Фрка у Београду, Богдановић болестан.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Велики је проблем ко ће наследити Ненада Богдановића, ако он не буде могао, због болести (мисли да има Рак) да настави да обавља функцију градоначелника. Велика борба се води унутар ДС-а, која ће струја да преузме ту улогу. Тадићева или Нешина.
 
Torius:
Велики је проблем ко ће наследити Ненада Богдановића, ако он не буде могао, због болести (мисли да има Рак) да настави да обавља функцију градоначелника. Велика борба се води унутар ДС-а, која ће струја да преузме ту улогу. Тадићева или Нешина.

...menjam zenu za svastiku-sifra: g.v.o za g.v.o...libo me racku ko ce da bude...
 
svetolik trpkovic:
Pa Djils je po meni antipatican lik a nisam ni uveren u njegovo postenje ali ako mu opet glavnio protivkandidat bude Vucic ima velike sanse da dobije izbore tim pre sto ce ga podrzati i gey17 i LDP a mozda i jos neko.

Ma Vučića će tući svaki protivkandidat...
ako radikali misle nešto, moraće neku novu krv da ispumpaju
i jedva čekam predsedničke, 'oće li smeti Toma jopet? :grin: :grin:
 
eremita:
Ту има један мали проблемчић - треба неко и да га изабере, једино ако мислиш да су сви житељи Београда сишли с' ума........ 8-)

Pa dobio je 147,5% glasova skoro na glasanju u DS-u kada se kandidovao za svoju staru fotelju.
Ipak je to potencijal. Ej ! :shock:
 
Како бре Богдановић ођедном терминално болестан, до малопре је сасвим солидно деловао.

Мој друг Александар Чуовић је измислио лек за рак, али нажалост Ненад му нема приступ.

Rebel Soldier:
Da, da... 'demokrate' imaju fenomenalne kandidate... najbolji primer je bio u Novom Sadu... jedna zena ih je sve ispreskakala... he, he... :-)
Маја, the ball-less Radical? Зар ти није мало чудно што она онако неуротично трепће
 
Ako je stvarno bolestan, ja sam sklon malom i preterivanju po pitanju uzroka i simptoma bolesti-ako se tako može i reci,
pošto je često viđan u društvu one gospođice sa velikim PODOČNJACIMA da nekažem si..koja je bila direktor marketinga jednog poznatog preduzeca i čuvenog brenda ,
a za koju pričaju da prenosnik hiv-a a koja je ujedno i saradnik moderne udbe BIA
onda je jasna priroda bolesti i sve ostalo .. BOGDANOVIĆ-NEŠA SIDA !!!!
BOG daje ali bog i uzima!!!
 

Back
Top