Na Exitu jebacina

Da ili Ne

  • da

    glasova: 18 58,1%
  • ne

    glasova: 13 41,9%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
samo seks samo rejv! ja sam cetri puta isao tamo i imao sam cak i bracnu ponudu a mlada je bila nadasve simpatichno pokrivljena:) meni kad zatreba snoshka ja sebi kupim ja sam gospodin choek:))) i kresno bi sve zivo sida je djechija bolest
 
samo seks samo rejv! ja sam cetri puta isao tamo i imao sam cak i bracnu ponudu a mlada je bila nadasve simpatichno pokrivljena:) meni kad zatreba snoshka ja sebi kupim ja sam gospodin choek:))) i kresno bi sve zivo sida je djechija bolest
 
...нешто размишљам...никад нисам био на EXIT-у...
...мени жао што пропустих Игија, Ајдола, Калт...а сад нешто гледам...ове године се фура неки хип-хоп фазон...уз ове, што рече Маре, наркомане...:lol: ...није мој фазон...
...ал' зато Инђија...8-)
 
cLick - OR - Die:
Ljubo.. a $irenje bratstva i jebinstva? :) Ja sam u zhivotu ***** samo strejterke.. ali opasne su to hejterke :lol:

а не верујем ти ја у то... додуше јес' да сам последња генерација пионира...али са друге стране...Тито је умрЕо пре мог рођења...а и ћале је на време поцепао моју црвену мараму...:lol:

...е сад...мерак ми је да креснем Хрватицу...није да није...:lol: :wink:
...а са друге стране...ја се одвалим од пола пива...фрка ми је од ових похотних Иркиња, Енглескиња у потрази за младим српским месом...па да ме зову whale shagger :lol: :lol: :lol:
 
Ljuba82:
...хахаха ко су ти јбт? :lol:
Pa ti si neobave$ten :) To su kao neke kuronje iz mnogobrojnih paravojnih formacija sa generichkim nazivom Vukovi + neki predeo BiH i/ili CRO

Ljuba82:
...ма ћути...док не затражи Томсона да овери трофеј...добро је...:lol:
:wink:
I za to ima leka.. iz ranca nikada da ne vadi$ majcu Miroslava Ilica, Cuneta Gojkovicja ili Tozovca :lol:
 
Ma nem' pojma... hteo jedan bivshi tamo da se kresnemo..i sve smo se dogovorili...:lol: kad mi tamo,a ono medjutim... Peta je djuskala,pevala,skakala i do svega joj je bilo,ali do sexa bash nikako.. :p :lol: Verovatno me ta atmosfera ne pali...ili me bar ne pali u tom smislu ;)
 
A je l' se racuna ako je seks za vreme festivala, ali na nekom drugom mestu, a ne na ledini ili u usranim katakombama?
Ili, ako to nije regularno, onda makar da ebem u krevetu, a da gledam prenos na TV... To bi mi takodje pasovalo.
 
Julian_Duranona:
A je l' se racuna ako je seks za vreme festivala, ali na nekom drugom mestu, a ne na ledini ili u usranim katakombama?
Ili, ako to nije regularno, onda makar da ebem u krevetu, a da gledam prenos na TV... To bi mi takodje pasovalo.
ne, racuna se jedino na exitu,po mogucstvu u blatu,zbog tradicionalne kise u to vreme :)
bez toga nisis nista uradio :)
 

Back
Top