Slušalice

Betty

Elita
Poruka
21.481
za MP3,. ili MP4 ili bilo šta koje preporučujete?

Za mene su (biće da ne izaberem dobro) baš potrošna roba, kupujem svake 2 nedelje. Zašto? Zato što mi onaj sunđer negde nestane, otpadne, negde ga posejem, i onda nemam dobar prijem, pa kupiim nove.

Da li može negde da se kupi pakovanje okruglih sunđerčića za sluške, ili moram opet nove? :D Ili, da li imaju neke koje traju?

Da uzmem one sa rajfom?!! Bojim se pokvariću loknice i šnalice :D

Ozbiljna sam, ne mogu više da kupujem slušalice zbog sunđera :lol:
 
Desi Betty filozofe jedan :lol:
Ne znam gde i šta kupuješ al a jaoooooooo ne znam ni šta da ti kažem, meni mp3 skuplja prašinu upravo zbog toga - meni to ispada iz ušiju, neće da miruje ni sa sunđerčetom ni bez njega al što su jedne bile rozeeeeeeeeee na Bulevaru u nekoj degenskoj radnji pre par meseci... rozle! I ništa... eno ih tamo zabindčene u taj mp3... Kad bih našla one normalne sluške s rajfom, male fancy - te bi nosila... Ovo mi se penje na živac, ko i tebi...
A da vidiš da nadješ negde te s ,,rajfom'' a?
Jes da nisu u fazonu al bole te baš...
 
a mene sunđeri nerviraju..ja ih pobacam odmah.... =)
inace..imam 2-3 para trenutno...hoces? =)
ako je vec takva situacija..preporucujem ti nesto na ovu foru..stavljaju se oko uha, ne kvaris frizuru..i nema sanse da spadnu...ton..mnogo bolji neko kod bubica
 
majcheki:
meni to ispada iz ušiju, neće da miruje ni sa sunđerčetom ni bez njega
fala bogu da neko ima isti problem kao i ja.
idem nedeljam okolo i gledam u usi ljudima
pokusavajuci da provalim zasto njima slusalice
stoje a meni ne.
8 giga muzike mog ipoda je sve sto mi treba za srecu & rados',
ali moram MORAM da nadjem druge slusalice.
ziveo rajf, boli me uvo (hehe, losa izreka :)) za modu!!!
 
ove ne ispadaju u zivotu, a umesto sundjerchica je neka guma koja ne ispada bash lako, a dobiju se obichno u 3 velichine, s tim da okolni zvukovi ne prolaze skoro uopshte
image06td5.jpg
 
Betty:
za MP3,. ili MP4 ili bilo šta koje preporučujete?
Da li može negde da se kupi pakovanje okruglih sunđerčića za sluške, ili moram opet nove? :D Ili, da li imaju neke koje traju?

Šta će ti sunđer? Samo skuplja žuto iz ušiju. Navikneš se na plastiku u ušima i sluške ti traju do sudnjeg dana, tj. dok se ne precvika žička.
 
Sundjeri spadaju sa jeftinih slushalica. Betty, mojne da pazarish kod kinezen. Ja imam Creative-ov mp3 player i njihove slushalice, pa ne da ne spadaju sundjeri nego ne znam ni kako bi ih skinuo da hocu.

Nego, Borg, kakve su ti ovo slushalice? Gde to ima da se kupi? Koliko dukata?
 
mislim 1000, kupih ih u tehno marketu na nbgd-u, mada sigurno ih ima u bilo kojoj radnji tog tipa... poshto ulaze dublje u ushi od ovih obichnih, kad mi neko trazi daj da chujem, ja kazem, ovaaaaj ne dam :)
 
Nemojte da ih nabijate na uši dok vozite rolere. Mi mali ljudi ne volimo to :) kod vas velikih...

Imaš 1000 varijanti, ako imaš novac, mislim da su "rajfuše" kao i najzdravije, a imaš i one što idu na zadnju stranu glave (ne znam šta je potiljak, a šta teme).
I kod Kineza su bez sunđerčića, koštaju ravno 30 dinara u maloprodaji :) :)
Ali su male šanse da ubodeš neke koje rade. I bole. Uz radio prijemnik sam imala one plastikanere (nije čak ni kineski :) ) koji su se raspali, pre nego što su se raspali nisam mogla ni da ih koristim jer boli uvo bre :( Boli me uvo :)
Uglavnom, sunđerčić je rešio taj problem na mp3 plejeru, a svako uvo je pravljeno za njih, samo treba provaliti kako se stavljaju. Nema nabijanja. Mene nervira što je kratak kabl, pa ne mogu plejer da stavim u džep, nego visi oko vrata :?
 
Borg_Queen:
kad mi neko trazi daj da chujem, ja kazem, ovaaaaj ne dam :)
:lol:
ja moram da kupim neke dobre slusalice.ne smeta meni sto spadne sundjer,nego sto mi se posle nekog vremena obavezno razdrndaju kablovi i onda jedna slusalica pocne da susti dok ne crkne skroz :?
i tako mi je bilo sa svim slusalicama.bice da nisam nezna sa njima :?
 
Iju, obozavam vas :lol:

Ma ja POJMA nemam kad i kako nestaju, samo shvatim kad krenem da gurma u usi da su nesto otvrdle i ocoskastile a bile mekane ko dusha.
Imam jedne bas bas jako dobre, ali ni one nemaju sundjer




GDE ima u IMMO centru u kojoj radnji pakovanjce?
 
jao i meni one male slusalice ispadaju iz usiju, ne mogu da ih uglavim u usi jer su mi mnogo velike te slusalice... sta da radim kada su mi male usi :lol:

i ja koristim one sto inaju nazad onu plastiku, iznad vrata.... pa drzi slusalice
to je ok skroz
 

Back
Top