ISS PRO EVOLUTION SOCCER

prcika

Početnik
Poruka
10
DA LI NEKO OD VAS MOZDA ZNA ( ALI ZNA TACNO) KAKO CE IGRAC DA SUTNE LOPTU (KOLIKO VISOKO,JAKO...I TD) NAKON STO PRITISNETE KOCKU (SUT).

IMAM UTISAK DA NAS JAPANCI ZAJEBAVAJU SA TOM MISTERIJOM...

IGRAM OVU IGRU JOS OD PRVOG DELA,I JOS UVEK MI IGRACI SUTIRAJU DRUGACIJE CAK I KADA NA ISTI NACIN USMERIM KONTROLU I NAPUNIM SUT ....


ZASTO ??????


PROKLETI JAPANCI !
 
Dobro...a kako se tacno sutira iz mesta ?

kako se sutira fels ?

kako se pravilno sutira lob udarac (znam da postoje 2 varijante kocka +l1 i kocka i odmah zatim r2 ) ...ali to gotovo nikad ne uspeva ,u ranijim delovima je uspevalo...

japanci kazu da je kocka + r2 plasirana lopta ali to obavezno ne uspeva...

kako se tacno sutira po zemlji...?

koliko forma igraca utice na sut ?


interesantno je da je u potpuno indenticnoj igri (iss pro 6) na play stationy lakse dati gol ne uporedivo i gotovo svaki konkretan sut uspeva...mislim da je fudbal na pc izbagovan !
 
prijatelju u tome i jeste problem...sut nije realan !!!

igram igru vec 9 godina u nazad...i jos uvek mi se dogadja da cak i kada mi odpadne ruka da sutne levo ili desno ,on sa metar od gola sutne po sred golmana...?>??

na treningu uzmem istog igraca sutnem 2 puta indenticno (isto napunim i drzim levo npr.) jednom sutne preko gola drugi put desno popd raklje..???

bio sam na jednom stranom sajtu i tu bogami ima svasta o sutu samo ne znam engeski,nisam skapirao sta pise...

ima cak fora da setne "noga iza noge" kao figo, pise nesto o sutu iz mesta (bez zaleta) ali nisam razumeo...

ima li neko ko je provalio ove stvrari ?
 
Noga iza noge,takav gol mogu da daju samo igraci koji imaju ogromnu tehniku,dao sam mnogo ovakvih golova sa REKOBOM...
Pravila ne postoje,ali postoji veca i manja mogucnost i razlicita je za svakog igraca i menja se sa svakom verziom koja izadje...
Recimo probaj da uradis lob udarac(kocka+L1) sa adrianom i ibrahimovicem,videces da uopste nije isto i ako uradis sa iste pozicije sa potpuno indenticnim komandama...
 
Ima jedna dobra fora sa lobom, cesto uspeva. , na oko 20 metara treba se okrenuti ka korner zastavici(45 stepeni od gola) na sekundu i onda udariti lob(L1 kocka) dijagonalno ka golu. naravno samo ako je golaman barem malo krenuo prema tebi...Ima na
super fazon
 
to brate daj nesto konkretno !!!


probajte da kada pritisnete kocku nekoliko puta brzo promenite pravac sa kursurom npr. (kocka+levo+gore+dole)..cesto se dogadja u ovakvim situacijama da lopta naglo promeni pravac,naglo padne ili se digne...
 
Ima i onaj fazon finta suta tako sto se ukopa u zemlju! Prvo stisnes kocku, pa onda r1r2 zajedno i igrac stane a izgleda ko da je krenuo da sutno, onako vec zamahne. Dobro je 1v1 , golman padne a ti ostanes ispred njega i onda samo najnormalnije sutnes
 
ima fora sa lobom kad je golman gotovo zatvorio ugao suta i prijeti da ti odnese loptu
lob je fakticki potkopavanje lopte u malom luku
probajte kocku pa onda brzo R1
sto vise drzite kocku prije R1 lopta ce da ide brze i sa vecim lukom
 

Back
Top