj koji je poginuo,pa mu podigli spomenik,odnosno cesmu i stalno se kod te cesme desavaju neke nesrece.Pruga prolazi pored te cesme pa su se desavale nesrece sa vozovima.
 
Ja sam jednom imao skoro telepatsko iskustvo sa svojim jednim prijateljem. Mozda je bila i slucajnost, ali nekako ne mogu da poverujem da je moguce da se to bas toliko poklopi. Duga je prica, ali recimo da sam kao predosetio da ce se desiti neka nesreca i sutra sam saznao da je imao strasan udes i da je jedna devojka u tom udesu poginula, a on teze povredjen. To je moje licno iskustvo, ali treba pitati strucnjake, je li? Ima li takvih odje?
 
Rolandgunslinger:
Ja sam jednom imao skoro telepatsko iskustvo sa svojim jednim prijateljem. Mozda je bila i slucajnost, ali nekako ne mogu da poverujem da je moguce da se to bas toliko poklopi. Duga je prica, ali recimo da sam kao predosetio da ce se desiti neka nesreca i sutra sam saznao da je imao strasan udes i da je jedna devojka u tom udesu poginula, a on teze povredjen. To je moje licno iskustvo, ali treba pitati strucnjake, je li? Ima li takvih odje?

Nisam strucna ali intuicija i telepatija je cudo kao i snovi.Meni se slicne stvari desavaju ali i pozitivne.Predosecam da ce nesto da se desi i jednostavno se desi,mada kod mene se taj trip pojavljuje periodicno.
 
stern2:
Ajmo....
ko jos nije prizivao duhove sa drustvom?Case se pomeraju,stvari lete po kuci...ludilo,pa ako imate takva ili slicna nesvakidasnja iskustva a oduvek ste zeleli da podelite sa nekim,navalite!
Ali molim vas...bez preterivanja!
Ja to nikad nisam radila,samo sam gledala na filmovima.Nikad nisam imala zelju da probam
 
Najjache kad se bilo skupilo nas 5 kod jednog decka u kuci i bzvz poceli da pricamo o takvim stvarnima i svi bili stariji od mene... Ja sam se bio toliko uzivio u pricu da nisam ni jednom trepnuo...
I onda je jedan decko poceo da prica neq pricu o vesticama, i na pola price uvati mene za koleno i prodera se " JESI TI VESTICAAAAA!!!!!!!"... kako sam se bio uplasio, 2 sata sam drhtao i nisam mogao da dodjem sebi... U svakom slucaju obozavam da slusam takve price...

One budale iz Zone sumraka su izmishljale najbolje gluposti u vezi toga... :D
 

Back
Top