SKIATHOS ali stvarno!

Prekosutra idem na Skiatos, i jedna stvar me veooooooooma brine, a to je VREME. Naime vremenske prognoze koje sam pronašla se prilično razikuju . Tačnije na našim stranicama sam "našla" lepše vreme nego na nekim stranim, a razlika u 5,6 stepeni (21C ili 26C,27C ) nije baš mala za septembar i KOME da verujem ??!!!!!!
 
I KNOW EXACTLY HOW FEEL!!!!!!!!! I `M IN THE SAME SHOES AS YOU!!!!!!!!!! C YA THERE! :???::roll::sad2::dash: NADAM SEDA CE TO DA IZGLEDA BOLJE TAMO NEGO NA OVIM WEATHER SITE-OVIMA! NEK NAM JE BOG U POMOCI! ZELIM TI IPAK LEP ODMOR, VALJDA CEMO SE NEKAKO SNACI I RAZONODITI NA DRUGE NACINE! AL BO`ME JA PLANIRAM DA SE KUPAM PA I SEKIRE DA PADAJU!:super:
 
I KNOW EXACTLY HOW FEEL!!!!!!!!! I `M IN THE SAME SHOES AS YOU!!!!!!!!!! C YA THERE! :???::roll::sad2::dash: NADAM SEDA CE TO DA IZGLEDA BOLJE TAMO NEGO NA OVIM WEATHER SITE-OVIMA! NEK NAM JE BOG U POMOCI! ZELIM TI IPAK LEP ODMOR, VALJDA CEMO SE NEKAKO SNACI I RAZONODITI NA DRUGE NACINE! AL BO`ME JA PLANIRAM DA SE KUPAM PA I SEKIRE DA PADAJU!:super:

tako treba apsolutno podrzavam sve navedeno!!!!!!!!!
 
Zamolio bih ljude dobre volje a koji su letovali na skiatosu da nam posalju (ko hoce) fotografije sa skiatosa da bi smo napravili dobru foto-galeriju na sajtu www.skiatostravel.com Smatramo da su slike sa "google" ili "yahoo" vec vidjene pa ako zelite odaberite nekoliko lepih slika i posaljite nam na adresu: kontakt@softplusdizajn.com Sas efharisto poli..........

Poslato, par, onako, lepih....pozdrav :)
 
Skiathos je prelep, obisla sam ga ovog leta uzduz i popreko, na motorinju naravno, kao pravi pravcati turista, samo sam skljocala na sve strane, mislim da sam napravila rekordan broj slika.
Najlepsa plaza mi je Mandraki beach, ma sve su prelepe, odvezla sam se sve do Kastra, i to sve po onim prasnjavim puteljcima, na plus 40, ma prava avantura. Nema kutka gde nisam zavirila, bar na tren. A tek manastiri, ma prelepo. Pa vidikovac, sedis lepo na povetarcu u sasvim finoj hladovini, klopas, pijuckas picence, a ispred tebe puca pogled, na grad, luku, aerodromsku pistu, ma bas je interesantno, ovamo tice i avioni a dole brodovi, gliseri i sve sto pluta a bogami i leti.Sto bi rekli, vrvi od zivota.

Isplati se uvek iznajmiti neke tockove, kacigu na glavu, cvikere i milina.A i lepo se pocrni :)
Pravi aktivni odmor, ja nisam od onih koji se usidre na jednom mestu i ne mrdaju nigde, volem sve da vidim.
I bas mi se svidja sto ima svega za razlicite ukuse, os u guzvu u guzvu ako nes, nes, ma milina.

I nikako ne preskocite onih sareno jastucnih sedam stepenika i isto tako sarene delbojevske koktelcice, sa sve ambrelom i ponekom vockom zataknutom za ivicu sasave case.
Od nocnog zivota vredi videti i ceo onaj red klubova duz setalista prema staroj marini.
Ma jos mesec dana da sam bila, ne bi mi dosadilo. :)

More je bistro i cisto, plaze takodje, a i grcici su bili svi do jednog ljubazni, sto me je odusevilo, jer eto ja sam ponekad pravi skandal majstor pa sam bas bila srecna sto nisam imala ama bas nikakve prilike da vezbam jezik, sem naravno stranjskog. :)

Sve u svemu, otisla bih opet.
 
Zar smo pali na trecu stranicu?! Da malo podignem temu ovom mojom prvom porukom. Znam, razmisljate o Novoj godini, zimovanju.. Daleko je leto..:(
Zahvaljujuci ovom forumu upoznah se sa Skiatosom. Jedva sam cekala prve ponude agencija za leto i rezervisala apartman za 16.jun. Nadam se da cemo ga i mi doziveti kao rajsko ostrvo..:)

Pozdrav svim forumasima i ljubiteljima Skiatosa:bye:
 
trenutna cena za odrasle je 18,5-19,5(zavisi od office) automobil do 4.25m je 60.5 ali se i malo veci moze "provuci" sa tom cenom.duzi auti (limuzine) su 80 evra.za decu... izjavite da su 10 godina jer mozda su promenili granicu za odrasle (sa 14 na 12) i platice 50%(ne kontrolisu decu). ove cene sigurno nece biti u sezoni a nesto se prilicno "mulja" oko jos jedne kompanije,sto bi znacilo pad cena.ako ostane jedna....sledi poskupljenje u junu...
 
trenutna cena za odrasle je 18,5-19,5(zavisi od office) automobil do 4.25m je 60.5 ali se i malo veci moze "provuci" sa tom cenom.duzi auti (limuzine) su 80 evra.za decu... izjavite da su 10 godina jer mozda su promenili granicu za odrasle (sa 14 na 12) i platice 50%(ne kontrolisu decu). ove cene sigurno nece biti u sezoni a nesto se prilicno "mulja" oko jos jedne kompanije,sto bi znacilo pad cena.ako ostane jedna....sledi poskupljenje u junu...

SRECNA NOVA GODINA I BOZIC VELIKOM GOSPODINU MILETU I NJEGOVOJ DIVNOJ PORODICI OD BOGDANA EX TELENOR :-)!!!
PS. Slike na sajtu su fantasticne!
 
Zainteresovana sam za vilu Plavi horizont na Skiatosu preko agencije skiatostravel ali mi nije jasno gde se agencija nalazi, odnosno da li je u Beogradu? Hitno mi je potreban odgovor pošto bih uplatila aranžman ovih dana.
 
"tamara" imas odgovor na pp...Za ostale forumase pozdrav sa skiatosa i savet: ne krecite sledeci dan-dva u grcku!!!! blokade su svuda od strane polj.proizvodjaca.Zahvaljujuci snalazljivosti, uspeo sam jutros oko 06.oo da stignem do volosa.ako neko vec mora za atinu onda ovako: na granici su stotine traktora i prolazite sigurno,kod doline Tebi je blokada kod onog prosirenja sa restoranima-stotine traktora i tu vas mogu pustiti ako shvate(ubedite ih) da idete tu blizu-platamona,larisa.u platamoni je blokada i policija pusta samo vozila iz atine a prema atinu idete na svoj rizik do Nikea ....a na to ce vas upozoriti i policija kod iskljucenja za larisu jer kod Nikea su nepopustljivi. ako bi vas policija pustila dalje ne bi mogli nazad ako vas ne puste kod nikea jer je vec u pitanju auto-put.Zato se tu iskljucite za larisu i idete starim putem za volos,pa se iz volosa vratite prema auto-putu(izlaz iz volosa za atinu) pa opet kod blokade Mikrotives ponovo na auto-put.Ako i tu ne dozvole ukljucenje,onda 1km pre auto-puta mozete za Almiros,pa ispod blokade "mikrotives" ponovo na auto-put(tu nema bloka).To isto na putu za atinu treba ciniti i kod Viotida-zadnji blok pre Atine.Ovakva je situacija do vecernjih sati...a najave u vecerasnjim dnevnicima je da ce definitivno prekinuti grcku na pola-kod mikrotivesa ili larise.Bez preke potrebe ne krecite!!
 
Poslednja izmena:
DA LI U VILI PLAVI HORIZONT IMAJU APARTMANI JEDAN DO DRUGOG GDE MOGU DA SE SMESTE DVE PORODICE SA PO DVOJE DECE OD PET GODINA I DVOJE OD 10 I 12 GOD?POSTOJE LI NEKE VILE U SAMOM CENTRU I KAKO DOCI DO TIH FOTOGRAFIJA I PREKO KOGA ILI PREKO KOJE AGENCIJE A DA TE NE OSISAJU?
 
evo.... http://www.studiopanorama.net/eng/photo_gallery.htm ovako je gospodin sanidas predstavio svoj objekat. A kao sto pise na sajtu,naglasak je na predivnom pogledu,lepom ambijentu,bazenu i dvoristu.uspon moze biti nezgodan za starije ljude ili sa malom decom,pa bi u tom slucaju bio neophodan automobil.udaljenost od "horizonta" do bus stanice,odakle se ide na vecinu juznih plaza je oko 3oo matara od kojih je 200 pod jacim usponom. smestaj zasluzuje lokalnu A kategoriju koju ima... a za motorizovane i mlade ljude (po meni) bio bi dobar izbor.studiji su dvokrevetni i trokrevetni sa cajnom kuhinjom(reso).Blize centru (siri centar) grada su vila fantasia,angela i kypros studio.A izdvojio bih kypros po kvalitetu,kompletnim kuhinjama,(el.sporet,serpe,tepsije,zamrzivac,sitni pribor) i lokacij (ps.raspitati se kod "putnice").Takodje,izdvojio bih i "angela",takodje zbog cene(najjeftinija ponuda-bez dinarskog dela jer nema kuhinje-resoe) i lokaciji jer je "iza ledja papadiamntis ulice" a ima i popuste ako se rezervisu dva smestaja ili spoje dve smene..
 
Poslednja izmena:
Dosla bih sa bebom koja bi tada imala godinu i po dana ali to što je vila u brdu nam ne predstavlja problem jer bi došli kolima. Mislim da smo se definitivno odlučili za Plavi horizont, sada samo još da se dogovorimo oko uplate pošto je agencija u Požegi a mi u Beogradu. I možda ubedimo još neke prijatelje da krenu sa nama.
 

Back
Top