Jednodnevni izlet

UAR

Zainteresovan član
Poruka
126
Ove godine za 1.Maj planiram da odem na neko malo neobicnije mesto. Sta biste mi predlozili za jednodnevni izlet?
Razmisljala sam o Dvorcu Grofa Dundjerskog, da li je neko bio tamo? Cula sam da ima jos starih dvoraca u Vojvodini. Jeste li ppsetili neke od njih i kakvi su vam utisci?
 
Zavisi i od finansijskih mogućnosti.

Dvorac je skroz OK.

U okolini Novog Sada imaš nekoliko komercijalnih salaša, VREDI, ali je prilično skupo...

Ja lično, kada želim mali odmor, dan,dva - uvek odem na Palić.
Imaš SJANE hotele, ali isto tako možeš da uzmeš i privatan apartman za cca 15 eur, na samoj obali jezera. Ima i bazen sa termalnom vodom, pa možeš i da se kupaš.

Možda i Vrdnik ???
 
A kakva je ponuda u tim dvorcima? Mislim, da li su oni otvoreni za smestaj ili samo sa posetu? I koliko se placa dvorac Dundjerski? Mozes li jos nesto da napises o ostalim dvorcima?

U Vrdniku sam bila, bas u hotelu Vrdnik i raspad sistema je. Ne bih isla ponovo, bar ne u taj hotel.

Hvala na brzom odgovoru!:)
 
ja sutra sa drustvom idem u zasavicu.ne znam bas mnogo o tome,ali usla sam na neke sajtove,priroda je prekrasna,to je velika bara,mocvara sta li sa mnogo zivotinja.turisticki brod vozi turiste.postoji i toranj visine 17 metara za posmatranje okoline.navodno ima i sportskii tereni za decu(ne znam koliko je to tacno)kazu da je u restoranu hrana super.nije ni daleko od n.sada.
 

Back
Top