Kako vi mushki znate...

...da li znate...

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ooooo pa de si ti...nesto te nevidjoh dugo...
....moj ne zna...pita me posle za broj...jedino zna kad posle toga pocnem da se tresem kao u groznici , ili ako smo istovremeno....u sustini maca se stegne , ili ovlazi ekstra mnogo...ali na kraju krajeva to sve mozes da uradis nezavisno od orgazma , kao i da uzivas i pre i posle orgazma pa verujem da neki jednostavno ne znaju...a ja nemam zelju da se u tom trenutku foliram i kerembecim , nego uzivam u tome...
 
...najvolem i jedan i drugi istovremeno...:)...stimulishes klitoris dok te on...a zatim se orgazam siri od klitorisa dublje dok ne obuhvati celu vaginu...pa donji deo stomaka...gde se dugo dugo zadrzava cak i nakon sexa u vidu nekog slatkog slatkog osecaja...ko da su ti ubrizgali neki secer od struka nanize...
 
...najvolem i jedan i drugi istovremeno......stimulishes klitoris dok te on...a zatim se orgazam siri od klitorisa dublje dok ne obuhvati celu vaginu...pa donji deo stomaka...gde se dugo dugo zadrzava cak i nakon sexa u vidu nekog slatkog slatkog osecaja...ko da su ti ubrizgali neki secer od struka nanize...

Upravo tako :) I onda kad zavristim, kad krenem da se koprcam i bacakam, nema sta da me pita da li jesam ili nisam svrshnula.
 
Ja nisam reko da mushkarci znaju.
Ja sam rekao:"neke zene misle da mushkarac ne moze da oseti".
Mozda moze,mozda ne....ako kaze posle sexa i poklopi se sa istinom koju samo ona zna onda je i on znao.:lol:
Samo shto ne moze nikad da bude 100% siguran.
Shto me opet vraca na moje pitanje:Shto tebe vredja ako bi tip znao?
 
Boze kakve su to gluposti...:roll: Ja eto cesto osetim kad je on doziveo orgazam i divno mi je u tom trenutku,iako ga ne vidim jer je u meni(i sa kondomom). Isto tako bih volela da on moze da oseti moj orgazam i da uziva u njemu neki delic kao sto ja uzivam...
 
Enfroz2891.:
Ja nisam reko da mushkarci znaju.
Ja sam rekao:"neke zene misle da mushkarac ne moze da oseti".
Mozda moze,mozda ne....ako kaze posle sexa i poklopi se sa istinom koju samo ona zna onda je i on znao.:lol:
Samo shto ne moze nikad da bude 100% siguran.
Shto me opet vraca na moje pitanje:Shto tebe vredja ako bi tip znao?

Svasta...Vredja me? Sto bi me vredjalo.... :lol: :lol: LOL..... A sto tebe vredja ako kazem da nezna... :lol: :lol:
 

Back
Top