Preminuo Ivica Račan

Sarge

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
460
Preminuo Ivica Račan

Ivica Račan, bivši hrvatski premijer preminuo je noćas u Zagrebu nakon kratke i teške bolesti, javila je danas agencija Hina

Kao višegodišnji lider SDP-a, Račan je 31. januara ove godine objavio da se do daljeg povlači iz političkog života zbog tumora koji mu je tog dana dijagnostikovan u desnom ramenu.

Račanovo zdravstveno stanje se krajem marta pogoršalo, pa je smešten u zagrebačku bolnicu Rebro.
 
Pa zasto sam primitivan ako sam ti izrazio saucesce, vidim da si postavio temu i izgleda te pogodilo. Sta ima da se komentarise o preminulim politicarima susednih drzava? Ruzno da se prica, nije red, a oni koji imaju nesto lepo da kazu, onda kao sto sam rekao .... "neka prime moje saucesce " .... sta tu nije jasno ?
 
Ma nemoj mi reci :D Rugate se radikalima kad spominju 1389 koja je koliko toliko vezana za srbe i danas, a ovamo se raspituje od hrvatima i njihovom politickom zivotu za vreme SFRJ. Smesan si decko :D ae bezi yebli te Jugo-politicari na celu sa Azem Vlasijem i Hamdijom Pozdercem.
 
Kako si glup,neopevano,sta ti znas o 1389?Pa ti ne znas sta se desavalo ni 1989,pajseru.
A radikali jesu za ruganje,1389,pa jel imate nekog prezivelog da nam pusti film snimano dvd kamerom sta je bilo? 8-)
 
Nacionaldemokrata:
Ma nemoj mi reci :D Rugate se radikalima kad spominju 1389 koja je koliko toliko vezana za srbe i danas, a ovamo se raspituje od hrvatima i njihovom politickom zivotu za vreme SFRJ. Smesan si decko :D ae bezi yebli te Jugo-politicari na celu sa Azem Vlasijem i Hamdijom Pozdercem.


E tiše momci, ide pop... Nego... Kakve sad veze imaju Radikali sa 1389-om??? Gde je ljuta?
 
Sarge:
Pa oni su tamo bili glavne baje od svih Srba,kako si tako Lorde neobavesten,iznenadjujes me a gde je ljuta i ja se pitam?

Pijanci.jpg


Ma to je najmanje važno u ovom trenutku. Možda neko postavi fotke kako su radikali jurišali 1389. Vidi jel stigao još ko u ekipu za "pokoj duše"
 
Ма какво саучешће ... Рачан је био прво комуниста усташа па онда прави усташа и на крају тзв. демократа усташа. Загонетка : шта је заједничко у ове три метаморфозе ?
 
Daj ti ne lupandraj gluposti,čovjek je bio valjda jedan od onih poštenih političara koje možeš nabrojati na prste jedne ruke.Usput jedan filmić da ne zaboravite zašto su vam se borile dede i ostala bliža rodbina.
 
Lacibg:
Ма какво саучешће ... Рачан је био прво комуниста усташа па онда прави усташа и на крају тзв. демократа усташа. Загонетка : шта је заједничко у ове три метаморфозе ?

Zajednička je tvoja glupost luzera koji je uvijek bio na krivoj strani.Zajedno sa onim pavelićem i ispičuturom dražom.
 
Jedan od retkih političara u Hrvatskoj za koje se ne može reći da su "tvrdolinijaši".
učinio mnogo za Hrvatsku, posebno u pogledu otvaranja ka svetu.
upamćen kao čovek koji je 1990 dobio ogromnu podršku srpskog stanovništva u Hr, očigledno zbog toga što je na sledećim izborima 1992 jedva prešao cenzus.
i jedan od mnogih koji nema i nije imao dana radnog staža izvan politike.
 
PURGER:
Daj ti ne lupandraj gluposti,čovjek je bio valjda jedan od onih poštenih političara koje možeš nabrojati na prste jedne ruke.Usput jedan filmić da ne zaboravite zašto su vam se borile dede i ostala bliža rodbina.
Moje porodice su valjda one od retkih koje su imale sreću da prežive WWII bez većih problema. Osim dede koji je zarobljen u Aprilu 1941. i bio u Dahau do 1943. (kad se zbog bolesti vratio kući), ostali faktički nisu videli rata... ni sa majčine ni sa očeve strane...
 
filatelista:
Jedan od retkih političara u Hrvatskoj za koje se ne može reći da su "tvrdolinijaši".
učinio mnogo za Hrvatsku, posebno u pogledu otvaranja ka svetu.
upamćen kao čovek koji je 1990 dobio ogromnu podršku srpskog stanovništva u Hr, očigledno zbog toga što je na sledećim izborima 1992 jedva prešao cenzus.
i jedan od mnogih koji nema i nije imao dana radnog staža izvan politike.

Nekako si mi iscitirao poredak večerašnjih izjava na Htv-u,ovi ga neki zovu ujom,pa ako je on bio taj onda je miloševič držao pavelićevu sliku iznad kreveta. 8-)
 

Back
Top