SKIATHOS ali stvarno!

Vesna Ks:
Vrlo simpaticno deluje.To ti je ono preko Oktopoda?A sta ces tamo za prevoz-bus ili ces rentirati auto,motor...?
Pa do sada sam prvih pet dana letovanja iznajmljivao auto a ostalih pet(ili po potrebi) skuter i to mi je uvek bila ok kombinacija. Ali obzirom da je ostrvo malo, biće mi sasvim dovoljan motor(mozda nesto jaci od skutera).
 
Posalo sam Pajamaci, ne znam gde ih je stavila. Dobio sam njen post.
Vidim da haloturs ima za 140 EUR + 9999 din u špicu sezone Skiatos. Izgleda da nije neki smeštaj, ali za prespavati je valjda OK. To je cena za prevoz i smeštaj.

evo slika:
 
To je 265E po osobi-nije lose za spic sezone!Ja racunala ovo moje...smestaj,kompletan prevoz i individualne vize mi izadju oko 220E po osbi-od 27.06 mada kad se pomnozimo sa 5....Ipak mislim da glavni trosak nastupa tamo-izleti,obilasci,izlasci... Pa-videcemo! :-D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vidim da mnoge agencije skracuju i onako kratka nasa letovanja-sad u glavnom nude 9 nocenja....E,kad se setim straih vremena-islo se obavezno bar na 14 dana,tada su nasi roditelji govorili"ko da bije toliki put za manje dana..."Ali verovatno besparica...Meni se mnogo vise svidjaju one ponude gde su hoteli ponudjeni na dan,pa idi kad i koliko hoces.Doduse to podrazumeva individulanu vizu i sve ostalo-agencija samo posreduje u kontaktu sa hotelom!
 
Ma ja sam kao mali letovao po 30 dana u Hrvatskoj sa mojima, široko! Sada sam srećan kada neka agencija ponudi 10 noćenja! Svake godine sve manje noćenja 10,9,8....uskoro ćemo ići na po 2 dana na more!
Kako kaže gospođa: "kosta,al vredi svaki dati evro"......idemooo!!!!:):):):):):)
 
Vesna Ks:
To je 265E po osobi-nije lose za spic sezone!Ja racunala ovo moje...smestaj,kompletan prevoz i individualne vize mi izadju oko 220E po osbi-od 27.06 mada kad se pomnozimo sa 5....Ipak mislim da glavni trosak nastupa tamo-izleti,obilasci,izlasci...

Kod Halo ti je 75+9999+viza + osiguranje = 219eur za 25.06.
Ako uplatiš preko ovih iz Office-a je jeftinije za 9e po osobi

A kod koga si našla za 220 E? Preko mobilnog ili? Koji je smeštaj u pitanju?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bezimeni77:
Kod Halo ti je 75+9999+viza + osiguranje = 219eur za 25.06.
Ako uplatiš preko ovih iz Office-a je jeftinije za 9e po osobi

A kod koga si našla za 220 E? Preko mobilnog ili? Koji je smeštaj u pitanju?
Vec sam pisala kako sam "iskonstruisala"letovanje-da se ne ponavljam.Nama put dodje mnogo jeftiniji jer idemo kolima nas petoro,a i da nije jeftiniji to je lepsa varijanta-uzivamo da se vozimo kroz Grcku,a i tamo imamo punu slobodu kretanja uz svoj auto....
 
Dobila sam od kolege DVD koji je izdala grcka turisticka organizacija-na njoj su prikazani Volos,oblast Pelion,Skiathos,Skopelos i Alonisos(Magnesia) video zapisi su kratki,ali kakvih fotografija ima....pala sam na teme...Ne vidim nacina da neku prebacim ovde,steta!Rado bih sa vama to podelila....
Sto se Skiathosa tice-slike su divne,ali vec sam sve to videla na DVD-u koji imam od ranije od Mobilnog.Ali odusevile me fotografije Skopelosa i Alonisosa-priroda,plaze...sve!
Ta ostrva zasluzuju vise paznje nego protrcavanje svega zajedno za jedan dan...Zasluzuju bar po jedan ceo dan i to da se ima auto.....sad cu da pravim plan.... :D steta bi bilo toliko im se pribliziti,a ne obici ih natenane...Mozda-ujutru onaj brzi brod,pa tamo najam auta...?Ili kola na ferry pa teraj-samo neznam koliko vremena imas do vracanja broda...ali raspitacu se-eto nove teme za mene,a i za ostale koji ce ici u te krajeve.
Takodje divno izgledaju mestasca u oblasti Peliona(ima nekih mestasaca koje nudi Magic).Ljudi-izabrali smo zaista divan region za letovanje!!!(JOS 48 dana!!!!) :D
 
Vesna Ks:
Dobila sam od kolege DVD koji je izdala grcka turisticka organizacija-na njoj su prikazani Volos,oblast Pelion,Skiathos,Skopelos i Alonisos(Magnesia) video zapisi su kratki,ali kakvih fotografija ima....pala sam na teme...Ne vidim nacina da neku prebacim ovde,steta!Rado bih sa vama to podelila....
Sto se Skiathosa tice-slike su divne,ali vec sam sve to videla na DVD-u koji imam od ranije od Mobilnog.Ali odusevile me fotografije Skopelosa i Alonisosa-priroda,plaze...sve!
Ta ostrva zasluzuju vise paznje nego protrcavanje svega zajedno za jedan dan...Zasluzuju bar po jedan ceo dan i to da se ima auto.....sad cu da pravim plan.... :D steta bi bilo toliko im se pribliziti,a ne obici ih natenane...Mozda-ujutru onaj brzi brod,pa tamo najam auta...?Ili kola na ferry pa teraj-samo neznam koliko vremena imas do vracanja broda...ali raspitacu se-eto nove teme za mene,a i za ostale koji ce ici u te krajeve.
Takodje divno izgledaju mestasca u oblasti Peliona(ima nekih mestasaca koje nudi Magic).Ljudi-izabrali smo zaista divan region za letovanje!!!(JOS 48 dana!!!!) :D

Kupio sam knjigu-brošuru, znaš onu klasičnu turističku za Skiatos. Pa ako hoćeš mogu ti poslati poštom da se pripremiš, pa ćemo se dogovoriti oko vraćanja...
 
Idemo do Soluna, Halkidiki, i na Eviju. ha ha ha. Upleo sam se u poslove sa Grcima. Neku robu im uvaljujem. Prošli put sam išao sa kolegama novinarima, pa sam upoznao neke ljude u vezi jednog poslića koji može da donese solidnu lovu. Neki dan sam dobio šestomesečnu vizu pa sad mogu da štraftam. I ako ništa ne bude od posla, bar ću uživati.
 
Bezimeni, moja preporuka ti je da obiđeš sva jonska ostrva (za male pare brodom) , svako od njih ima svoju foru. Izdvajam ostrvo antipaxos koje ima fenomenalne divlje plaže gde je kako kažu snimana "plava laguna". A što se kefalonije tiče tamo je i ona 6-a po redu najlepša plaža sveta, mislim da se zove porto katziki ili tako nešto. Ako provalim kako, poslaću ti i par fotki ako hoćeš da se oduševiš! 8)
 
Meni su prodali priču na Malti da je tamo snimljen deo Plave lagune. A za rat zvezda sam čuo bar 20 lokacija do sada. Doduše, moguće je i da jesu na svim tim mestima snimali.
Ako bude bilo vremena, zašto da ne. hvala na preporuci. I naravmo, ako bude bilo love od ovih poslića koje sam dogovorio. Još mi se i kuma udaje u Grčkoj na Rodosu, pa biće meni Grčke dovoljno na raspolaganju narednih godina.
 

Back
Top