Poklon za nezaborav

Ajde da i ja doprinesem. Priredila sam par iznenadjenja i evo ideja. Ima ih nekoliko pa cu onako koje mi prvo padne na pamet. Jednom sam poklonila puzzle sa zajednickom slikom, kasnije napravila poster i dala drugu da ga isprinta na papiru za poster onaj format A3 ako se ne varam i komentar je bio: Sad imam moj poster, iako ih ne volim ovaj obozavam!. Prije toga sam bila u Veroni i ona tradicija katanac zakacis za ogradu a kljuceve poneses, onda voli delfine pa sam kupila jednog plisanog delfina i CD sa par trikova delfina i to sam poklonila, prije toga sam na 7 papirica napisala po jedno slovo od VOLIM TE i uvezala ih za jedan cosak tako da kad ih listas pravilno procitaces sta trebas. Onda sam napisala nekoliko papirica sa stihovima i dok smo sjedili na klupi dala da ih cita. (prosto obozavam kad vidim onaj osmijeh i kad bude bez rijeci). Napravila sam prezentaciju sa nasim slikama i textovima i poslala preko skype, komentar: aaa covjece, hoce li vise ovo stici ja nznm sta ti saljes ali nikako da otvori... Od jednom zatisje i nakon par minuta aaaaa ti nisi normalna pa cemu ovo itd, itd... :rumenko::rumenko::rumenko: Onda prosle godine dok sam bila na moru kupila sam medu i na medinoj majici su mi isprintali NEKA ON BUDE UVIJEK PORED TEBE KAD VEC JA NE MOGU.:per: Za rodjendan sam poklonila casu sa nasom slikom i textom TVOJA SRECA JE SAMO TVOJA STVAR, ALI TVOJA TUGA TO JE VEC PRICA DRUGA TO NA MOJ RACUN IDE. Huh...:dash: Nmgu vise da se sjetim sta sam jos radila, ako skontam napisacu.

Nadam se da ce nekom nesto pomoci. :bye:
 
Sad se sjetih jos nekih stvari jednom sam poklonila mobilni, znam to je materijalna glupost, ali je bila prijeko potrebna jer je telefon malo malo blokirao i ometao nam komunikaciju. Prije toga sam u jednom naletu narezala CD s nasim pjesmama i to se slusalo neko vrijeme. Jednom sam igrom slucaja kao eto pozajmila kameru samo da se mozemo gledati na skype dok ne kupi sebi a u stvari to je bio stos samo da je odnese kuci i da mi je vise ne vraca ALI da upali kad god kazem :D Dobijala sam par puta ram sa nasom zajednickom slikom, prije par dana za rodjendan sam dobila kutijicu u kojoj je meni jakoooo poznat parfem u zalihama nasprican i papirice svezane vrpcom, bilo ih je 7 (ja obozavam broj 7, a kazu i da je to magicni broj) na kojima je pisalo nekoliko Balasevicevih stihova koji me opisuju i velikog medu. Za rodjendan mi se pojavi na ulazu kao da mi donese nesto kad ono torta i cvijece, ali zurilo se na bus jer je fakultetlija pa nismo zajedno degustirali. Jednom sam poklonila kosarkasku loptu jer hoce da igra ali nije je bilo u tom stanu na faxu nego se od druga pozajmljivalo (sad se ispostavilo da se vise nema volje za kosarku :D ). Blog za 18i rodjendan koji je bio hit samo tih par minuta a poslije nista, al ajde bar sam se potrudila.
 
Ja sam sada osmi razred, i promenio nam se razredni kog smo obozavali. zato cemo mu za kraj osmog kao znak secanja kupiti ono kao malo drvo zivota (ima negde da se kupi a da nije pravo) i za svaku granu cemo zakaciti nasu sliku i njega na stablo.....vec smo sve organizovali....:D
 

Back
Top