Nova tema

Nevencica

Primećen član
Poruka
890
E nesto mi doslo da zapocnem jednu temu.....ovako ajmo malo da se salimo na racun musko/zenskih mana. Muskarci recite koje su to vama najvece zenske mane, a zene obrnuto (imacemo dosta materijala sigurna sam) ;) I tako budite dobri nemojte vredjati jedni druge ali ipak budete i sarkasticni, a nadasve ako mozete i simpaticni. 8-)
Pozdravicicic
 
Da li cu jednom biti prvi?

Osim sto nam zagorcate zivot na najlepsi nacin i nemam zamerki...

E da, nista gore od zenskog WC-a na arhitekturi, sve neke fine, a uloske bacaju gde stignu... Smrdi do muskog ...
 
jacques:
cesto pricate kao navijene...a mi hocemo barem minut tisine ;)

au dobro me podseti! a mene baš ono nervira kad se ja raspričam, ne znam gde se gasim a vi ćutite ko zaliveni!!! pa vas pitam jednom, pa drugi put, pa treći put a vi samo: mhm, da , ne....JBTE, KO DA STE MUTAVI!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Ivo Afrikanac:
Da li cu jednom biti prvi?

Osim sto nam zagorcate zivot na najlepsi nacin i nemam zamerki...

E da, nista gore od zenskog WC-a na arhitekturi, sve neke fine, a uloske bacaju gde stignu... Smrdi do muskog ...

;) i vi nama ne brini.......
jacques, ja bas tela da napisem kao musku manu sto stalno cute u bitnim momentima 8-) :)
 
Sto se tice zenskog WC-a...Ima istine!!!!!! Ivo, tako je...jbg...Na zenskoj sam strani ali sto se tih stvari tice,devojcice umeju da preteraju!!!

A sto se tice jaceg pola...moraju sto pre nauciti da razlikuju pojam voleti od pojma imati...Moraju se odvici od glupih zapitkivanja nakon vodjenja ljubavi....Bez obzira na mane, volimo ih...
 
Mogli bi isto tako da se odreknu navike i ODVRATNIH pitanja : A KO TI JE TAJ!!!!! :| Pogotovu kad se radi o cika majstoru koji popravlja crepove na krovu (dotle seze patologija pojedinih) :D I onog meni jednako glupog momenta kad kazes bila sam na kafi sa kolegom, a njemu okice znacajno zasjaje!! :lol: :roll:
 
Fudbal,kosarka,rukomet,odbojka,vaterpolo,hokej na ledu,travi,odbojka na pesku,umetnicko klizanje,ragbi,veslanje,rvanje,machevanje,golf,dizanje tegova,pljuvanje u dalj,skok s motkom,skok u vis,skok u dalj,bacanje kamena s ramena,skijanje,kuglanje,formula,trka konja,trka pasa,borba petlova,plivanje,ronjenje,atletika,biciklizam,tenis....i ko zna shta sve josh....MORA LI TO SVE DA SE ISPRATIIIIIIIIIIIIII?!?!?!!?!?!? :roll: :roll: :roll:
 
Nevencica:
Mogli bi isto tako da se odreknu navike i ODVRATNIH pitanja : A KO TI JE TAJ!!!!! :| Pogotovu kad se radi o cika majstoru koji popravlja crepove na krovu (dotle seze patologija pojedinih) :D I onog meni jednako glupog momenta kad kazes bila sam na kafi sa kolegom, a njemu okice znacajno zasjaje!! :lol: :roll:

Posle posla odma kuci, kakav kolega kakvi bakraci:lol:
 
PoDapisujem gore pomenuto ćutanje u bitnim momentima...'ebote, zar je teško muknuti šta ti nije po volji..? :roll:
A, ja ondaK nastavim :

" Čuvam ovce i sedim u 'ladu,
I studiram, kome da me dadu..?

Čuvam ovce, sve sam pogubila,
Idem kući, pa bi se ubila.."... :roll:
:mrgreen:
 
SANDRINAbg:
PoDapisujem gore pomenuto ćutanje u bitnim momentima...'ebote, zar je teško muknuti šta ti nije po volji..? :roll:
A, ja ondaK nastavim :

" Čuvam ovce i sedim u 'ladu,
I studiram, kome da me dadu..?

Čuvam ovce, sve sam pogubila,
Idem kući, pa bi se ubila.."... :roll:
:mrgreen:

tebi je bas dosadno:lol:
 
SANDRINAbg:
PoDapisujem gore pomenuto ćutanje u bitnim momentima...'ebote, zar je teško muknuti šta ti nije po volji..? :roll:
A, ja ondaK nastavim :

" Čuvam ovce i sedim u 'ladu,
I studiram, kome da me dadu..?

Čuvam ovce, sve sam pogubila,
Idem kući, pa bi se ubila.."... :roll:
:mrgreen:

....neces verovati, al tu i ja znam...
...a ona se nastavlja....

"nemoj sine, majkino ciganche....
sinoc sam ti videla draganche... " :lol: :lol: :lol:

@tema
zamalo da raskinem zbog toga shto ne veruje u zzensko-mushka drugarstva.
zamalo da reskine zbog toga shto verujem u zzensko-mushka drugarstva.
 
hmmmm pa onda osim sportsik izvestaja (lepa umetnice ima tu jos sportova nisi sve nabrojala :lol: :lol:) tu si sportske kladionice i drugi nacini kako ubiti vreme na sto isprazniji nacin.:|
A ima i onaj momenat kod muskog roda a to je da nadogradim temu o cutanju u bitnim momentima......cutanje u cilju izbegavanja sukoba. Samaricani koji izbegavaju konflikt, gotovo samo sto nisu kanonizovani u spc :D A onda kad se okrenu opet rade onako kako su hteli i misle da mi pasemo travu.
I da naaajgore od svega sto se posle raskida ma kakav bio UVEK ponovo vracaju na staro!!! Skoro po pravilu i nastavljaju tamo gde su stali. Imam jednu anegdotu na ovu temu. Moju drugaricu je jednom zvao jedan decko s kojim je raskinula pre mesec dana. Zove je na telefon da bi joj rekao kako on razume da su oni rskinuli ali je jos zove samo da je pita ZASTO!!:lol: hehe eto bisera!!8)
 

Back
Top