Profesorka fizickog

Verujem da je i ona luda za tobom. Pogotovu kad je primetila i da je tvoj patak gleda. Ona je sad toliko napaljena, da je dovoljno da joj polako, s ledja pridjes, uhvatis je za dupe, drugom rukom za sisu a onda da joj gurnes jezik u uvo... Sve ostalo ce se samo od sebe dogoditi...
 
Kalimer0:
Verujem da je i ona luda za tobom. Pogotovu kad je primetila i da je tvoj patak gleda. Ona je sad toliko napaljena, da je dovoljno da joj polako, s ledja pridjes, uhvatis je za dupe, drugom rukom za sisu a onda da joj gurnes jezik u uvo... Sve ostalo ce se samo od sebe dogoditi...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A sad malo ovako
a053.gif
a055.gif

I na kraju
d028.gif
...
Ma salim se ja...

@Tom cat
Kako da smrndzas profesoricu...???
Probaj ovako
d032.gif


A ako to ne uspe bice veselo
d074.gif
...
 
Kalimer0:
Verujem da je i ona luda za tobom. Pogotovu kad je primetila i da je tvoj patak gleda. Ona je sad toliko napaljena, da je dovoljno da joj polako, s ledja pridjes, uhvatis je za dupe, drugom rukom za sisu a onda da joj gurnes jezik u uvo... Sve ostalo ce se samo od sebe dogoditi...

Ahahahahahahahahah jbt izbacice ga iz skole...a sta ako Profesorka drugacije skonta to? A mozda se i ne pali sta znas....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ahahahahahahahahah kako je ovo dobro..
OVA TEMA JE ODLICNA AKO NISTE RASPOLOZENI ILI AKO STE TUZNI
HAhahahahahh :lol:
 
Ubi se Sam od cepanja... :)
Negooo, da, da nam javis sta si uradio.. Najbolje van skole... Sta znas, mozda te u'vatila na zub, a posto je primetila jel'te ispupcenje u predelu donjeg stomaka, namami te na glupost a pritom snima kamericom i onda te tuzi!!! :)
 
Ma ne moze da omane... Slobodno... Moras vrlo eksplicitno da joj pokazes svoja osecanja, jer je ona profesorka i plasi se da krene prva... Izbice neka afera posle... Moras ti tu da preuzmes inicijativu i da joj posaljes nedvosmislenu poruku... A ja mislim da od drpanja za sisu i dupe i jezik u uvo nema jasnije poruke... Ako se slucajno bude koprcala (oce one malo da se koprcaju), nista nemoj da se na to obazires nego radi poso'... Sto da te izbace iz skole?!!?!?! Profesori se kao ne je*u??? :) :) :)
 

Back
Top