trudnoca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ajabeka

Početnik
Poruka
7
Molim Vas da mi odgovorite na pitanje. Da li je moguce da sam u drugom stanju iako sam dobila menstruaciju sobzirom da sam dobila 3 dana kasnije, a uvek mi je bila redovna menstruacija tacno na 28 dana ,apre nego sam dobila imala sve simtome trudnoce. I sada su mi grudi uvecane, primecujem da su mi pantalone uske. Proslu menstruaciju sam imala 25 marta. da li da uradim test?
 
Boze,pa sta cekash?! Naravno da treba da uradish test! I to shto pre...i to ti je alternativa broj 2....pre bih ti savetovala da odesh kod ginekologa...vec sutra,ako si pametna...
 
Ne mora da znaci da si trudna ,a i moze.Na testove se nemoj obazirati,meni su 2 puta pogresili.Najbolje je da das krv na analizu,pa sa rezultatima poseti ginekologa.Zelis li bebu,da ti pozelim srecu?
 
Ok, shvatam da ti je prvi post, i shvatam i da si uzbudjena, ali d ali bi podigla pogled do vrha strane (ne ove nego pocetne na zdravlju) i spazila dve teme: jedna je lepljiva "Pre postavljanja pitanja obavezno procitati?", a druga se zove GINEKOLOGIJA.
I u odgovoru na postavljeno pitanje: da, sve je moguce, pa i da si trudna. I ne, nije verovatno da si trudna iz navedenih podataka. Dalja diskusija na GINEKOLOGIJU molim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top