Problem oko brisanja download-a

Mr X

Primećen član
Poruka
707
E ovako, skidao sam neki softver (kaspersky) i onda sam video da je fajl veliki i da cu dugo cekati download, pa sam odlucio da prekinem.
Ali mi je ostala ikonica na desktopu i ne mogu nikako da je izbrisem.
Pise: Cannot delete it is being used by another person or program.
 
Restartovao sam, palio, gasio, nece.
Nisam koristio ni jedan program isao sam ovako na download preko web pretrazivaca.
Cak sam bio deinstalirao citac (mozilla firefox) reko mozda je do toga sto je on aktivan ali nece. Ne znam jel ima neki programcic za brisanje kao sto imaju oni za uninstal.
 
Nemam pojma sta mi se desava sa kompom sad su mi nestali nazivi ikonica, kada udjem u my computer. Ne pise vise kao sto je pisalo disc d ili c nego samo onako bez imena a kad udjem recimo u d svi folderi bez imena :) To je tako kada su mi najvece ikonice (thumbnails) a kad ih smanjim (tiles) onda je normalno.
Poceo je da me iznenadjuje svaki put kad ga upalim :)
 
propusti neki registri čistač
možeš skinuti Eusing Free Registry Cleane besplatan je i lak za korišćenje
veličina 800kb
da možeš i instalirati TuneUp Utilities 2006 (8.6MB) ili 2007 (9.1 MB)
Windows 98/Me/2000/XP
Tip programa : šerver

1-Click Maintenance koji je ugrađen u njega radi automatski i optimizuje rad računara tako da netrebaš da se bojiš da će ti napraviti ršum u kompjuteru u svakom slučaju za slabije upućene je puno sigurniji od sistem mehanika i Jv16 Power Tools, znam nekoliko likova koji su napravili ršum čačkajući ono o čemu nemaju pojma ti isti sad tuneUp hvale na sva usta i od njegove instalacije kucaju u drvo kako im comp. bolje radi
da možeš sve to srediti i već ugrađenim vwindovsovim softverom al nepitaj me kako osim možda system restore što je zadnja opcija
Da s obzirom šta si sve radio bilo bi poželjno da pustiš još neki čistač
ja u paru koristim iSysClener (626kb) i CCleaner(2.5Mb) ovaj drugi ti je na srpskom i preporučljivo ga je aktivirati bar jednom nedeljno dok je za ovaj drugi i mesečno dovoljno
 

Back
Top