Rebelde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i ja cu da postavim neke slicice za pocetak... :D
DULCE MARIA
dddjg4.jpg

grupo RBD
rbdparasiempreis6.jpg
 
Lea_RBD:
Kako ste poceli da gledate Rebelde i kako ste uopste saznali za njih?
E ovako ... mi amiga ... salim se ... ovako .... moja drugarica je jednom pogledala happy
i to bas u 17:30 , i odgledala , cisto onako seriju , da vidi sta ima (a to je inace bila oko 30-e epizode) ... i onda sutra u skoli , mi ona isprica , i tako ja dan za danom gledam Rebelde ...I NA KRAJU SHVATIM DA SU NAJ BOLJI :-P
 
Anahi - Mia Colluci

Alfonso Herrera(Poncho) - Miguel Arango

Dulce Maria - Roberta Pardo

Christofer Uckerman - Diego Bustamante

Mayte Perroni - Gvadalupe Fernandez

Christian Chavez(Pollito) - Giovanni Mendez Lopez
 
Lea
Anahi je lepa i sa dugom , i sa plavom i sa smedjom ... , bilo kako , PRELEPA JE !!!
Ali da odgovorim na pitanje ! Anahi mi je prelepa u III sezoni sa ravnom plavom kosom .... ali i sada nije lose !!!
 
Lea_RBD:
Kako ste poceli da gledate Rebelde i kako ste uopste saznali za njih?
Meni je rekla moja drugarica,pogledala sam nekoliko epizoda i jeko mi se dopala serija!Gledam je od 45. epizode...Celo moje drustvo je gleda,a devojcice su se bukvalno podelile na "ROBERTE" i "MIE"....Super sto imamo odvojenu temu od RW,nece biti svedje vise....:
 
Lea_RBD:
Kako ste poceli da gledate Rebelde i kako ste uopste saznali za njih?
Meni je rekla moja drugarica,pogledala sam nekoliko epizoda i jeko mi se dopala serija!Gledam je od 45. epizode...Celo moje drustvo je gleda,a devojcice su se bukvalno podelile na "ROBERTE" i "MIE"....Super sto imamo odvojenu temu od RW,nece biti svedje vise....:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top