Pedja ne igra na EP, zašto?

Вероватно и једно и друго. У сваком случају на играчу је да прогута ипослуша, ако је у питању сукоб.
Велики кошгетер, али малог срца. Никад га нисам волео.
 
ma manite se tih patriotskih sr.an.nja i ne napadajte coveka... a u stvari, jedva cekate da mu nadjete nesto pa da ga bacite u blato, jer takav smo pacenicki mentalitet, preziremo najbolje, najnaprednije, najuspesnije pripadnike svog naroda...

potencirate i preuvelicavate njegove mane (ne podrzavam ni one koji ga kuju u zvezde), pa on je samo covek i naravno da nije savrsen, ali umesto sto sudite pogledajte malo cinjenice...
niko nije postigao vise od nasih kosarkasa na svetskom nivou i to je cinjenica.
u reprezentaciji je dosta toga ostvario, u turskoj je bio mvp prvenstva, u indijanopolisu u prvoj petorci, da ne pominjem ta dva zlata.
neka pusti malo i druge da se iskazu u reprezentaciji, recimo radmanovica na trojci. drugo, ono sto mu u karijeri fali je prsten, i neka svu snagu usmeri na to.
takodje, porediti treceg strelca nba lige, i treceg na glasanju za mvp te sezone iza garneta i dzermajna onila, sa nekakvim bodirogama i ostalim koji nisu ni omirisali ili uspeli u nba je smesno...

mada, steta sto necemo uzivati u njegovom fenomenalnom shutu na evropskom prvenstvu
 
meni je licno zao sto lik nece igrati, jer dobro igra.Moze da prica ko sta hoce, ali on je nasoj kosarci dao mnogo. Toliko o njemu kao igracu...
a kao covek... Pa sta mozete reci za coveka koji ne zeli da igra na takmicenju koje se igra u njegovoj domovini... U glavnom gradu...
I, zar su mu vazniji humanitarni kampovi na koje ce da ide, od njegove zemlje... toliko od mene...
 
malena_nbg:
meni je licno zao sto lik nece igrati, jer dobro igra.Moze da prica ko sta hoce, ali on je nasoj kosarci dao mnogo. Toliko o njemu kao igracu...

a kako je dao mnogo? uplatio neke pare od plate? porez? ja nemam pojma u stvari ali mozes da kazesh!!

pa dobro covek je valjda i vise igrao van SCG nije ni cudo.....mislim prosla generacija je rasla uz druga tita i exyu i pionire i taj osecaj zajednice i drzave je valjda bio usadjen, a ovi sada ljudi tj igraci idu za parama.
 
random_cloud_form:
neka pusti malo i druge da se iskazu u reprezentaciji, recimo radmanovica na trojci. drugo, ono sto mu u karijeri fali je prsten, i neka svu snagu usmeri na to.
..

mada, steta sto necemo uzivati u njegovom fenomenalnom shutu na evropskom prvenstvu

pa valjda je taj ultrasuper igrac pedja potreban reprezentaciji da bi nesto postigla. a sto on uopste izostaje. mada nemam pojma...a jel su ranije ovi igraci izostajali...pa nisu, jedino kad se nesto polome..ili kad su zasli u godine...nekad je valjda bila cast igrati u reprezentaciji i valjda se "zivelo za to" a sad ti je to samo smaranje vise, sta, ni neke pare se ne dobiju, koliko on moze para da namlati za to vreme...ali ako i nije bas previse ziveo u SCG sto bi uopste imao takav osecaj.
ja nemam pojma u stvarii

ne znam..verovatno bi trebalo uvesti nekakve neopravdane izostanke..pa da ga malo zvekne po dzepu...neka...ili da ga ne zovu nikada vise u r.
 
?:
malena_nbg:
meni je licno zao sto lik nece igrati, jer dobro igra.Moze da prica ko sta hoce, ali on je nasoj kosarci dao mnogo. Toliko o njemu kao igracu...

a kako je dao mnogo? uplatio neke pare od plate? porez? ja nemam pojma u stvari ali mozes da kazesh!!

pa dobro covek je valjda i vise igrao van SCG nije ni cudo.....mislim prosla generacija je rasla uz druga tita i exyu i pionire i taj osecaj zajednice i drzave je valjda bio usadjen, a ovi sada ljudi tj igraci idu za parama.


Pa pazi kazem da je dao mnogo, jer je dosta utakmica odigrao u reprezentaciji, dosta medalja osvojio, a i dao dosta koseva... Dok je igrao, igrao je dobro, i to niko ne moze da porekne. Sta hoces da kazes da nikada nista nije uradio za reprezentaciju??? To sto je on smrad kao covek nema veze sa time sto je uradio u reprezentaciji... To o cemu ti pricas govori o njegovom karakterteru, i nema veze sa njegovom igrom... i da to za izostanke i rep. si potpuno u pravu. On cim je odbio da igra prosli put nije ga trebalo zvati ni ove godine, jer je vojsku mogao i da odlozi za par meseci kasnije...
 
ХЕРЦ:
"Koga nema bez njega se moze" pa i bez Stojakovica.
E gresis, bez njega se ne moze,uostalom, to smo vec videli :roll: :roll: :roll: ..
Sad me je zvao cale i kaze da u nekim novinama pise da je Tadic&Co. na drzavnom nivou zvao Pedju (bolje reci molio) da dodje na Zlatibor kad moze,cekace ga, da dodje sa suprugom i detetom!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sad je doslo i njegovih 5 minuta konacno! Dal bi predsednik molio Bodirogu da dodje? Radmanovica :shock: ? Ne!!!!! A zasto :? ? Pa zato sto imamo samo jednog najboljeg kosarkasa :twisted: :twisted: !
Nadam se da nece pristati, dosta su ga vozali. Ovo je senzacija,nikad nisam cula za takve poteze vlasti!
Dobijate text cim dobijem novine,OK?

ps. Vicente nosi se covece :evil: ! Sve tvoje price padaju u vodu posle ovog poteza Nije valjda da sam ja opet u pravu 8)
 
Pa Stojakovic ja pokazao kakav je patriota! On nikada nije i nece biti na nivou jednog Kice, Praje, Moke, Mirze, Krese, Djordjevica , Danilovica, Bodiroge itd itd. Neka decko bleji tamo gdje mu je mjesto u toj divljoj zemlji koju zovu Amerika.
Koji ce klinac Zeljku uobrazeni priuceni suter trojki? Kosarka nije samo trojke, trojke trojke....
Srecno Zeljku i kosarkasima. Zlato je nase
 
Kosgeter! Slazem se sa vama ali kosgeter ne znaci i DOBAR kosarkas. Sto je sa odbranom, kolektivnom igrom, taktikom. Pa on ne postuje kolektivnu igru a ima i tupavu facu pa vjerovatno ne moze da zapamti 3 sablona. Ma dajte, neka ga tamo u onoj Americi. Tamo samo skacu, trce, sutiraju i zakucavaju! Bem tu kosarku. On nezna za drugu.
 
Ha, dva zlata! Pa neka uobrazeni priuceni suter trojki upita Kicu, Moku, Praju, Djordjevica, Danilovica, Bodirogu (da ne pominjem naravno one vrhunske majstore koji nisu zivi) koliko oni imaju medalja ? Dajte molim vas, nikada im se ne moze primaci!!
 
Списак је објављен. Пичкица није на списку.
Штета, фалиће његови поени. И поред тога сматрам да ова екипа без Вујанића и овог може и мора да освоји злато. За разлику од прошлих година, имамо дугачку клупу.
 

Back
Top