Medije treba kazniti za podstrekavanje i izazivanje sukoba na Kosovu!

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Nasi mediji na celu sa B92 vec veoma dugo govore o mogucem nezavisnom Kosovu i stvorili su atmosferu medju siptarima da bi se to moglo veoma brzo desiti.

Samim tim oni su stvorili napetosti medju siptarima koji zbog toga mogu veoma lako da se otmu kontroli i nasrnu na medjunarodne snage ali i Srbe na Kosovu.

Ovde se radi o indirektnom podstrekavanju tj. tehnici koja je postala veoma poznata dolaskom zapadne demokratije na podrucje Srbije.
 
ratnistrateg:
Nasi mediji na celu sa B92 vec veoma dugo govore o mogucem nezavisnom Kosovu i stvorili su atmosferu medju siptarima da bi se to moglo veoma brzo desiti.

Samim tim oni su stvorili napetosti medju siptarima koji zbog toga mogu veoma lako da se otmu kontroli i nasrnu na medjunarodne snage ali i Srbe na Kosovu.

Ovde se radi o indirektnom podstrekavanju tj. tehnici koja je postala veoma poznata dolaskom zapadne demokratije na podrucje Srbije.
ni jedan progam iz srbije ne moze da se gleda na kosovu ;)
tako da nisu oni mogli da stvore nikakvu napetost medj sip., eh da, molio bih te da ih zoves albancima. ali budi siguran da svaka njihova tv stanica spominje nezavisno kosovo.
 
bubobubo:
ni jedan progam iz srbije ne moze da se gleda na kosovu ;)
tako da nisu oni mogli da stvore nikakvu napetost medj sip., eh da, molio bih te da ih zoves albancima. ali budi siguran da svaka njihova tv stanica spominje nezavisno kosovo.

А зашто да Шиптаре зове Албанцима ??? Глупост ! Албанци су у Албанији а ови на КиМ су Шиптари !
 
ratnistrateg:
Nasi mediji na celu sa B92 vec veoma dugo govore o mogucem nezavisnom Kosovu i stvorili su atmosferu medju siptarima da bi se to moglo veoma brzo desiti.

Samim tim oni su stvorili napetosti medju siptarima koji zbog toga mogu veoma lako da se otmu kontroli i nasrnu na medjunarodne snage ali i Srbe na Kosovu.

Ovde se radi o indirektnom podstrekavanju tj. tehnici koja je postala veoma poznata dolaskom zapadne demokratije na podrucje Srbije.
Evo još jednog podstrekača:

''Склонији сам да верујем да ће бити независно Косово него да ће бити у саставу Србије.''

Ko li je ovo izjavio?
 
bubobubo:
pa nama nije u interesu da ih nazivamo bilo kojim imenom osim albanaca.
jer kad neki stranac cuje da su oni albanci, znace da su oni dosli iz albanije.
nisu oni kao kurdi, narod bez drzave. jes da nisu bili sposobni da sami stvore svoju drzavu, ali to je vec druga prica.
a ako se predstavljaju kao siptari, ili ne daj boze nekim drugim imenom, onda je opasno.

Najopasnije je što ih zapadnjaci nazivaju "kosovari", "narod Kosova" ne bi li slagali sopstvenu javnost, nešto slično Bošnjacima, a po najnovijem zahtevu - Bosancima :shock:

Psihološki rat je čudo. :wink:
 
Marin55:
:lol: nasmija me ovaj prethodni nik.

Moja majka je rekla da je car Murat prokleo Kosovo, kad ga je Millos Obilic ubio.

Inace zaista nisam pametan oko statusa Kosova.Bas se zamrsilo stanje.
Легенду о Милошу су раширили Турци.Мурата је вероватно убио кнез Вратко и то у борби,а не мучки.
 
nesha taxista:
Odakle ti to? Uzgred, niko da mi odgovori na pitanje. Jeste da nema nagrade, ali dobro je znati.
Па постоје нека истраживања.Нема писаних докумената о Милошу пре 17-тог века.Познајем једног историчара који се бави тиме.Слично је и са наводном издајом Вука Бранковића.
 
Архангел:
Najopasnije je što ih zapadnjaci nazivaju "kosovari", "narod Kosova" ne bi li slagali sopstvenu javnost, nešto slično Bošnjacima, a po najnovijem zahtevu - Bosancima :shock:

Psihološki rat je čudo. :wink:
tacno. zato ih je najbolje zvati albancima. i svaki put kad spomenu albance oplesti po albaniji. velika albanija bla bla.
kad su nasi neprijatelji uspesno koristili veliku srbiju, mozemo i mi veliku albaniju.
ne treba je iz usta vaditi. sto da izmisljamo toplu vodu? samo provereni recepti.
 
Архангел:
misliš na Bokija? :D
''Склонији сам да верујем да ће бити независно Косово него да ће бити у саставу Србије.''
Ovo je izjavio Toma Nikolić ovde.

Znam da će neko sad reći da sam mu to izvadio iz konteksta, ali pošto nije posle rekao ništa suprotno tome, znači da je to tako. Uostalom i jeste, da se ne lažemo. Samo me sad zanima zašto se onda napada neka TV stanica koja kaže isto. Da li je samozavaravanje patriotizam? Ja mislim upravo suprotno.
 
bubobubo:
ni jedan progam iz srbije ne moze da se gleda na kosovu ;)
tako da nisu oni mogli da stvore nikakvu napetost medj sip., eh da, molio bih te da ih zoves albancima. ali budi siguran da svaka njihova tv stanica spominje nezavisno kosovo.

Баш зашто да их зове Албанци ? И због чега би ти молио да се то ради ?! Погледај како на карти европе из било које европске земљ писе назив Албаније,па ћеш виђети да то нисмо ми (лоши Срби) измислили они себе тако зову. Читај мало! И пушти нек се сами бране!
 

Back
Top