Tuzba protiv Hrvatske

Али ... плајваз у руке, и написаћемо нову ! (тужбу)
a115.gif
 
ja mislim da je najbolje bilo da ih tuzimo i da oni plate jedno 200 milijardi dolara ratne odstete plus odstetu u teritoriji za 2 genocida koji su nad nama sproveli u proslom veku.

na zalost do tog obestecenja zrtve ustaskog terora nece moci doci, jer su "patriote" zoran djindjic i goran svilanovic povukli tuzbu protiv Nezavisne Ustaske Drzave hrvatske.
 
12345678910:
Vidite da se ova pricao oko transkripata sa briona zakuvava. Da li je sada pravilno da Srbija tuzi Krvatsku za genocid? Ima li kakvih indicija da ce se to dogoditi? Pricajte.

Може и то да се деси......


SRBIJA APELOVALA NA HRVATSKU DA PREKINE KAMPANJU PROTIV PRESUDE SUDA U HAGU
POLITIKA - SVET I MI - Subota, April 28, 2007 14:18
vlada-srbije-m1234

Kako je potvrđeno RTS-u, u našoj ambasadi u Zagrebu, Srbija je zvanično, diplomatskom notom apelovala na Hrvatsku da prekine kampanju protiv presude Međunarodnog suda pravde u Hagu.

Prema detaljima koje prenosi 'Jutarnji list' Vlada Srbije u noti upozorava Hrvatsku da sistematski i državni genocid nad Srbima u Drugom svetskom ratu nije osuđen.

Vlada Srbije je početkom ove sedmice posredstvom Ministarstva inostranih poslova službeno protestovala protiv nelegitimne i nedobronamerne kampanje u Hrvatskoj nakon presude kojom je Srbija oslobođena krivice za genocid u Bosni i Hercegovini, piše 'Jutarnji list', a prenose elektronski mediji u Zagrebu.
 

Back
Top