PITANJE STILA ODEVANJA ZA DEVOJKE KOJE GA IMAJU

jans

Početnik
Banovan
Poruka
41
:?: :!: :?: Ako izuzmete prodajna mesta napucanih marki koje su nebulozno skupe, sta mislite o buticima u Novom Sadu, njihovoj ponudi, nacinu usluge, cenama u odnosu na kvalitet? Sta biste volele da u njima kupite, a niste nasle? Sta vam najvise ne odgovara kada probate neki model? Sta vam predstavlja poteskoce pri kupovini? Koja vam lokacija butika najvise odgovara kada idete u kupovinu? I svako drugo vase misljenje o modi koja vam se svidja zelela bih da znam jer zelim da zadovoljim sve svoje zenske kupce u potpunosti kada udju u moj butik? Misljenja su dobrodosla na jeka@infosky.net. Hvala vam unapred.
 
E pa vidi ovako...
Nisam bas jako mlada ali je moj srtil oblacenja prilicno mladelacki. Dosta toga i sama sijem, kada nesto kupim obicno je prilicno kvalitetno tako da dugo nosim veci deo svoje garderobe. Ipak, kada udjem u neki butik da pogledam nesto sto mi se dopada (ili bi moglo da mi se dopadne), i postavim najnormalnije pitanje: "Imate li odgovarajuci broj?" a dobijem odgovor: "Pa, to je univerzalna velicina!", hocu da poludim!
Da se razumemo... Nemam 100kg i ne treba mi velicina 48... ili neka veca. Nosim recimo 40-42 (mada je i to relativno) ali ne podnosim da se stvari na meni zatezu. OK da prati liniju tela, ali ne da se "tegli" i za velicinu 34 i 44! Butici imaju garderobu iskljucivo za vitke, sitne devojcice kao da smo svi bas takvi... ili se moze naci nesto "klasicno" sto je otprilike za moju mamu... a mozda ni njoj nije vise moderno!
Pozdrav!
 
MA SVE JE TO OK,MISLIM PITANJE STILA JE JEDNAKO PITANJU UKUSA,ALI ME NERVIRA STO UOSTE SVUDA SE FORSIRA OVA NEKA GARDEROBA,PA JA CAK NEZNAM NI KAKO DA JE NAZOVEM,NEKA SIZ,FANCY,ALI OPET TOTALNO BEZVEZE!VISE NEMOZE DA SE NADJA EXTRA ELEGANTNA STVAR,A DA NEBUDE NACICKANA KOJEKAVIM LANCICIMA,SLJOKICAMA,PERLICAMA I TO PREKOMERNO!
MISLIM MOZDA JA I NISAM U PRAVU JER JE MOJ STIL:CRNE MARTINKE,USKE FARMERKE,CRNI KAPUT I ISKLJUCIVO TAMNA DUKSERICA,ILI MAJICA,A U OZBIR DOLAZE I MUSKE KOSULJE!
 
Ovo je vrlo zanimljivo pitanje i sve ono sto je navedeno ima smisla. Pored navedenog: "univerzalne" (citaj: minijaturne) velicine, raznih sljokica (i kako li se vec sve zovu), nametanja "modernog"...
smeta mi i jako los izbor zaista kvalitetne tkz. nosive odece koja se ne istegli, ne izbledi, ne skupi... posle prvog pranja. Strasno malo je originalnosti (osim sto neki idu u ekstremnu "originalnost"), uglavnom je u svim buticima garderoba gotovo identicna, sumnjivog kvaliteta, kineske i turske proizvodnje... Ne bolujem od "markirane" garderobe, ali radje kupim jednu kvalitetnu nego pet bezveznih stvari.
 
Pridruzujem se komentarima-glavni problem kod nas po biticima je poreklo robe-vec pomenute kineska i turska gde su zene 1,60 i to prosek.E sad mi balkanke sa prosekom od 1,70-i na vise u sta da stanemo?Sve izgleda kao skupljeno na pranju...a ako jos nosis br 40 ili 42 katastrofa jedna! Vi za butik mozete da sijete super stvari iz modnih casopisa, ali je veliki problem sa trikotazom koja je postala obavezni deo garderobe- tu mislim na bluze, dzemperice i majce , letnje i zimske koje se obavezno kombinuju u garderobi-GDE NJIH NABAVLJATI U NORMALNIM VELICINAMA, mislim za nase visoke zenske?
 
Svaka cast vlasnici butika za toliku predanost poslu!Jedva cekam da otvoris butik u Bg-u.Kad smo vec kod toga sta nikako ne mogu da nadjem,to su fancy farmerke,ALI DUBLJEG KROJA!Imam jace butine,imam izrazenu guzu,pa mi one gluposti na pola dupeta ne stoje bas nikako!To po Bg-u trazim,evo vec celih mesec dana i nikako da nadjem!
 
e, ljudi, posto su sad 'in' mini suknje, sta mislite, da li to znaci da je ultra kratko dozvoljeno za sve? ili bi devojke sa manje savrsenim nogama ipak trebale da izbegavaju ovaj trend, cisto iz estetskih razloga? ja licno mislim da imam malo 'x' noge, pa mi nije najprijatnije kad to svi mogu da primete, ali mini je moderno, tako da sam u dilemi!!!
 
Drago mi da cujem da je nikom vlasniku stalo do musterije.To je stvarno za pohvalu!Da je takvih vise.!

Sto se tice danasnje mode...Ja imam 22 god i mislim da su ljudi (bar kod nas) uniformisani!Sto je ocajno.Slazem se sa vama da danas gde god se okrenes
vidis isto i musko i zensko.A cim neko ima drugaciji slil to je prokomentarisano kao "demode".Roba je uglavnom nekvalitetna.A o "dodacima" bez komentara.
Tako da meni retko sta odgovara po ukusu i po velicini.Ono sto me najvise nervira to je da danas ne mozes da nadjes OBICNE dodre farmerke.Kao da je to ne znam sta!NE MOGU VISE O MODI JER ...
 
julia:
e, ljudi, posto su sad 'in' mini suknje, sta mislite, da li to znaci da je ultra kratko dozvoljeno za sve? ili bi devojke sa manje savrsenim nogama ipak trebale da izbegavaju ovaj trend, cisto iz estetskih razloga? ja licno mislim da imam malo 'x' noge, pa mi nije najprijatnije kad to svi mogu da primete, ali mini je moderno, tako da sam u dilemi!!!

Nemoj da nosis ako mislis da ne stoji lepo osecaces se nesigurno,bolje obuci se obicno ali da ti bude atmosfera cool i da budes opustena.
 

Back
Top