Romantika na moru

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li ste dozivele na moru veliku ljubav i zanima me koje su plaze najkeshovitije?

Drugarica mi se sprema na more pa da u startu ne promasi, a dugo nema decka i jako je fina cura.
 
Neka ide na Krf ...ostrvo je bozanstveno...ljubav cveta na sve strane... :razz:

Domacini su ljubazni i gostoljubivi...ima najvise Italijana, Engleza, a nadje se i nasih...doduse, ni tamosnjim Grcima, nije za oprostiti.. :rolleyes:

p.s. Za vise informacija, neka me slobodno kontaktira... :razz:

p.p.s. nisam imala " vremena" da dozivim sama veliku ljubav, al' znam ih podosta koji jesu :mrgreen:
Sve plaze su suuuuper... :razz:
 
Sardenija...Kosta Smeralda..Porto Cervo...ljubavi samo tako..ceo svet na jednom mestu...zatim...provozas se malo do Madalene ili do Korsike...ludilo za upoznavanje ljudi i za zaljubljivanje...
 
Kada je rec o CG...Kotor definitivno. Tu sam prosle godine videla par jahti od kojih mi stalo disanje...a ako za kriterijum uzmemo automobile, onda Budva...
Zasto? Ima problem s lovom...ili...?
Hehehe...Ne verujem ti da zene obracaju paznju na novac i luxuz...
 
SANDRINAbg:
Neka ide na Krf ...ostrvo je bozanstveno...ljubav cveta na sve strane... :razz:

Domacini su ljubazni i gostoljubivi...ima najvise Italijana, Engleza, a nadje se i nasih...doduse, ni tamosnjim Grcima, nije za oprostiti.. :rolleyes:

p.s. Za vise informacija, neka me slobodno kontaktira... :razz:

p.p.s. nisam imala " vremena" da dozivim sama veliku ljubav, al' znam ih podosta koji jesu :mrgreen:
Sve plaze su suuuuper... :razz:
vidi,vidi...sta je iskustvo ;)8)
 
SANDRINAbg:
Neka ide na Krf ...ostrvo je bozanstveno...ljubav cveta na sve strane... :razz:

Domacini su ljubazni i gostoljubivi...ima najvise Italijana, Engleza, a nadje se i nasih...doduse, ni tamosnjim Grcima, nije za oprostiti.. :rolleyes:

p.s. Za vise informacija, neka me slobodno kontaktira... :razz:

p.p.s. nisam imala " vremena" da dozivim sama veliku ljubav, al' znam ih podosta koji jesu :mrgreen:
Sve plaze su suuuuper... :razz:


pa nije valjda tifusarka?
 
gossca:
Kada je rec o CG...Kotor definitivno. Tu sam prosle godine videla par jahti od kojih mi stalo disanje...a ako za kriterijum uzmemo automobile, onda Budva...
Zasto? Ima problem s lovom...ili...?
Hehehe...Ne verujem ti da zene obracaju paznju na novac i luxuz...


kakve veze ima jahta sa ljetovanjem?pogotovo ako nije tvoja:)
 
Romantika & Sex on the beach :D


sexonthebeachoy0.jpg
 
Lokacija: neka usamljena plaza u inostranstvu...(nikako Crna Gora)....
Atmosfera: pored vreline sa slike...moze da se cuje neka muzika iz nekog udaljenog kafica...latino...regge...what ever... :D
 

Back
Top