Musicarenje

Ahahahah ne mogu da verujem da se o meni radi:D:D:D

Jos gledam po statistici na mom sajtu sve vise poseta sa foruma krstarica, i onda naletim na ovo:p

@Jagos

Nema potrebe da me "branis", nadam se da ces se registrovati (ako vec nisi) a nije lose da pre odluke dobro pregledas oba foruma i org i com.
Bio sam na org forumu od samog pocetka, cak sam bio i moderator jedno vreme dok nisam zatrazio da mi se ukine taj status. Nepodnosljivo je bilo biti Beogradjanin na Niskom sajtu pa jos i moderator. Mislio sam sve ce se zavrsiti na tome ali moje poimanje musicarenja i antimusicarenje koje je zastupa jedan uvazeni clan tog foruma ne idu zajedno nikako. Da ne pominjem uvrede na licnom planu preko kojih nisam mogao da predjem. Ali zavrsilo se kako se zavrsilo, otvorio sam svoj sajt pa kome se svidja zaista ima izbor. Esox ima neke poluinformacije kojih se tvrdoglavo drzi ali zaista ne zelim da uticem na to. Smatrao sam da ima svoju glavu za razmisljanje, cak mi je delovao simpaticno taj decko, ali izgleda sam se prevario. Toliko je povrsan da nije cak ni pokusao da udje u genezu pomenutog incidenta sa dvojicom clanova, a da bude jos gore, cak su ga i pogresno informisali...

@Esox ili ti 100ka (molio sam te da promenis ovaj nick koji ti ne pripada)

Mozes ubuduce da pljujes po mom forumu i po meni gde pozelis, ali radi to sa stilom bre covece. Zoran NIJE banovan i ne izmisljaj gluposti.Sam je napustio forum koji inace gleda non stop, zbog svadje sa userom banefly, a tada je zaista preterao sto je i sam priznao. Uostalom imam sacuvan taj PM od njega ali Srpska tvrdoglavost je preovadala. Jednostavno on nece da postuje na forumu zato sto je to javno rekao, pa da ne ispadne da ne drzi rec. Smesan razlog ali postujem njegovu odluku. Isto je sa Igorom NL...
Jedini koji je banovan je Pedja Simonovic zato sto je izneo niz uvreda i budalastina a ne zbog suprotnog misljenja. Postovi sa tim budalastinama su prvobitno obrisani i nema sanse da ih vidis ali tebi moje objasnjenje ocigledno nije dovoljno. Sto se brisanja i editovanja tvojih postova tice ne zelim da ti objasnjavam ako sam nisi svestan. Dovoljno je da svako pogleda tvoj profil u njemu se vide svi tvoji postovi, i lako je utvrditi koliko postova imas u musicarskim temama i koliko te zaista zanima da naucis nesto. Pazi, nemas ni jedan jedini post u temi sve sama sprdacina i ubacivanje sa strane. Moj forum zaista ne sluzi u te svrhe i svaki post van teme bice obrisan ili premesten. Brate nije sramota biti pocetnik, ali ucini nesto da to ne budes. Forumi i sluze tome. Pa zar se Zox ne stidi da pita u onim godinama, covece tako mi je prijalo da mu pokazem osnove za vezbanje castinga. Jos uvek ne verujem sta si ovde o meni pricao a da ti ni jednog trenutka nije palo na pamet kakvi su ti od kojih si svasta slusao:shock:
Kapiram te da ti imponuje da se druzis sa "poznatim" i "priznatim" facama, samo treba prvo da ih vidis na delu pa tek onda da ih kapiras kao face;) Mucni malo svojom glavom uopste nije tesko da pohvatas sve konce ko na "druzenje" dolazi sa kojim motivima. Ali ima vremena i za tebe da shvatis neke stvari. Tvoj prvi post na ovu temu je bio pohvala o mom forumu i sajtu, sta se to promenilo jel' si pokusao da se setis?

@Lomnica

Jesi li ti sa benchmarka:)?

pozdrav svima od oholog i bahatog simpsona
 
O.K. dragi Simpsone posto si me ti predstavio, a da me nisi pitao da sad ja kazem nesto o editovanju mojih postova.
Moje postove koje si brisao zbog off-topica odnosno spradnja da stavimo na stranu, ali sta je sa postom u kom sam rekao da nisi korektan, pa si ti obrisao taj deo i ostavio ostatak posta cime je on izgubio na kontextu, jel to sloboda govora:?: Pazi ja tamo nisam izneo nista ruzno o tebi samo sam rekao da se u datoj situaciji nisi poneo korektno, sto je tebe pogodilo. Tvoja zelja za tim da budes "gazda sajta" da brises i editujes postove po svojoj volji vec je dosta ljudi odbila od tvog sajta ili ih preusmerila na .org. Za Flycastera se izvinjavam nisam znao da ga nisi banovao tu informaciju sam dobio od jednog clana koji koristi oba sajta.

Sto se tice pitanja kreni da citas moje postove od pocetka pa se zapitaj da li sam imao neka pitanja o musicarenju prvih nekoliko postova, onda se dogodila tragedija sa mojom rekom uspomena Belim Timokom pa sam vecinu postova pisao na ekoloske teme. Posle toga tema u kojoj sam bio najaktivniji je bila o okupljanju musicara u BG-u. Naravno da sam pisao puno postova u kojima se zezam posto sam takav po prirodi.Ako iz dopisivanja samnom preko MSN-a nisi ukapirao da sam shaljivdzija onda ne znam sta da ti kazem, moje sprdnje si brisao i brisaces ih najverovatnije i dalje, zato sto imas mogucnosti za to.

"Kapiram te da ti imponuje da se druzis sa "poznatim" i "priznatim" facama, samo treba prvo da ih vidis na delu pa tek onda da ih kapiras kao face Mucni malo svojom glavom uopste nije tesko da pohvatas sve konce ko na "druzenje" dolazi sa kojim motivima. Ali ima vremena i za tebe da shvatis neke stvari. Tvoj prvi post na ovu temu je bio pohvala o mom forumu i sajtu, sta se to promenilo jel' si pokusao da se setis?"

Ne znam samo sa kojim se to ja poznatim i priznatim facama druzim :confused:

Od mog prvog posta do sad promenilo se puno toga neki ljudi koji su posecivali .com to vise ne rade zahvaljujuci tvom edit, cut, paste... tripu;) I da ne ispadne da to pricam bez argumenata, evo ti linkovi iz 2 mejla (posto mi stizu mejlovi za nove postove) od juce. Ni jedan od ta dva linka ne vodi nigde posto su postovi obrisani, a to nije prvi put i nemoj samo da kazes da je to zato sto su oni koji su pisali postove obrisali sami svoje postove :roll:
http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?p=4174#4174
http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?p=4190#4190

I dalje tvrdim da na oba sajta ima pametnih stvari i pametnih ljudi koji te stvari pisu i nazalost onih drugih kao i u svim sferama zivota koji su u tome cisto zbog koristi. Ali posto ti sve te ljude poznajes bolje od mene ti onda znas i sam ko je "ovde samo zbog para", a ko iskreno zbog ljubavi prema musicarenju!

P.S. Jesam povrsan, ali mislim da sam dobio dovoljno informacija sa svih strana i da sam ih sasvim dobro razmotrio! I da znas svaki put kada bilo ko na .com-u ili .org-u iznosi neki zadrt stav ili nekorektno postuje o drugim clanovima iznecu svoj stav o tome makar me i ti i Laki banovali. I umalo da zboravim pozdravi tvog brata bliznaca Kokya;):D
 
O.K. dragi Simpsone posto si me ti predstavio, a da me nisi pitao da sad ja kazem nesto o editovanju mojih postova.
Moje postove koje si brisao zbog off-topica odnosno spradnja da stavimo na stranu, ali sta je sa postom u kom sam rekao da nisi korektan, pa si ti obrisao taj deo i ostavio ostatak posta cime je on izgubio na kontextu, jel to sloboda govora:?: Pazi ja tamo nisam izneo nista ruzno o tebi samo sam rekao da se u datoj situaciji nisi poneo korektno, sto je tebe pogodilo. Tvoja zelja za tim da budes "gazda sajta" da brises i editujes postove po svojoj volji vec je dosta ljudi odbila od tvog sajta ili ih preusmerila na .org. Za Flycastera se izvinjavam nisam znao da ga nisi banovao tu informaciju sam dobio od jednog clana koji koristi oba sajta.

Sto se tice pitanja kreni da citas moje postove od pocetka pa se zapitaj da li sam imao neka pitanja o musicarenju prvih nekoliko postova, onda se dogodila tragedija sa mojom rekom uspomena Belim Timokom pa sam vecinu postova pisao na ekoloske teme. Posle toga tema u kojoj sam bio najaktivniji je bila o okupljanju musicara u BG-u. Naravno da sam pisao puno postova u kojima se zezam posto sam takav po prirodi.Ako iz dopisivanja samnom preko MSN-a nisi ukapirao da sam shaljivdzija onda ne znam sta da ti kazem, moje sprdnje si brisao i brisaces ih najverovatnije i dalje, zato sto imas mogucnosti za to.

"Kapiram te da ti imponuje da se druzis sa "poznatim" i "priznatim" facama, samo treba prvo da ih vidis na delu pa tek onda da ih kapiras kao face Mucni malo svojom glavom uopste nije tesko da pohvatas sve konce ko na "druzenje" dolazi sa kojim motivima. Ali ima vremena i za tebe da shvatis neke stvari. Tvoj prvi post na ovu temu je bio pohvala o mom forumu i sajtu, sta se to promenilo jel' si pokusao da se setis?"

Ne znam samo sa kojim se to ja poznatim i priznatim facama druzim :confused:

Od mog prvog posta do sad promenilo se puno toga neki ljudi koji su posecivali .com to vise ne rade zahvaljujuci tvom edit, cut, paste... tripu;) I da ne ispadne da to pricam bez argumenata, evo ti linkovi iz 2 mejla (posto mi stizu mejlovi za nove postove) od juce. Ni jedan od ta dva linka ne vodi nigde posto su postovi obrisani, a to nije prvi put i nemoj samo da kazes da je to zato sto su oni koji su pisali postove obrisali sami svoje postove :roll:
http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?p=4174#4174
http://www.musicarenje.com/forum/viewtopic.php?p=4190#4190

I dalje tvrdim da na oba sajta ima pametnih stvari i pametnih ljudi koji te stvari pisu i nazalost onih drugih kao i u svim sferama zivota koji su u tome cisto zbog koristi. Ali posto ti sve te ljude poznajes bolje od mene ti onda znas i sam ko je "ovde samo zbog para", a ko iskreno zbog ljubavi prema musicarenju!

P.S. Jesam povrsan, ali mislim da sam dobio dovoljno informacija sa svih strana i da sam ih sasvim dobro razmotrio! I da znas svaki put kada bilo ko na .com-u ili .org-u iznosi neki zadrt stav ili nekorektno postuje o drugim clanovima iznecu svoj stav o tome makar me i ti i Laki banovali. I umalo da zboravim pozdravi tvog brata bliznaca Kokya;):D

Pa sta ti sad pokusavas da dokazes? Covece shvatas li da postoje neka pravila foruma? Nema bre psovanja nema kafane...kome se svidja dobrodosao je kome se ne svidja ima drugi sajt gde je sloboda govora zagarantovana. Idi bre na niski "musicarski" sajt pricajte one viceve od kojih bi se stideli i na B92 forumu.
I samo da cujem ko je to presao na niski sajt zbog mog ponasanja. ne iznosi plouinformacije! Da nije zeka koji je popizdeo sto mu nisam rekao da je kupio odlican shimano kanap, ili sto mu nisam dao Greys cekrk za 30e? Ili stIgor koji sedi na stolici MFS-a i Mladice, ovamo pljuje Ivana pa mu se uvlaci u bulju. Sine moj veruj mi da me takvi ne zanimaju ni najmanje.
Zao mi je sto se ovako ponasas i samo nemam pojma kako imas obraza da dodjes 13.10. i da me pogledas u oci? A ono poslednje sto si napisao na com sam ostavio da se vidi kakav si. nema sta dobra ti skola isto se ponasao i mixmaster. Kada nije imao argumente onda je poceo da prebacuje kako sam prenocio kod njega i kako me je gostio. A nije ti rekao da me to kostalo kao dve noci u Hiltonu!

I molim te da bi ubuduce razgovarao samnom, nesmes dozvoliti sebi da budes toliko povrsan!

A to za kokyja, siguran sam da laki zna koliko imam veze sa njim!
Sram te bilo!
 
Pozdrav od webmastra famoznog i ozloglasenog orga. Ovde nisam da se prepucavam , pogotovu necu da to radim sa vlasnikom coma, ali moram da reagujem na jednu veliku neistinu, koja se ponavlja i koja mi veoma smeta. Sajt nije niski, cinjenica je da sam ja Nislija nista neznaci. U uprvi sajta nisu samo Nislije, imamo srecu da je jedan od moderatora sjajan decko iz Slovenije. Simpsone pa ti si iz Bga a bio si mi moderator, kako to niski? Sa velikim i neskrivenim zadovoljstvom mogu da pisem, da na orgu pisu osobe iz cele nase drzave, plus clanovi iz bivse SFRJ. Kako to onda niski? Da li je sajt na niskom serveru. Nemoj molim te da na taj nacin degradiras sajt i celu ideju, a sam znas koja je jer si bio u upravi sajta. Sto se banovanja tice na orgu su banovana dva clana (ustvari jedna isti covek koji pise pod dva nicka!!!!!!!!!!) na nedelju dana da malo ohlade glave, jer kolicina psovanja i vredjanja nije bila normalna!
Mislim da vise necu pisati u ovoj temi!

Druze 100ko evo odgovra na tvoje pitanje
Ne znam samo sa kojim se to ja poznatim i priznatim facama druzim

Samnom baby! :)
Over&Out!
 
Ahahahah pa laki care sta se sve nece desiti, da se ti i ja nadjemo na ovom forumu;)

Prvo jedno obavestenje tebi Laki a to je, da kada kazem Niski ne mislim na clanove samo iz Nisa. Mozda pogresno tumacis moje namere a mozda se i ja pogresno izrazavam. naravno da nije Niski po sastavu, vec je nastao u Nisu! Ne kapiram zasto te to pogadja jer stvarno nije namera da se degradira sajt u cijem sam nastajanju i radu i sam ucestvovao.
Za banovanje i sam znas da sam ti ja to predlozio i drago mi je da si prihvatio jer takvima nije mesto ni na tvom ni na mom sajtu.
A tek ovo o poznatim facama nisi ukapirao ali to i nije bilo namenjeno tebi.

Sto se mene tice ovo je poslednje moje pojavljivanje na ovom forumu, imam brate svoj;)
 
A nisam imao nameru da se ovo desi. Ovo je neki rat preko nasih ledja.:p

Dobro je da postoje dva ovakva sajta, mnogo dobro! Koliko vidim ipak je org blizi nama balkancima. Mozes da psujes do mile volje, da kenjas i svi ce opet da ti aplaudiraju:p, a to sto nema mnogo toga da se procita nije ni vazno.Sto si veci kreten to si cenjeniji. Predlazem da se svi istresamo na org a da citamo com:D:D
 

Back
Top