DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i zašto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vanesa ti uzela dečka pa si ljuta?

sun.gif
 
hahahahaaaaaa

kakva žalosna teemaaaa.

daj bre molim te, ja sam uvek za vrhunski kvalitet
fizičkih atributa, pa kad ožežem karličnom regijom
u visokom ritmu, tres, tres, tres, ah, ah, ah...


kratkost i besmislenost života ne može da opravda
nikakav intelekt, jedino što čini da čovek kaže da mu je
život lep jeste da je imao sexualne odnose sa prelepim
14-godišnjakinjama (u pravo vreme naravno, nikako kad si puno stariji)
 
ljudi bre,ne mrzim ja nikog,samo mi je gadno da su danas takve merila vrednosti...Danas će vam jedna od njih što vas svakog dana gledaju sa Pinka,koje su se fudbalerima,Miškovićevim sinom,il su navatele nekog pevača,reći kad ih pitate-A ŠTA SI TI STUDIRALA? ODGOVOR JE UVEK_ja sam manekenka i žena,devojka tog i tog...............FUJ!!!!
 
Čekaj realno-što većina njih ne upise matemetiku,fiziku,neke vredne nauke,nego sve(SKORO SVE) privatni SEGA_MEGA_TREND FALKULTET??? mislim stvarnoooooo................toliko lepih devojaka,koje imaju neki značajan cilj,pametne,samosvesne,rečite i načitane,ZNAM LIČNO,lepše i to mnogo puta više od ovih naših devohjaka iz Silikonske doline,blago rečeno-ODUVAJU IH....a ni jednoj takvoj devojci nje pala na pamet reč-MANEKENSTVO.....
 
More_bre:
ako znaš mnoge bogate i vredne pažnje
onda ih pitaj za savet ili pomoć kako da i ti postaneš
uspešan i bogat i da se više ne moriš
besmislenim temama kao što je ova.


zašto ti nemaš devojku ?
Ha,Ha ja spadam u devojke,a slobodno mogu to da kažem,koje su i inteligentne,samosvesne,realne a dobrog izgleda....samo vidiš,meni novac nije potreban,pa ja ne jurim bogate frajere....ja ga sama stvaram.
 
ovo što tebe ( i ne samo tebe) mori je nešto što je
pojava koja postoji oduvek i svuda ! shvati to i opusti se.

ženama je bitno da imaju stabilnu i predvidivu životnu situaciju - to im je u instinktu.

odatle nije teško izvući da je ponašanje koje si ti naveo kao iritantno,
ustvari vrlo predvidivo ako se ima na umu da je ženama prioritet
stabilnost i sigurnost u cilju odgajanja potomstva.
 
Čekaj ,ne znam kakvog si finansiskog stanje a kakav si čovek,da li bi ti bilo sve jedno da te juri npr.neka riba sa pinka,kao ona Bojana,Biljana,Adrijana Čortan,i da znaš da te jure samo zbog keša???mislim da mnogi lovatori toga nisu svesni...Možda sam ja vaspitana van vremena,al uvek su me učili starom poslovicom-'Bolje jesti sam luk sopstvenom rukom stečen,nego tuđe pečenje'.......nekako smatram da su SPONZORUŠE GUBA 21.VEKA.
 
ja ovo pričam sa jedinom namerom da TEBE ubedim
da je besmislena tvoja nervoza po ovom pitanju.

uvek je bilo devojaka/žena/baba koje rešenje egzistencije
vide u "bogatoj udaji".

ja vrednujem isključivo anđeosku lepotu i devojački nežnost,
i ne zanima me materijalno stanje.

zanima me samo stabilna ličnost, higijensko i zdravstveno stanje.

ako si devojka, i prezireš pomenute primerke (koji predstavljaju pojavu)
veruj mi tvoja briga je suvišna i besmislena.
živi svoju lepotu i devojaštvo i ne brini o njima.

konkretno, mene ne mogu osvojiti pomenute jedinke onime
čime se eksponiraju na medijima, kao ni njihove kopije bilo gde.
 
mrs depp:
Super je kad si savršeno građen,lep,Bogom dan,al nažalost kad si glup,i isfoliran.....:(......... 80% MANEKENKI SU SPONZORUŠE(statistike govore),SVE HVATAJU FRAJERE NA BEBE...KAKO TO DA SE NI JEDNA NE ZALJUBI U nekog radnika 3.klase?
Izuzetno koplikovano i zanimljivo pitanje.I ja se svaki dan pitam isto sto i ti.Pa verovatno se ne zaljubi neka tamo fancy manekenka u radnika trece klase,iz prostog razloga sto ona i doticni nemaju slican ukus,interesovanja,itd.Sta ce oni zajedno?Ne mislim da je u toj prici neko od nekog bolji ili gori,nego se jednostavno ljudi potpuno razlikuju.Zasto se naprimer,neki profesor univerziteta ne zaljubi u kafe kuvaricu ili u cistacicu?
I sad sve hvataju frajere na bebe.....bas to neko zna.Zar je problem da se neko zaljubi u lepu i uspesnu devojku?Zar je problem da se neka riba zaljubi u lepog,mladog sportistu ili glumca?Ne kapiram toliku mrznju prema lepim i uspesnim zenama.........
 
ženama je bitno da imaju stabilnu i predvidivu životnu situaciju - to im je u instinktu.
Jaoooooo što volim ovoooo :lol:
Čekaj, tebi nije bitno da imaš "stabilnu i predvidivu životnu situaciju"? Mislim, ne voliš pare, el to?
C c c..... Šta sad da ja otvorim temu o šupkovima i latentnom homoseksualizmu :?
Nije instinkt srećo to što nas nagoni da volimo pare. To je čista, lepa, slatka i ljubljena pohlepa i imaju je svi :)
OK, ranije je bio i strah... Ali i to imaju svi. :wink:
 
mrs depp:
Čekaj realno-što većina njih ne upise matemetiku,fiziku,neke vredne nauke,nego sve(SKORO SVE) privatni SEGA_MEGA_TREND FALKULTET??? mislim stvarnoooooo................toliko lepih devojaka,koje imaju neki značajan cilj,pametne,samosvesne,rečite i načitane,ZNAM LIČNO,lepše i to mnogo puta više od ovih naših devohjaka iz Silikonske doline,blago rečeno-ODUVAJU IH....a ni jednoj takvoj devojci nje pala na pamet reč-MANEKENSTVO.....
pa sto bi upisivale matematiku,fiziku ako ih to jbn ne zanima :?

nek se udaju za koga hoce,nek prave bebe sa kima hoce,taj sto ih je izabrao sigurno se ne kaje..nije mi jasno sto tebi smeta ko je sa cijim sinom,ovim ili onim...tebi ako nesto tako smeta nemoj se kretati u tim krugovima i nemoj se baviti tudjim zivotima...ko da je zaista bitno ko je sa kim,zasto,koje fakultete ima itd :?
 
mrs depp:
Čekaj realno-što većina njih ne upise matemetiku,fiziku,neke vredne nauke,nego sve(SKORO SVE) privatni SEGA_MEGA_TREND FALKULTET??? mislim stvarnoooooo................toliko lepih devojaka,koje imaju neki značajan cilj,pametne,samosvesne,rečite i načitane,ZNAM LIČNO,lepše i to mnogo puta više od ovih naših devohjaka iz Silikonske doline,blago rečeno-ODUVAJU IH....a ni jednoj takvoj devojci nje pala na pamet reč-MANEKENSTVO.....

A zašto TI ne rešavaš neke jednačine ili ne spremaš ispite umesto što čitaš tabloide?
 
Emily_Bg:
Izuzetno koplikovano i zanimljivo pitanje.I ja se svaki dan pitam isto sto i ti.Pa verovatno se ne zaljubi neka tamo fancy manekenka u radnika trece klase,iz prostog razloga sto ona i doticni nemaju slican ukus,interesovanja,itd.Sta ce oni zajedno?QUOTE]

Pre bih rekao, iz prostog razloga sto ne mogu da se sretnu. Gde si ti videla manekenku u fabrici?
 
Banshee:
zato sto nije jos stasala za fakultet :)
Joj draga/dragi,kad samo upališ TV one iskaču na sve strane.Ja ipak imam neki verodostojan cilj u životu,a završiti samo jedan falkultet smatram izuzetno malo.Čovek treba da bude svestrana ličnost i da ga sve zanima,jer samim tim produbljuje svoje znanje.Što više saznaješ,veći si i vrediji čovek.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top