Rebelde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mira RBD:
Naravno da necu da se svadjam!i jos nesto(za Leu RBD),posto vidim da si ti tako "upucena" i da imas svasta o njima,molim te da napises nesto o privatnom zivotu glumaca ove serije.tj. najbolje o Dulce!!!Pozzz(ovo ti ne pisem iz zle namere,da bih se svadjala,vec me stvarno interesuje)!!!
Ma nisam ja htela da se svadjamo....gde to i da pomislis...pa ti si fan najbolje grupe i serije.....Samo sam to napisala za one koji nisu upuceni......
 
Evo jedna biografija na engleskom(malo opsirnija),a za one koji ne znaju engleski jedna manja na srpskom.......
Dulce María began her acting career when she made her first television appearance at the age of eight, in Plaza Sesamo, the Mexican version of Sesame Street. She also appeared in El Club de Gaby and Discovery Kids in the early days of her acting career.

In 1996, she became a member of a musical group called Kids, which recorded some hit singles such as "La Mejor de Tus Sonrisas" and "Prende el Switch". Three years later, in 1999, she left the group to form one of her own with her former boyfriend Daniel Habif, but they quit before they could even record their first single.

In 2000, Dulce María became a member of the Mexican pop group Jeans, having replaced former member Angie; in 2002 she left the band to act in the series Clase 406In 2004 she became part of RBD, a spin-off musical group from the Mexican series Rebelde, where Dulce María portrayed Roberta Pardo (Reverte). In her love life she has dated fellow group member Alfonso Herrera and Guillermo Ochoa, member and goalie of Club America (Mexico City based soccer team).She has also started dating fellow groupmate Christopher Uckermann.

Dulce Maria has been compared to many gifted actresses from Mexico in her short career, one of which was Thalía, and is thought to have a bright future in the music industry as well. Based on her growing fame from her performances in the series Rebelde and the band RBD, in 2004 Dulce María signed endorsement deals with Coca-Cola, Garnier, Kotex and cklass Shoe Ware.

She is now touring with RBD and filming the sitcom, RBD: La Familia. She wrote and sang the lead vocals in a song featured on the show's soundtrack, "Quiero Poder".

Other than winning awards with RBD she has also won awards for heself due to her work. Dulce won "Best Juvenile" actress in the Premios Tv y Novelas because of her on screen talent. Also in 2006's Premios Juventund Dulce won for best dressed in which she was competing against Anahi, one of her RBD mates. That year she was also nominated for "Chica Que Me Quita El Sueño" other wise in English as "Girl That Takes My Sleep Away", though she did not win this category.



Dulce Maria Espinoza Savinjon

-Datum rodjenja:14.maj.1983.

-Mesto rodjenja:Meksiko siti,Meksiko

-Visina:157 cm

-Horoskopski znak:Strelac

-Mesec u znaku:Vage

-Negativne osobine:Njena radoznalost samo moze da ide na stetu drugih

-Pozitivne osobine:Plemenita,nesebicna

Filmografija:

-2004 "Rebelde" ("Buntovnici") -Roberta

-2002 "Clase 406" ("Razred 406) -Marsela

1999 "Nunca te olvidare" (Nikada te necu zaboraviti) -Silvija
 
Lea_RBD:
To uopste nije istina ako nisi upucena....
Kao prvo - D.i C. su zajedno
kao drugo - D.i C. se nisu verili
trece - Niko ne sme da napusti grupu ni seriju jer imaju ugovor,tek posle zavrsetka svega ovoga sto su poceli
cetvrto - Anahi i Dulce su i dalje najdrugarice....
peto - Anahi i Poncho nisu zajedno,priznali su na konferenciji za stampu,kazu da nemaju vremena za ljubav


Lea ja i dalje mislim da su A. i P. zajedno...jer nije uvek sve istina shto kazu za novinare...a mislim da su to rekli da bi smirili D. ako je uopshte tacno ono shto pishe u tv novelama...a i uvek bi nashli malo vremena za ljubav...gde si to procitala da su priznali na konferenciji??? :D
 
Lea_RBD:
Video klip kada je Miguel prevario Miu sa ruznom Sabrinom...ughhhhhh....Kako li sam samo tad plakala....Pogotovo ova zadnja scena kad mu kaze kao,da je njihova ljubav bila magicna,ali da je sve bio samo san i da se ona probudila....Tu sam pukla...ono...I kad on padne u komu ona tek tad sazna da je ustvario i nije prevario da je to Sabrina slagala...c c c c c ....
gledao sam sad ovo...bas tuzno..gde je njemu bila glava kad je prevario onako lepu devojku kakva je Mia sa onom ruznom Sabrinom????
ja mislim da je istina da ju je prevario i da Sabrina nije lagala jer sam gledao u rw kako Manuel...tj Miguel kod nas kuka kako je prevario Miu i kako mu je zao zbog toga pa ne moze da spava sa njom jer oseca grizu savesti...mislim da ce onda i kod nas tako da bude...ne znam ....
 
RyD:
Lea ja i dalje mislim da su A. i P. zajedno...jer nije uvek sve istina shto kazu za novinare...a mislim da su to rekli da bi smirili D. ako je uopshte tacno ono shto pishe u tv novelama...a i uvek bi nashli malo vremena za ljubav...gde si to procitala da su priznali na konferenciji??? :D
Dobro ako ti tako mislis...to nisu novine vec konferencija za stampu tako da sumnjam da bi lagali....A ono za Dul nije istina,kako da vam objasnim???
Ne znam na kojoj konferenciji su to priznali,jer nenabavljam ja to,vec moj brat,koji zna sve o njima....I na svetovom forumu su svi vrlooooo dobro informisani....
I ja bih volela da su LosA zajedno,ali mi tu nista ne mozemo uciniti....
 
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Roberta y Diego

26wd1xr3.jpg


Dulce Maria - Roberta Pardo

dulce95il2.jpg


Nico , Lupita y Miguel

5ofms05g1kelrkiieu3.jpg


Kasnije cu poslati jos ! ! !

:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top