Zasto ih volimo?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...ajde pokusaj razvedravanja...
...imamo forumashice i forumashe...i tako se oni stalno prepucavaju....
...ali ipak...
...nekad smo voleli , sada volimo , i volecemo taj suprotni pol...

...hajde onda da ova tema bude posvecena prihvatanju razlika , prihvacanju dusa...
...hajde bre da pishemo nesto lepo , nesto smesno...

Hajmo da se volimo...;)
 
...duboka je voda....
...daleko su obale...
...kad pogledam dole josh je dalek sunca sjaj...
...sad pruzi mi ruke...
...ovako nam ne ide....
...da barem na kraju...
...nesto lepo ostane...

...jutro posle dodira...
 
...i vecito tragamo za nashom polovinom...:roll: (:
...ima li smisla vredjati i napadati svakog ko odbija da postane deo nas?
...moze li neko na silu da postane deo naseg tela? Da da deo sebe koji smatra svojom vrednoscu. Da da sebe. Vredi li osudjivati one koji se cuvaju?
Ili one koji se daju?
Uzmite nadu u svoje srce , i ne trosite sebe na umetnost teranja ljudi od sebe. :(
...lepse je zajedno...jednostavno
 
..Imam jednu zelju..da ti tvoja medna usta jos jednom poljubim...pa da se nikada iz sna ne probudim......kada umrem ostace mi jedna zelja nepoznata pusta..sto ti bar nekada ne poljubih usta...
Izvor---Azra
Najlepse je zajedno...oseti se ko je tople krvi...oseti se ko je vredan paznje...a puzla koja nedostaje..trazi se ceo zivot..
 
Hoces romantiku? Sa''''ces da dobijes..
Seti se Barbara, bez prestanka je kisilo
nad brestom tog dana,a ti si hodala nasmejana
prokisla, radosna, ocarana, pod kisom
seti se Barbara, bez prestanka je kisilo nad brestom
a ja sam te sreo u ulici Sijama
smesila si se i ja sam se smesio
ti koju nisam poznavao,
ti koja me nisi poznavala
seti se
seti se toga dana, ne zaboravi...

-----------------------------------------------------------------
Zasto kazes romantika, a mislis na seks?
 
Zefirra:
...ima li smisla vredjati i napadati svakog ko odbija da postane deo nas?
Nope.

...moze li neko na silu da postane deo naseg tela? Da da deo sebe koji smatra svojom vrednoscu. Da da sebe.

Nope.

Vredi li osudjivati one koji se cuvaju?
Ili one koji se daju?

Yup. I jedne i druge, ne valja se ni davati svakom, nit' cuvati od svakog'.
Mozda ispadne nesto od njih uz adekvatnu kritiku.

...lepse je zajedno...jednostavno
A-pćiha.
Istina :)
 
Zasto ih volimo... slucajnim hemijskim reakcijama u vodi stvoreni su proteini i jednocelijski organizam zasnovan na biohemijskim i fizickim zakonima. Stvarani i nestajali dok se igrom slucaja i velikih brojeva kombinacija nije stvorio takav koji je imao mogucnost da se deli, ali greskama u deobi celija su nastajali malo drugaciji organizmi koji su u zavisnosti od toga da li je ta mala promena donosila boljitke u snalazenju u okruzenju u kojem su, oni prezivljavali ili umirali. Drasticno gledano(preuvelicano jako), majmun koji se rodi bez ruku umre, onaj sto mu izraste rep prezivi i bolje se snadje na drvetu i tako kroz mnoge milione godina, puno malih gresaka, cisto tim zakonom, danas nam je usadjeno instinktivno, genetski znaci da volimo suprotni pol. Oni kojima nije bilo su nestali, i nisu predmet ove rasprave, a nama ostaje da uzivamo.
 
Zato sto mogu da sva stanem i nestanem u njegovim rukama,zato sto je sigurna luka,zato sto smem biti dete bez straha,zato sto se nasmejem uz njega kad sam van sebe od besa,zato sto zna sta je tajna i cuva je samnom,zato sto je u pola noci tu,zato sto ima poverenja u mene i sme da bude dete,zato sto mu trebaju moje ruke u kosi i prede kao mace,zato sto sebi dozvoljava slabost i pusta me da mu pomognem,zato sto sa njim vreme stane, sva resenja cekaju,koliko god bila bitna i hitna.
 
Mannibals:
uuuuu :shock: :arrow: :lol: :lol: :lol:
Priznaj da je ona iz filozofije i pricha o njenom "belom yugu " :roll:...ostala u najboljem sechanju :wink: 8-) :wink:
>>>>>>(((..BAAAAAAAAAAH ..kad se samo setim BHAHABHBAhba)))))<<<<<<
Bolja mi je bila ona da je juri onaj čilager od koliko ono reče... 70... 80... godina... HAHAHAHA... killer... X)
 
silente odoh ja da dremam a i ti...m ko te .....:lol:

@tema - nijednu nisam voleo ....razlog sve su bile pogreshne = kokoshke !!!
nesto lepo nesto smeshno ?? pa pisao bih al' mi to nije ..mmm....:rolleyes: ..maybe next winter :lol:

p.s. vishe ti temu necu spamovati ,sorry
bye
 
gossca:
..Imam jednu zelju..da ti tvoja medna usta jos jednom poljubim...pa da se nikada iz sna ne probudim......kada umrem ostace mi jedna zelja nepoznata pusta..sto ti bar nekada ne poljubih usta...
Izvor---Azra
Najlepse je zajedno...oseti se ko je tople krvi...oseti se ko je vredan paznje...a puzla koja nedostaje..trazi se ceo zivot..

U je, dje me nadje :smajlikojisecevene:
Al najbolji deo - jer me tiiiiiiiii ne voliiiiiiiis, srceee iz needaaaaaraaaaaa.... :smajlikojiseoduzo:
 
Zbog egzorcizma. Izbiju mu bubice iz glave, i probude najbolje u meni. Onda ja postanem jos bolja, jer me ljubav inspirise na srecu do daske!

Bedak je sto ponekad onda u njih udje davo, a ja ne znam formulu za isterivanje.
 
narode jel zna neko jednu pesmu, kako ono beše kruška ne znam nešto...i na kraju nekako verz ..."jadno malo drvo"...ne sečam se baš, tata mi zadnji put recitiro pa sam skoro počela da plačem...jao kako tužna pesma :roll: :-( :-( :-( :-(
 

Back
Top