sta da radim?

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
Evo da krenem od pocetka..:

juce, vozim se tako, dosadno mi, i vozim se kroz jednu ulicu i vidim devojku u trenerci... seta kera... i, vidim da me nije prepoznala (znamo se jos iz srednje skole) stanem-krenem 2-3 puta i ona opsuje taok ruzno, da nisam mog'o da verujem svojim usima... pomislim ja, nema veze... pozovem je po imenu i ona se okrene i krene prica... pita me gde sam nestao? zasto joj se nikad vise nisam javio? brinula je... cesto se u dugim nocima pitala gde sam i sta radim... i takve stvari...

da ne duzim, dogovorimo se da se vidimo u subotu, razmenili brojeve telefona... sad, razmisljam da li da se predomislim i ne odem, posto, svakako ne mogu da se zaljubim u nju? a znam da ce se ona posle zaljubiti u mene..

inace, mislim da je problem isto jer je ona, u skoli, bila jako zaljubljena u mene i pojavila se "tiha ceznja", "stara patnja"... primetilo je to moje iskusno oko...
 
Vala da znas, sve zurim da sto pre posaljem pa selektujem sve sto stignem.
A sad idem i da trazim jos jedno pismo koje sam juce pratila mada me znam tacno na kom forumu a isto je u vezi ovoga, samo mi se cini da ga je zapocela neka druga riba koja se prepoznala u slicnoj situaciji
 
Rile da li ko je sa pa ovo iz teme natezanje
evo javno ću tu, na krsti da izzazovem rileta!!!
dakle rile, budi muško pa kaži več jednom dali sam ja ta koju si odpilio ili nisi! ja jednostavno hoću da znam, i ovako sam več u govnima do vrata i zaista me zabole! a ako budeš čutao, samo češ potvridti moju sumnju! ja želim sa svakim da imam čiste račune...pa sad...

ako nisi ti taj, ja se izinjavam i povlačim sve što sam rekla
 
Hard as a rock:
Džaba, Rile je isključen...

Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključenRile je isključenRile je isključen Rile je isključenRile je isključen Rile je isključen Rile je isključenRile je isključen Rile je isključen Rile je isključen Rile je isključenRile je isključenRile je isključenRile je isključen Rile je isključenRile je isključenRile je isključenv ==
 
shat daun maj kompjuter shat daun maj kompjuter shat daun maj kompjutershat daun maj kompjuter shat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjutershat daun maj kompjuter
 

Back
Top