Koje su po vama najvece vojskovodje i sta mislite o njima...

Pa Pizzaro i kumpanjon Cortez, fakin luđaci...imali jedan jedini cilj- zlato...Nelson je car, Napoleon također. Jedan od najvećih je Rommel-karizma i duh ratnika ( ****š Pattona )...neću zaboravit ni Timur Lenka kad je prodro do Europe također i njegovog prethodnika Atila bič božji koji je po meni jedan od najvećih. Tu naravno stoji i klasika ( Aleksandar i Napoleon...). Tako da rezimiram-meni najdraži Atila i Aleksandar
 
vujadin:
Ја мислим да је то Бог Исус Христос, јер је створио највеће, најраспространије и временски најдуже царство и највеће и увек најмодерније и непобедиве армије.
Brate Vujadine...zaista...sta reci?! Na kojim si ti lekovima? U kojoj Sekti? Idi obesi se, pucaj sebi u glavu! Jbt, ti tvrdis da je isus hrist najveci vojkovodja???
Elem, po meni najveci vojkvodja je...uh ima ih na desetine, svako je genijalan na svoj nacin!!! Hanibal, Cezar, Leonida, Alexandar Veliki, Romel, Zukov, Napoleon....svako na svoj nacin!
 
vujadin:
Па то су све мишљења, а ово је моје мишљење и оно је најлогичније, а и сви ти вође које сте ви навели, сви су тражили помоћ од оног којега сам ја навео, није добро по себи судити другима.

:shock: :shock: :shock:
 
Demandred_Forsaken:
Brate Vujadine...zaista...sta reci?! Na kojim si ti lekovima? U kojoj Sekti? Idi obesi se, pucaj sebi u glavu!...
Neeeeeee! Nemoj, molim te! Samo to ne... Zavladala bi strašna monotonija na Istoriji bez njega...

A, i ti, Vule... *ebi ga, kako može Hristos da bude vojskovođa, pa ni vođa? Ne huli! Da si rekao Arhitstratig Mihail, pa da se izvadiš na nebesku vojsku... Ovako...

Koji ti je večeras?... Baš treba da popiješ nešto... I da ne zajebavaš decu da dobiju keca iz istorije!
 

Back
Top