Rebelde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mira RBD:
Ko vam se od likova u seriji po ponasanju i karakteru najvise svidja,a ko vas nervira???(ali to nema veze sa glumcima u privatnom zivotu)!!!

Ja obozavam DULCE MARIU i u seriji i u privatnom zivotu...odlicno je odglumila lik Roberta Pardo...zatim tu su Anahi,svaka joj cast za ono prenemaganje...pa onda Maite,jer i njen lik je zahtevan...onda Pochno...ma svi su mi extra od clanova RBD...
A u seriju me Uzasno nervira Selina,Pilar,Dzordzi i Dzek (valjda se tako zovu)... i Tomas jer je kukavica...a Diego mi se u pocetku serije uopste ne svidja... :-D :-D :-D
 
rebelde:
A jel imaju one jos neke pesme sem No me importa ???????????
Pa ako su vec grupa trebalo bi da imaju,jer je ta pesma cak i obradjena....Posto sam bila zaludjena Korakom Napred u jednoj epizodi je Marta igrala uz tu pesmu,samo valjda na nekom drugom jeziku i drugi glasovi.....tako da....
 
Evo prvo moje miljenice-Najlepsa je nema joj ravne :P







A ni za ovu devojku se ne moze reci da je ruzna...ma koliko bilo smesno sto je ona trebala da glumi Miu u seriji....da je ona nju glumila kasnije bi vam bila sama pomisao da Anahi glumi Miu smesna....To je zbog toga sto se naviknemo na jednu osobu tj.glavni lik!



 
nikolaand90:
Evo prvo moje miljenice-Najlepsa je nema joj ravne :P







A ni za ovu devojku se ne moze reci da je ruzna...ma koliko bilo smesno sto je ona trebala da glumi Miu u seriji....da je ona nju glumila kasnije bi vam bila sama pomisao da Anahi glumi Miu smesna....To je zbog toga sto se naviknemo na jednu osobu tj.glavni lik!



E makar neko voli Dulce Mariu .... ne kazem da Anahi nije lepa - prelepa je , alo je i Dulce prelepa . . . :-P
 
Meni je najboja ROBERTA od zenskih uloga,stverno je EXTRA.........Takodje je super i Lupita ali je previse povucena,tiha,pozrtvovana,dobra...Jose Lujan je nekako muskobanjasta ali i ona je dobra...Nervira me Selina jer je previse sebicna i losa prema lupiti,a takodje mi se nimalo ne svidja Pilar.Mia mi je bas zanimljiva,mada me malo nervira jer je uobrazena, svidja mi se sto vodi racuna o lepoti,ali malo vise nego sto bi trebalo...Od muskih uloga najbolji je Migel,Dijego mi nije bas nesto,ali je sladak...
 
Mira RBD:
Ko vam se od likova u seriji po ponasanju i karakteru najvise svidja,a ko vas nervira???(ali to nema veze sa glumcima u privatnom zivotu)!!!
meni se najvise svidja mia iako je na pocetku malo umisljena...ono njeno prenemaganje me odusevljava...:D...svidja mi se i roberta ali me ponekad nervira jer mrzi sve neistomisljenike....e sad nervira me celina jer stalno kuka da je debela a nikako da se prihvati dijete....a pilar me nervira sve dok ne pocne da se druzi sa svima, onda je i ona ok...
 
REBELDE je ZAKON!!! Muzika im je super, bolja nego u Rebelde Way, ali RW je bolja kao serija, prava teen, skola im je bolja. Ni REBELDE nije lose, samo sto je to kopija. SVEJEDNO, OBOZAVAM OBE VERZIJE!!!
 
Ja obozavam DULCE MARIU takodje
008cb8.jpg
 
Tasha'93:
REBELDE je ZAKON!!! Muzika im je super, bolja nego u Rebelde Way, ali RW je bolja kao serija, prava teen, skola im je bolja. Ni REBELDE nije lose, samo sto je to kopija. SVEJEDNO, OBOZAVAM OBE VERZIJE!!!
Ja obozavam seriju REBELDE i grupu RBD...RW mi se ne svidja a ERRREWAY nije losh...ali ipak REBELDE je zakon!!!!! :D :D :D :D :D
 
Rebelde je zakooooooooooooooooooon !!!!! :D :D :D :D :D

fashion queen
A ako si fan RW idi na njihovu temu pa njih pitaj ! ! ! ! ! !

Natasa , na MSN -u sam , da ti posaljem slike !

Ljudi jel' zna neko da li ima sta o Rebelde u novim TVnovelama ... ja nisam kupovala i necu ako ne bude nista o njima ... pa ako neko zna ???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top