NATEZANJE

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
evo javno ću tu, na krsti da izzazovem rileta!!!
dakle rile, budi muško pa kaži več jednom dali sam ja ta koju si odpilio ili nisi! ja jednostavno hoću da znam, i ovako sam več u govnima do vrata i zaista me zabole! a ako budeš čutao, samo češ potvridti moju sumnju! ja želim sa svakim da imam čiste račune...pa sad...

ako nisi ti taj, ja se izinjavam i povlačim sve što sam rekla
 
trofazna:
evo javno ću tu, na krsti da izzazovem rileta!!!
dakle rile, budi muško pa kaži več jednom dali sam ja ta koju si odpilio ili nisi! ja jednostavno hoću da znam, i ovako sam več u govnima do vrata i zaista me zabole! a ako budeš čutao, samo češ potvridti moju sumnju! ja želim sa svakim da imam čiste račune...pa sad...

ako nisi ti taj, ja se izinjavam i povlačim sve što sam rekla
...prvo - ko je rile?
...drugo - shta znachi "odpiliti"?
 
rile, i ja mislim da ovoga puta zaista treba časno da izađeš na megdan....
...rukavica je to....po obrazu!

i mene zanima kako izgleda kada nekog odpiliš, čovek treba svakoga dana da nauči nešto novo! :lol:

ima dana za megdana....može sutra?
 
SumiTara:
rile, i ja mislim da ovoga puta zaista treba časno da izađeš na megdan....
...rukavica je to....po obrazu!

i mene zanima kako izgleda kada nekog odpiliš, čovek treba svakoga dana da nauči nešto novo! :lol:

ima dana za megdana....može sutra?

Otpiliti ili odrezati. To ti je kad dobijes sut kartu.

Verovatno je nastalo od onog "Nemos pilom ko sikirom".
 
Za neupućene....
Dogodilo se istoga dana:

Trofazna postavila temu u kojoj bljuje vatru na lika koga zna od osnovne....sviđaju se jedno drugom, ne voli da odugovlači, razvlači muvanje na 3 godine, pa ga je startovala, a lik rek'o NE!

Rile_laki_oblak postavio temu u kojoj se pita dal' je ispao frajer jer je ribi koju zna još iz osnovne, a sviđaju se jedno drugom, pa ga je ova startovala....a on otvoreno rekao NE!

Trofaznu zanima da li je to što se rile_laki_oblak oglasio sa indentičnom pričom 'koincidencija slučajnosti'! :lol:
Nemam srca da vrištim ovde od smeha!
 
SumiTara:
Za neupućene....
Dogodilo se istoga dana:

Trofazna postavila temu u kojoj bljuje vatru na lika koga zna od osnovne....sviđaju se jedno drugom, ne voli da odugovlači, razvlači muvanje na 3 godine, pa ga je startovala, a lik rek'o NE!

Rile_laki_oblak postavio temu u kojoj se pita dal' je ispao frajer jer je ribi koju zna još iz osnovne, a sviđaju se jedno drugom, pa ga je ova startovala....a on otvoreno rekao NE!

Trofaznu zanima da li je to što se rile_laki_oblak oglasio sa indentičnom pričom 'koincidencija slučajnosti'! :lol:
Nemam srca da vrištim ovde od smeha!

Hahahhaha Bravo,,,svaka cast na objasnjenu
 
Nece taj doci...mada bih ja volela da budu zajedno
a102.gif
 
SumiTara:
Za neupućene....
Dogodilo se istoga dana:

Trofazna postavila temu u kojoj bljuje vatru na lika koga zna od osnovne....sviđaju se jedno drugom, ne voli da odugovlači, razvlači muvanje na 3 godine, pa ga je startovala, a lik rek'o NE!

Rile_laki_oblak postavio temu u kojoj se pita dal' je ispao frajer jer je ribi koju zna još iz osnovne, a sviđaju se jedno drugom, pa ga je ova startovala....a on otvoreno rekao NE!

Trofaznu zanima da li je to što se rile_laki_oblak oglasio sa indentičnom pričom 'koincidencija slučajnosti'! :lol:
Nemam srca da vrištim ovde od smeha!
Imam zato ja :lol: !
 
DeteSunca:
Bože kako ovaj forum budi tračarske instinkte u čoveku.... :lol:


Jako a? :lol: hahahhahahahah bas me zanima sta ce se kasnije desiti..jel ti mislis da ce se javiti Rile? Ja mislim da nece imati hraborsti da se suoci sa ovom temom...Mada ko zna,...Mozda se u njemu javi onaj mali tracak ljubavi i emocija prema trofaznoj a mozda ga ipak ugasi njegov gnev, ljutnja i bol koja ga drzi vec danima ....:lol: :lol:
 

Back
Top