Blog - više od igre

Blog je odlicna stvar! Ako te nesto muci, zelis necim da se pohvalis, ili potrazis mozda savet drugih blog je stvoren za to - online dnevnik! Vise nije u modi svescica u koju pises sta ti se desava blog je mnogo prakticniji a i pogodniji u smislu obican dnevnik moze da ti nadje mama, brat ili sestra i da cita a ovaj online mogu svi da citaju i da daju komentare a ne poznajaju ni oni tebe ni ti njih, naravno moze se desiti i da se sa nekim privatno znas...

Samo napred i pisite blogove, ja to u glavnom radim na blog.hr ili nadlanu.com
 
Pa jer je lepše nego da se igraš sa sveskom koju niko ne vidi! Mada su meni oni privatni blogovo neyanimljivi ako ne poznajem osobu (a ne poznajem). Kod ovih javnih sve nesto gledam gde da isčačkam privatluk neki, jer me SVE zanima :lol:
Volim ove američke naučnice što prave grafike umeso teksta, to je da umreš od smeha - tuesday, 13. february - wednesday, 14. february, a izmedju HUMPDAY. AIESEC ima dobru mrezu blogova. Moracu jednom da napravim databazu najboljih blogova :D



Ja isto imam gomilu dnevnika....ali umem na kompjuKteru pomalo :mrgreen:
 
probala sam da otvorim ali me mrzi lakshe mi je da se istresem ovde .... ili na mail/icq nekome tj ...momku?...miloshu.. samo ne znam shta ce biti ako to prochita ali bilo mi je lakshe kad sam se istresla tako da mi je svejedno ali sam bash udavila teshko mi je da zakochim mada mislim da mogu
 
Betty:
Mata Hari je bila brendirana kao zaverenik (a bila fina zenica!)
Jelena Anzujska kao Francuskinja na srpskom dvoru (zna li neko da je ona i Sveta Jelena).
Najbolje sise Srbije zna se koje su (moje). A karijera takodje moze biti licni brend, raspitajte se u Privrednoj komori Srbije!
Zašto se Bettypavica uvek prehladi kad radi na kompu?
Ne zna da zatvory windows : ))


Btw,
lepo se igraš (na mom soliteru), šećeru. 8-)


Betty:
Svako ko teži da uzme stvari u svoje ruke zna za ovaj usud; lideri se prepoznaju po tome što su se mnogo selili, menjali fakultete i škole, što imaju povećane energetske kapacitete (upali u bure s čarobnim napitkom, i nikad ne posustaju!): „Lider želi da inspiriše svoje ljude, da doda zlatnu prašinu zbog koje zablistaju punim sjajem. Zato su oni i retke ptice”, odjeknulo je na poslednjem spratu palate Ušće.
 
piskaralo:
pa ne znam kolika je verovatnoca da te neko provali ako recimo pies sifrovanim imenima...

ma dobro kao mala je polazis od toga ali nikad se ne zna na krsti sam srela 2 hm poznanika
ali mozda postoji opasnost ti se opustis pises pises izvalis nesto o sebi i neko to procita i zezne te? tj postoji ta opasnost ali ako ne pises nista nije zabavno?
 
daj beti pa znam lidere koji su lepo regularno zavrshili fax ozenili se itd...ne mogu da se sastavim je l tro znachi da sam lider...e shteta bash nisam mada mozhda cuci u meni neki ali mislim da se nece probuditi dok ne umrem :( heheh mozhda zli lider
ko oce na kubu??? :I shto pre
 
poslednjki sprat palate usce bice josh jedna takva zgrada...ode ledina :( volim te nbgd ledine nostalgichne su a sve ih je manje volim pustaru oko usca ali kome treba pustara daj da se zida
u stvari tamo je valjda bila shuma a ne ledina?

u evo ga blog

unishtice i livadu kod bloka 30

trazhe imena chokoladnim bananicama!!!!

kuda mi to srljamo?

:(

da ne pominmjam shto legija nije kriv ali to je vec politika i ovo sam htela da napishem mom horu pa eto nisam jer ih poznajem pa vas ne poznajem pa mi je lakshe ali mozda je trebalo bas tamo i tako mislim ovo sigurno niko ne cita ali mora neko da cita jer nemoguce je da bash NIKO ne cita verovatnoca i ljudi su promenljkivi cas kazu jedno pa rade drugo i uvek se pravdaju..pa i ja ali ja sam svesna i zato sam bolja. evo vam blog na
 
beti koristi linux...veze nemash...

o ne opet to radim :I

ajde cao cheka me trpanje ali ne ONO to ionako necu dozhiveti lepo :(

salim se ne znam shta ona koristi i verovanto ne koristi linux a kakva je ta nova vista bash me pa briga za kompjutere..
 
Gazdarica:
Niti pisem, niti citam... Smara me...
Sto bre, sto si takva? Ja mislim da bi uvodjenje bloga na Krstaricu bilo korisno. I to da se uvede onaj VIP blog... Patak je vec dao nagovestaj toga, otvarajuci jednu temu na kojoj je pretendovao da je pretvori u svoj blog. Eto, njega bih predlozio za prvog VIP blogera. Ima tu jos pretendenata... Pazi, u isto vreme bi se rasteretio forum od spamovanja i besmislenih tema, a potreba autora za iznosenjem svakominutnih impresija bi bila zadovoljena. I tako... umesto da nekog banujes jer te smara, pa posle jos trpis multinikovanje - ti mu ponudis da pise blog. Ma milina jedna... I jos covek ima uvid u to koga sve interesuje ono sto pise; evo vidi primer:

hello_world:
poslednjki sprat palate usce bice josh jedna takva zgrada...ode ledina :( volim te nbgd ledine nostalgichne su a sve ih je manje volim pustaru oko usca ali kome treba pustara daj da se zida
u stvari tamo je valjda bila shuma a ne ledina?

u evo ga blog

unishtice i livadu kod bloka 30

trazhe imena chokoladnim bananicama!!!!

kuda mi to srljamo?

:(

da ne pominmjam shto legija nije kriv ali to je vec politika i ovo sam htela da napishem mom horu pa eto nisam jer ih poznajem pa vas ne poznajem pa mi je lakshe ali mozda je trebalo bas tamo i tako mislim ovo sigurno niko ne cita ali mora neko da cita jer nemoguce je da bash NIKO ne cita verovatnoca i ljudi su promenljkivi cas kazu jedno pa rade drugo i uvek se pravdaju..pa i ja ali ja sam svesna i zato sam bolja. evo vam blog na
komentar poslao netwalker 02.05.2007. 13:10

ćao hello_world!
drago mi je da si se i ti pojavila na ovom našem blogu! nadam se da ćeš se lepo zabaviti i da ćeš obogotati svakodnevicu blogerske zajednice. čitao sam te još na forumu krstarice. mislim da si veoma zanimljiva osoba, a tvoji postovi su me posebno oduševljavali.
što se tiče livade kod bloka 30, ja se sećam dok je tamo još bila peščara. i gde je sada yubc bila je peščara... i gde je hala limes, bila je peščara. samo je stajala ona ružna telefonska centrala. tamo smo se igrali i u barama hvatali punoglavce... bilo je tamo i zečeva i jarebica, svakakve divljači... obradovao sam se kad sam pre neki dan kod siv-a video fazana. znači, nije sve propalo... ne da se priroda.
što se tiče bananica, ja tu ništa ne bih menjao. one već imaju svoje ime.
još jedan srdačan pozdrav i da što više posećuješ naš blog. nestrpljivo iščekujem nove priloge.
 
hmmm zar me nisi mrzeo pre neki mesec
ajd vish kako se to menja
ma mislim da blog mozhe da postane opasna bolest kad se covek mnogo uzhivi kao pametan je i to...oces da se uobrazim josh vise i da se pokvarim i tako ali naravno to je za mene nemoguce ja sam vishe bice a posao me ceka pa ceka
valjda me ismevash ali nije mi delovalo tako na prvi pogled
e tako idem sada da radim ono shto treba ne dam vam da me pojedete
 
e ne bi ni ja menjala bananicama al vec su se organizovali...ajd dosadni ste taman sam mislila da lechim frustracije dizanjem banana bunta naravno ne ajd sad bezhim na vishe od nedelju dana slobodni ste

u stvari menjala bih nek se zovu ...chokolice eto kako sam labilna ne drizm rec

hahah bljak ko ne drzi stav ima problem valjda me josh necete banovati ili suprotno josh gore
 
hello_world:
hmmm zar me nisi mrzeo pre neki mesec
ajd vish kako se to menja
ma mislim da blog mozhe da postane opasna bolest kad se covek mnogo uzhivi kao pametan je i to...oces da se uobrazim josh vise i da se pokvarim i tako ali naravno to je za mene nemoguce ja sam vishe bice a posao me ceka pa ceka
valjda me ismevash ali nije mi delovalo tako na prvi pogled
e tako idem sada da radim ono shto treba ne dam vam da me pojedete
Ne mrzim te. Sad ne bih da te uvredim tvrdeci da mi je svejedno, ali izbegavam da se petljam sa tobom iz razloga koji sam ti vise puta ponovio. A to nema veze s tim da li te volim ili mrzim.
 

Back
Top