MAJSTORE PUSTI FUDBAL

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
U pojedinim vozilima GSP-a možete zateći dva TV-a na kojima se za sada pušta neka drnde-mrnde prnde-zvrnde muzika - soul i rep. Ako je to muzika onda sam ja Betoven. Medjutim, bolje i to obzirom da je puno studenata iz unutrašnjosti ovde pa bi im verovatno teško palo kad bi se u sred Beograda puštala ona seljačka muzika. Asfalt oko njih a mio zvukovi odasvud. Samo krave i pilići fale. Kučića ionako ima na sve strane ali stada nema. Tako da ako uporedimo kvalitet onda su soul i rep sasvim podnošljivi.

Elem, zanimalo me da li se može promeniti kanal pa sam dreknuo: "Majstore pusti fudbal". Neki su se smejali ali odgovora nije bilo. Verovatno mu je ispao daljinski. Onda su ušli neki momak i neka devojka sa senom u kosi i koferima punim prasetine, jaja i mleka da bi lepše studirali i stali ispred TV-a kao da ga prvi put vide. Nisu reagovali na pristojnu molbu da se pomere da i ja gledam. Onda sam promenio naglasak
. Krenuo sam od lalinskog do kosovarskog pa neki će sigurno da upali. Devojka je doduše sela posle istočno-srpskog ali onaj mamlaz ni milimetar da se pomeri. Onda mu rekoh sa kosjerićkim naglaskom: rodjače ispade ti slanina, na šta je hitro reagovao uspravljanjem kofera.

Koliko sam video na tekstu koji se neumorno vrteo - reklamira se mogućnost reklame (glupo zvuči zar ne?). Znači od ujutru do uveče ima da nas bombarduju sa "kupi ovo -kupi ono". Probala sam sa svim praškovima ali ovaj je fenomenalan ili od kada koristim ove kondome sve me ribe vole.

Čemu sve ovo?
 
Iron Lord:
U pojedinim vozilima GSP-a možete zateći dva TV-a na kojima se za sada pušta neka drnde-mrnde prnde-zvrnde muzika - soul i rep. Ako je to muzika onda sam ja Betoven. Medjutim, bolje i to obzirom da je puno studenata iz unutrašnjosti ovde pa bi im verovatno teško palo kad bi se u sred Beograda puštala ona seljačka muzika. Asfalt oko njih a mio zvukovi odasvud. Samo krave i pilići fale. Kučića ionako ima na sve strane ali stada nema. Tako da ako uporedimo kvalitet onda su soul i rep sasvim podnošljivi.

Elem, zanimalo me da li se može promeniti kanal pa sam dreknuo: "Majstore pusti fudbal". Neki su se smejali ali odgovora nije bilo. Verovatno mu je ispao daljinski. Onda su ušli neki momak i neka devojka sa senom u kosi i koferima punim prasetine, jaja i mleka da bi lepše studirali i stali ispred TV-a kao da ga prvi put vide. Nisu reagovali na pristojnu molbu da se pomere da i ja gledam. Onda sam promenio naglasak
. Krenuo sam od lalinskog do kosovarskog pa neki će sigurno da upali. Devojka je doduše sela posle istočno-srpskog ali onaj mamlaz ni milimetar da se pomeri. Onda mu rekoh sa kosjerićkim naglaskom: rodjače ispade ti slanina, na šta je hitro reagovao uspravljanjem kofera.

Koliko sam video na tekstu koji se neumorno vrteo - reklamira se mogućnost reklame (glupo zvuči zar ne?). Znači od ujutru do uveče ima da nas bombarduju sa "kupi ovo -kupi ono". Probala sam sa svim praškovima ali ovaj je fenomenalan ili od kada koristim ove kondome sve me ribe vole.

Čemu sve ovo?
honda-1.gif
 
Pa ne smrdi ako se udje u onu japansku 95icu , ili onu belu 73ojku. Pa se covek nasadi na neko lepo mesto i uzme otvori malo piva.
Pivo je lepo u svakoj prilici...osim mozda na sahranama....ali uvek pri ruci treba da coveku bude pivo :)
jer pivo je covekov najbolji prijatelj :D
haha, al sam se sad iznalupetao.
 
Kr$t@:
Pa ne smrdi ako se udje u onu japansku 95icu , ili onu belu 73ojku. Pa se covek nasadi na neko lepo mesto i uzme otvori malo piva.
Pivo je lepo u svakoj prilici...osim mozda na sahranama....ali uvek pri ruci treba da coveku bude pivo :)
jer pivo je covekov najbolji prijatelj :D
haha, al sam se sad iznalupetao.
bogami, krsto, prilično si se nalupetao...ali ti se pola prašta pošto priznaješ. inače, u vezi smrada po busevima si u pravu...ali, nikad se ne zna ko neopran ulazi.
 
Psihologue:
honda-1.gif


Gospon Iron ko bi izlazio iz autobusa da pustaju fudbal?


Kr$t@:
Kako ne moze pivo u busu ? pa ja to radim :D
i slani kikiriki uz to...i bilo bi super.
Bas bih gledao neku tekmu, isao bih 73ojkom do bataje i nazad i gledao tekmu i pio pivo :)


Više se niko ne obazire na mnoge aktivnosti u autobusu. Recimo - telefoniranje. Pa kuda si pošao/pošla ako dogovor nije pao pre polaska? Ja se dogovaram kod kuće, posle me ne juri. Dakle, ako može da se telefonira pa može i da se šminka pa može da se prezalogaji po nešto - zašto ne bi stavili i TV da gledamo? Zašto ne bi recimo u poluvremenu isekli nokte ili se obrijali električnim brijačem?
 
matora63:
iron, nije ti loša ideja da se busevi naprave da budu malešni kafići na točkovima. ali bez fudbala. abba može.

E, video sam ja to u pojedinim vozilima. Zamišljeno kao mesto gde će se kupovati karte od konduktera ali nikada nije zaživelo. To bi moglo da se fino preuredi da liči na mini šank. Tačno ispod one daske može da se stavi priručni frižider a roba se obnavlja na okretnici...
 
Obersturmfuehrer:
ne, nisi...
ja u rancu uvek nosim rezervno pivo (niksicko, konzerva)...za svaki slucaj....


pa o tome ti pricam :D
ko zna kada ce bus da upadne u neku guzvu, blokadu, radove na putu. e onda ne mozes da sedis i gledas kroz prozor, nego otvoris jepo jelenka i jos bolje ako imas laptop ....i samo tako :D
 

Back
Top