Football Manager 2007

Nisam_Gost

Zainteresovan član
Poruka
452
Da li igrate ovu igru.Ja volim da je igram.Ovde ce mo razmeniti iskustva oko te igre (kolko je ko igra, kako, gde ......)
Ja cu prvi poceti.

Poceo sam sa Zvezdom.Na pocetku sam imao 1 m transfer budzeta.Za taj 1 m doveo sam napadaca (st).Zove se Lazar Popovic igra u cukarickom.Moze se dovesti i za manje pare, a kontakt mu nije veliki.U ligi sampiona sam imao srece da izvucem metalsburg (litvanija valjda), a onda u 3 kolu liberec.Kot kuce 3:2 kod njih 0:2.Lazar mi je dao ukupno 4 gola na oba meca.U ligi sampiona sam bio u grupi D sa Interom,Ajax i Werder.Ali pre toga sam dobijo 3 900 000 m zato sto sam usao u ls.To je bilo jako dobro za mene posto mi je tad balance skocio na 9 i nesto m, a transfer budzet ostao 100000 e.Tada sam zatraio veci transfer budzet i dobio sam 7 000 000.Kupio sam Gojka Kacara,Jose Alfredo Castilla i jos neke mlade bombe.Do kraja sezone sam osvojio duplu krunu, bio 3. u ligi sampiona i onda u kupu UEFA prosao jos jedno kolo.(to je valjda 1/8 finala.Neznam).Sada igram kad dodje nesto novo javim vam.
PS:Ako vam treba neka pomoc ili savet bilo sta oko fm ja cu vam pomoci kolko se razumem.
 
EVA RAS JE MOJA NAJBOLJA GLUMICA!!!!

1214-s-pikula-1.jpg


OH KAKO JE LEPA !!!!!
 
Pa realno gledano,to je moguce. Samo treba da imas strpljenja i jedno slobodno popodne. Zatim samo load-ujes dok ne pobedis. Ili jednostavno upotrebis editor i ubacis ponekog dobrog,polupoznatog igraca u partizan.
 
Ma reinstaliro sam ga 5 puta isto mada ne verujem da je do kompa jer sam vec jednom pre par meseci instaliro menadzer i sve dobro funkcionisalo ne isti cd-e onda se nesto poremeti save nije htelo da snimi igru izbacivalo stalno neku gresku i ga izbrisem i ponovo instaliram sad ovaj dalje se zna.Mada nabavicu novi cd-e pa cu videti
 
Ovako, igram sa Partizanom prvu sezonu... jos desetak kola do kraja, nalazim se na deobi 5. mesta, dok Smederevo i Hajduk MB razbijaju, ali raaaazbijaju... Zvezda i OFK se smenjuju na 3. i 4. poziciji. Igram formaciju, 4-3-2-1 (za sada se najbolje pokazala, vezao sam nekoliko pobeda, bez primljenog gola).

Jos na početku sezone doveo sam Ferreiru iz Čelzija (!) i to za relativno sitnu kintu oko 1.5 evrića + još koja gore dole sumica u vidu bonusa. Njegova primarna pozicija je desni centralni... ali mu nikako ne odgovara, više mu leži levi spoljni, sve jedno prodajem ga čim mi neko ponudi nešto. Do kraja sezone na pozajmici mi je Babayaro (levi bek) iz Njukasla, solidan... Lomić ispod proseka, pa verovatno ga se kurtališem uskoro. Doveo sam i nekog brazilca, Avales valjda... centralni odbrambeni nije loš ali je stariji, tu je i N'gotty za male pare ali ima 35 god... A da pazario sam i Dudeka iz Liverpula za oko 500.000 evra. Tu je i Koumas iz Vigana, ofanzivni vezni. Odbrana mi zadaje dosta muka, pa zato i ovoliko defanzivaca... Bajić je slepac i u igrici pa ga izbegavam koliko mogu. I skoro sam kupio nekog odbrambenog iz Lacija, Crib... nešto samo što je stigo za oko 1.9 e, ali ima dobre performanse i rating sa mečeva... Uostalom, evo kako izgleda moj tim:

Kralj (Dudek) - zavisi od forme

(RB) Rukavina (Allegro, oko 27-28 god. ali veoma dobra zamena)- (CR) Bajić (Avales, Ferreira) - (CL) Lazarević (odličan na ovoj poziciji) - (LB) Babayaro (pošto mi je Radosavljević povređen i to na par meseci, inače veoma dobar... i Lomić, kao alternativa)

(LM) Zajić (neprikosnoven, imam i Fredija, brazilac, doveo ga Bjeković, nije loš ali stariji) - (CM) Nađ (definitvno njegova pozicija, Tomić nema blage veze) - (RM) Lazić (super brz, onda Maletić, veoma dobar, može da igra i desnog beka solidno, i mlađani Smiljanić, koji je nakon pobrede izgubio veštinu, ali vratiće se u formu valjda)

Ispred njih, znači na (AM, levo) Brnović (eee gde je on, i Marinković kao zamena... nije toliko dobar, ali ima strašan šut) - (AM, desno) Boya (još bolji kada uđe kao zamena, i to od 60. minuta, i Koumas, pridošlica iz Vigana, a kada je gusto, a malo vremena, stavim Lazića na tu poziciju... i pokaže se kao pametna odluka)

(ST) Lazetić (dobar, dobar... a pazite sad ovo, jedno 4-5 utakmica za redom uvodio sam Oditu umesto dotičnog, od 60. minuta i nigerijac je postizao u proseku po 1.5 gol sa ocenama 10 !!!, naravno po završetku... i Jovetić fino igra na toj poziciji, Markoski ne toliko dobro, ali ako ga povučete malo nazad, ima šta da pokaže... ne mislim vulgarno ništa... xe xe)

Mrzi me da se sećam još pojedinosti, ali i sa ovim sam preterao...

I samo na kraju... igram na offensive (overall), tackling - agressive, defence - deep... passing - mixed, run forward - often... itd.

Posedujem Reno (Matrix)...

Daj napišite vaše formacije, taktike i predloge za pojačanja...
 

Slične teme


Back
Top