na krstarice zabranjeno pominjanje nacionalizma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

weserbia

Početnik
Banovan
Poruka
22
На форуму -музика- оставио сам тему на којој је требало посетиоци да оставе линкове на којима имају националистичке песме и слике Српске војске. Мислио сам и на текстове песама а и на мп3 формате. Међутим након што је у неколико наврата испљуван Српски национализам, тема је угашена уз образложење да патриотизма неће бити док је он модератор.То ме је навело да се запитам какви то људи раде овде као модератори.
Што се линкова тиче пробајте да их оставите ако не угасе и ову тему!!

 

Prilozi

  • t_nalepnice_srpski_cetnici.jpg
    t_nalepnice_srpski_cetnici.jpg
    5,5 KB · Pregleda: 66
Sve su to ustase,balije ,****** narkomani i drugi jevreji zakuvali majke im antsrbske i izdajnicke !!!
Radovane, trebaju ti garde

Siđi, Rašo, siđi sa planine
nisi siš'o četiri godine.
Radovane, jelika te krije,
čuvaju te vuci s Romanije.
Ide "merdžo" preko Trebevića
i on vozi Rašu Karadžića.
Kiša pada na jelove grane,
đe si sada brate Radovane.
S tri se prsta krsti
moja desna ruka,
učio sam ćirilicu
Karadžića Vuka.
Vita jelo ispod tvojih grana,
sačuvaj nam brata Radovana
Kaži nama, brate Radovane
dal' te vile Romanije hrane.
Nek' je nama gore Romanije,
Rašu čuva Sveti Vasilije.
Radovane, trebaju ti garde
poslaćemo četiri brigade
da ti ravna Romanija dade
U pećini gore Romanije
Raša s Ratkom rujno vino pije.
Romanijo, ostaćeš bez grana
ako izdaš brata Radovana.
Radovane, u tebe gledamo
srpsku zemlju nikome ne damo.
Radovane da te nije bilo
srpsko bi se salomilo krilo.
Vrati nam se Karadžiću Rade,
srpska vojska da ti raport dade.
Romanijo, naša majko draga,
Radovana sačuvaj od gada
Ko ne voli Radovana
ne doček'o Đurđevdana.
Evo vam ga na *bo vas Soros !!!
 
Ja sam nacionalista pa mi se gade ovi manijaci tipa 'daj nam četničkih pesama, pa da se napijemo k'o stoka'. Ako ti se neko borio sa četnicima, ili se osećaš nacionalistom to se nosi u glavi, a ne na glavi. Jedina zamerka koju imam moderatoru što je napravio lapsus i rekao nacionalizam, a mislio šovinizam, mada mu to ne uzimam za zlo, jer je to učestala greška za koju su opet krivi ovi što pljuju po šovinistima nazivajući ih patriotama i nacionalistima, naravno pogrešno i zlonamerno.
 
KoscheiBesmertnii:
А шта има лоше у песмама попут:
Српска се труба с Косова чује... или
Нико нема што Србин имаде... или
Ој Крушевцу Лазарево царство???
.ja nemam nista protiv...jos ako ima sluha ...a ne da arlauce.......eeee..pope jel znas ti to da pjevas.......meni jedino smeta ona koju su tamo "neki" pjevali po Vukovaru..spominjuci neku salatu i kralja...eeee ta mi smeta.....
 
Salvantis:
Ma odmah sam znao da si neki fan :D
A ima te budale na youtube-u, smejurija teska, mislim da ga je nekad pustao i htv preko satelita...
............ja ga ne slusam.....nije moj stil....ja volim tamburice.....kad sitno onako...uh....

Nego taj Thumpson stalno nesto stenje dok zapeva, ko da ga karaju svi tjetnici ovog sveta :twisted:
.......ne znam ne slusam ga....
 
da predpostavim moderatori na tom podforumu su obersturmfuhrer ili banshee - poznati krstini srbomrzci.

srbine nemoj da dozvolis da te nerviraju ove novobeogradske komunjare nego nastavi u borbi koju si zapoceo - imas moju punu podrsku. to ti barem prema statutu krstarice garantuje sloboda sopstvenog misljenja. istraj u svojoj pravednoj borbi imas moju punu podrsku.
 
weserbia:
На форуму -музика- оставио сам тему на којој је требало посетиоци да оставе линкове на којима имају националистичке песме и слике Српске војске. Мислио сам и на текстове песама а и на мп3 формате. Међутим након што је у неколико наврата испљуван Српски национализам, тема је угашена уз образложење да патриотизма неће бити док је он модератор.То ме је навело да се запитам какви то људи раде овде као модератори.
Што се линкова тиче пробајте да их оставите ако не угасе и ову тему!!


Сваки прави националиста зна да је прво издата касета 10 НАЈЛЕПШИХ ЧЕТНИЧКИХ ПЕСАМА

Онда је распродат и тираж 20 НАЈЛЕПШИХ ЧЕТНИЧКИХ ПЕСАМА.
Убрзо је изашло 33 НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ ПЕСМЕ
Народ није знао где да стави и ону касету са 48 НАЈЛЕПШИХ ЧЕТНИЧКИХ ПЕСАМА?
Просто смо били слуђени када су издали 64 НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ ПЕСМЕ.
Најавили су и 86 НАЈЛЕПШИХ ЧЕТНИЧКИХ ПЕСАМА али су ипак издали 92 НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКИЕ ПЕСМЕ.
Ми старији знамо да је поред свих песма ипак било 256 НАЈЛEПШИХ...

(децо, касета је трака обмотана око два котура у пластичној кутији и стављала се у касетофон а било је боље од плоче, после су дошли ЦД-ови)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top