Raskid radi uzivanja

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste nekad raskinuli s curom/deckom u koga ste bili jako zaljubljeni samo da bi uzivali u sopstvenoj patnji i koliko vam je to kul?


Evo je jedna emotivna, da ne ispadne da pisem samo o kiti, pi,ci i keshu.
 
Joooj, Sinnke...sto rece Lusy, nisam toliki kreten... :roll:

Ja sam samo otisla kada sam sama skontala da je njemu sve drugo interesantnije, da mu je dosadno, da nece il' ne moze da ispostuje i ono malo sto sam ga zamolila... :cry: :confused:

Ma neka...neka...evo mu pesma...taman za njega :

..." Vaser vaga kaže,
da sa mnom, teraš šegu...
DaBogda dobio,
kamen u bubregu.."... :roll:
 
Pipi Langstrumpf:
Mozda sam to uradila danas. Mozda cu sutra zakljuciti da patim i da je to kul. A mozda sam ipak budala.

Ma to je shala. Neces valjda raskidat? Sta je s tobom.

E da vise razmisljaju kita i pi,ca ne bi bilo toliko razlaza. Nego upetlja se luda glava iako mi svi mislimo da je nasa pametna.

Zato i pre i posle torbanja ne treba mislit nego zene cim se vasem tipu digne odmah naskacite dok vas mozak ne preyebe.
 
Pipi Langstrumpf:
Potpuno se slazem ja s tobom, Sinnke, i lepo nisam nista razmisljala. Bas nista. A onda vidim da je druga strana smislila sve i svasta. P a sam tuzna, ali samo sledecih sat vremena, a onda cu biti dobro.

Heh...srecnice...tvoja druga strana, bar razmislja... :roll:

Moja druga , ruznija, strana ni nema sa cim da misli...dobro, 'ajde...zaboravio je i da ja postojim... :confused:
 
Desilo mi se da raskinem sa deckom koga sam volela i sad ga volim, ali nisam raskinula da bi patila nego da ne bi trpela bolesnu posesivnost... patim jer mi nedostaje, onda pocnem da razmisljam i prevazidjem to.... onda me opet nesto ponese i opet patim... i tako sve u krug
Razum moze sve da prvazidje, sva dusevna stanja... predugo smo bili zajedno da bi iz prvog to savladala... ali trudim se, dobro mi i de i dobro mi je
 
raskinuo sa kokoshkom i rekao zivela sloboda SLOBODA!!!...dodushe smeshno mi je bilo kako smo se razisli -pricha li ona pricha...ja gledam i slusham kako se dere k'o budala neka :lol:,mada imao sam svega 16 al ajde da je ona mene shutnula (manje-vishe bitno je to)..eeeh..,uglavnom nije bila za mene il' bolje recheno sve u svoje vreme.;)

pa bilo mi je zao :roll:...hahhrrr..odma sam s' njenom drugaricom chuo druzio i zato sto sam bio dobrica nabavila mi je broj njene extra ortakinje i tako smo se zezali jedno mesec dana.Eto za godinu dana sam imao dve "o"ozbiljne veze......(Boze,kako je to kretenski i meni smehno bilo sa tim devijkama,ali sam uzivao)
Sa prvom - veliko joj HVALA sto me nauchila da se ljubim,ovoj drugoj ....huh ona je htela ..hardcore ali ja sam bio bash al' bash zelen no i bila je losha za mene zato je i nisam nikad dovodio kuci.
znash te veze ja ne praktikujem....>>>DA LI VI znate koliko kosta biti u vezi ??? :shock:
naravno da se ne isplati...
 
Butterflies And Hurricane:
Pipi? Ti to ozbiljno? :shock:
Pa ozbiljno. Raskidali smo jednom u tri meseca godinama i onda je obecao da se to vise nece ponoviti jer je meni dosadilo da se VRACAM.
Taman pocnem da ulazim u fazu oporavka, pocetak onog stanja da sam prebolela,kad pocne puzanje i plakanje i preklinjanje....I sve je to uzasno besmisleno-onako kao:A sto bi nam bilo dobro kad mozemo da patimo-i ja se iskreno uzasavam toga. Onda je obecao pre godinu dana da se to vise nece ponoviti.
I sve je bilo super do pre nekih nedelju dana kada mi je ceo repertoar ponovo izrucen na glavu. Trebalo mi je dva dana da shvatim sta mi se dogadja. Besmislene optuzbe,tripovi, ljubomora, zavist...covek se opet izvrnu' k'o carapa i postade svoj kontra-lik.Sve ono sto volim kod njega postaje suprotno i postaje zlo. Osecaj je strasan.
Cekala sam danima da to "stanje"prodje i pokusavala da se ne potresam jer sve to zaista nema nikakve veze samnom ni sa mojim postupcima.A onda su poceli niski udarci-zaista niski, pa mi je bilo muka i zlo...i sad sam tuzna jer iako je moja ljubav velika i iskrena ja nisam sigurna da mogu da ponovo da se vratim kao da nista nije bilo kada to ludilo prodje.
Nisam vise ni sigurna da bi trebala da to radim a sigurna sam da ce se ponoviti-ponavljati.
 
Pipi Langstrumpf:
Pa ozbiljno. Raskidali smo jednom u tri meseca godinama i onda je obecao da se to vise nece ponoviti jer je meni dosadilo da se VRACAM.
Taman pocnem da ulazim u fazu oporavka, pocetak onog stanja da sam prebolela,kad pocne puzanje i plakanje i preklinjanje....I sve je to uzasno besmisleno-onako kao:A sto bi nam bilo dobro kad mozemo da patimo-i ja se iskreno uzasavam toga. Onda je obecao pre godinu dana da se to vise nece ponoviti.
I sve je bilo super do pre nekih nedelju dana kada mi je ceo repertoar ponovo izrucen na glavu. Trebalo mi je dva dana da shvatim sta mi se dogadja. Besmislene optuzbe,tripovi, ljubomora, zavist...covek se opet izvrnu' k'o carapa i postade svoj kontra-lik.Sve ono sto volim kod njega postaje suprotno i postaje zlo. Osecaj je strasan.
Cekala sam danima da to "stanje"prodje i pokusavala da se ne potresam jer sve to zaista nema nikakve veze samnom ni sa mojim postupcima.A onda su poceli niski udarci-zaista niski, pa mi je bilo muka i zlo...i sad sam tuzna jer iako je moja ljubav velika i iskrena ja nisam sigurna da mogu da ponovo da se vratim kao da nista nije bilo kada to ludilo prodje.
Nisam vise ni sigurna da bi trebala da to radim a sigurna sam da ce se ponoviti-ponavljati.

Uh...razumem te...Ja sam shvatila da posle prvog raskida, postoji jako mala shansa da se to ne ponovi, i to jedna od najgorih greshaka koju covek moze da uradi u vezi.
Jer hteli mi - ne hteli, raskidima gubimo na medjusobnom poshtovanju, i covek kao da nesvesno prima poruku da mu se oprashta ako i sledeci put to napravi (tj. malo surovije recheno...moze mu se)...
Ne znam vishe ni sama da ti kazem shta je pametno. Ja sam izashla iz vrlo slichne price...Mada je kod mene prevagnuo racio, zbog sopstvenih godina, koje sada ne smem da troshim na takve odnose.
Ali kad razmishljam o nekim zrelijim godinama, verujem da izmedju dvoje ljudi moze da se nadje neki kompromis, samo sachekaj da se smire strasti. Nije lako naci nekog danas sa kim se uklapash, tako da izbroj do 10 i pazljivo razmisli ako si odluchila da odesh.
Prosto covek mora da nauchi da poshtuje to shto ima, a to je zaista izgleda najteze kod oba pola...Narochito u dugim vezama...
Sve najbolje...u svakom sluchaju...:)
 

Back
Top