Problem ako neko moze da mi pomogne

Hosting Plan: FREE Hosting Plan 0.00 USD/year
200MB disk space, 5GB traffic, 2 domains hosting, PHP, Perl, Mysql, FTP, Instant activation 0.00 USD
Domain Name: dgfhdfhg.com 19.95 USD/year
Domain transfer (including 1 year auto-renewal!) 19.95 USD
Total: 19.95 USD
Mislim da se ovo placa sigurno! Cak i pise!
 
Staka_hip_hop:
Slusaj,napravio sam neki site.Imam ftp explorer.E sad hocu da ga izbacim na net ali ne znam kako.Kako biste vi to uradili ali malo detaljnije.....treba mi besplatan hosting

www.awardspace.com je i moja preporuka. Stabilan , mocan free hosting.
Uz njega dobijas free domain i tada mozes preci na postavljanje sajta.

Sto se tice uploada ja licno koristim commander za ftp, ali u osnovi svaki program tog tipa je isti. Potrebno je podesiti parametre (host name , user name...) , a te parametre dobijas od svog hosta.

Nakon toga kada se konektujes sve ce ti biti jasnije. Sajt prebacujes u dir koji ti host odredi i naslovnu stranu nazoves index.

Neki detaljniji odgovor ti ne mogu dati, jedino da probas pa konkretno napisi gde je zapelo.
 
@LePiaf nisi mi jasan, covek je trazio free hosting.

Predpostavljam da je u pitanju pocetnik koji ispipava teren i tek ulazi u svet web dizajna, napravio je svoj prvi sajt i zeli da ga postavi besplatno, ne vidim problem u tome.

Pored toga free hosting moze sluziti i u druge svrhe. Ja licno koristim awardspace za isprobavanje raznih skripti on-line pre nego ih postavim na placene servere.
 
Hm... shta je tu je... Pre 2 nedelje sam produzio hosting na josh godinu dana, kod Beotela. Kada sam birao provajdera pregledao sam nekoliko poznatijih domacih i ovo mi je bilo OK.
A pravo da ti kazem, na stranu tvoje pozitivno iskustvo, sad kad bih opet trazio provajdera - ne bih se odluchio za ovaj Dream Web Hosting. Prosto sam nepoverljiv kad treba nekom da dam neku kintu, a taj krije i adresu svojih prostorija i telefon.
 
taksistaZR:
@LePiaf nisi mi jasan, covek je trazio free hosting.

Predpostavljam da je u pitanju pocetnik koji ispipava teren i tek ulazi u svet web dizajna, napravio je svoj prvi sajt i zeli da ga postavi besplatno, ne vidim problem u tome.

Pored toga free hosting moze sluziti i u druge svrhe. Ja licno koristim awardspace za isprobavanje raznih skripti on-line pre nego ih postavim na placene servere.
Ma dobro... ne branim mu ja nishta. Samo polazim od sebe - ako sam napravio svoj sajt, ulozio vreme i znanje, i taj sajt (shta god da mu je tema) treba u neku ruku da prezentuje i mene lichno - necu zaliti i to malo para pa da sve zaista izgleda ispeglano i tachno onako kako sam zamislio, bez tudjih reklamica i adrese koju niko zivi nece upamtiti.
 

Back
Top