opera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
instalirao sam"operu" ali mi izgleda puno sporija i komplikovana, da li je to zbog mog neiskustva u radu sa "operom", ili je sama "opera" takva. hvalaaaaaaa
 
adem_ks:
instalirao sam"operu" ali mi izgleda puno sporija i komplikovana, da li je to zbog mog neiskustva u radu sa "operom", ili je sama "opera" takva. hvalaaaaaaa


Ovo u cjelosti nije TACNO.... Koristim Operu godinama i samo iz verzije u veziju moze da bude bolja, brza, ljepsa etc...

Aktuelna verzija je 9.20 i radi da ne moze da bude bolje..

Ako nisi vjest sa engleskim jezikom imas da instaliras i jezike drugih, ako te ne mrzi imas i srpski i cirilicnu i laticnicnu verziju, mozda se lakse snadjes..

Na temi Downlaod softvera imas linkove ka aktuelnoj verziji Opere kao i prevodima koje je postavio GrandFather..

Pozzz.....zzz
 
damnjan:
i ja operu koristim bash dugo dugo... ne da menjam pokusao sam par puta sa IE,al ne ide

"i ja bih da k a r a m Vesnu Zmijanac,al ne ide"
verovatno se tesko snalazim zbog neiskustva, sto se prevoda tice "zabranjen mi je prilaz" zasto???
ps. pa gde nadje vesnu boga ti??? ajde pre dvaest g. i nekako, doduse tada je i bila bomba, ali danas ???/heheehehhee
 
adem_ks:
instalirao sam"operu" ali mi izgleda puno sporija i komplikovana, da li je to zbog mog neiskustva u radu sa "operom", ili je sama "opera" takva. hvalaaaaaaa

Ja je koristim vec dobru godinu na nju sam preshao zbog toga shto IE 6.0 je bio pun rupa, imao je mrshav pop-up blocker...... Inache u operi kad otvorim 7-8 stranica pojede mi oko 80 MB memorije ali nesmeta mi poshto imam 1 GB....
 
Tools, preferences. Pa onda tools, appearance. Tu ces je podesiti kako treba (kako tebi odgovara). Samo pamti sta podesavas, da bi mogao da vratis "bas tu" opciju kako je bila, da ne bi dosao u situaciju da preteras s podesavanjima.

I ja se druzim s operom oko 4 godine, a navike se tesko menjaju.
 
adem_ks:
verovatno se tesko snalazim zbog neiskustva, sto se prevoda tice "zabranjen mi je prilaz" zasto???
ps. pa gde nadje vesnu boga ti??? ajde pre dvaest g. i nekako, doduse tada je i bila bomba, ali danas ???/heheehehhee


pa radnja filma KARAULA je pre 20godina :D ako si gledao,onda se seti....... :)
 
izgleda da sam veci amater nego sto sam mislio... mada sam pokusao da sledim savete, nije bas sve naj naj, ali bice bolje. hvala svima na pomoci

ps.u vezi of topika...greska je moja, jer ja "vase" filmove i ne pratim zadnjih godina, i tu je izbio "nesporazum". sa moje strane nema ljutis
damnjan:
pa radnja filma KARAULA je pre 20godina :D ako si gledao,onda se seti....... :)
 
Ademe, opet odosmo u Offtopic...

Karaula nije iz produkcije ni jedne kuce iz Srbije nego joe Hrvatska produkcija filma karaula gdje glavnu ulogu igra glumac iz Bosne, Emir Hadzuhafizbegovic..

Tako, ako te ne mrzi pogledaj ovaj film, a vezan je za granicno podrucje...

End offtopic.. no more again..
 
da ne otvaram novu temu;
1. kada preuzmem video sa you tube i prebacim ga na DVD disc, onda ga moj plejer cita, a ako to isto prebacim na "obican" CD, onda ga moj plejer ne cita iako pise na njemu da i to "cita" pitanje je: imali pomoci [sta treba da radim] da mi cita i DVD i CD, ili je samo do plejera "greska". mislim da li pomaze ako pokusam drugacije konvertovanje i kako se to radi.verujem da sam postavio pitanje ispravno tj. razumljivo.
ps. pokusacu da "dodjem" do "karaule" cito da sam u "toku" hahahahaa
 
probaj preko googla da nadjes fvl to avi converter..
sa njim mozes da konvertujes flas video sa you tube u avi format i kao takav gledas nakon narezivanja na kucnom DVD....
 
GZ:
probaj preko googla da nadjes fvl to avi converter..
sa njim mozes da konvertujes flas video sa you tube u avi format i kao takav gledas nakon narezivanja na kucnom DVD....
kada presnimim na obican CD [10-15 centi com.] tamo stoji da je to "AVI file" [radjeno na "total video converter"] ali ga plejer ne cita... znaci da trebam menjati plejer, doduse pre toga je bolje proveriti na drugom plejeru..... thx.
 
adem_ks:
instalirao sam"operu" ali mi izgleda puno sporija i komplikovana, da li je to zbog mog neiskustva u radu sa "operom", ili je sama "opera" takva. hvalaaaaaaa

To je zato sto si siptar :) tj neko ko glumi siptara.Bolje budi sto jesi pa mozda i shvatis kako da koristis Operu. ;) :D ;) :D ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top