pomoc ati 9800 pro

Pa bilo koji kuler koji podrzava tvoju karticu ce savrseno odraditi posao. Koje sve imas radnje u NS-u? Inace kao privremeno resenje mozes da probas da postavis neki ventilator na malo uzvisenje od kucista(da bi mogao da hvata vazduh ispod njega)i naravno postavi ga da bude ispod kulera kartice i mora da duva u njega. Neces smeti da igras igre,ali ces barem opusteno raditi ostalo bez straha da ce ti se jezgro istopiti. I ako umes,snizi frekvenciju grafickog procesora(gpu).
 
E, da si u Beogradu... Ma uzmi bilo koji Titanov ili Cooler masterov koji je za grafičke karte, radiće. Ja imam 9800XT, pa sam menjao sa nekim, titanovim, i radi, bez ikakvih problema. Čak i sa dignutim naponom i clockom.
 
nskreker:
Kuler na ovom cudovistu mi ne radi. Jednostavno se ne okrece.Gde mogu u Novom Sadu ili nekako On-Line da nabavim kuler koji ce lepo laditi moj Radeon? Molim Vas pomagajte...


Kupi bilo koji kuler za procesor koji ima tanji ventolator dimenzija 7x7 cm ili 6x6 cm, prisrafi ga za postojeci kuler nekim srafcicima ili ga zalepi super lepkom, a prikljuci ga na konektor na maticnoj ploci.

Hladice kao blesavo, a kostace te oko 5 eura.
 
Izmeri razdaljinu izmedju 2 ili vec koliko imas rupica na toj kartici... mislim na rupice kroz koje se pricvrscuje cooler...

odes lepo u radnji i kazes daj te mi najbolji cooler koji podrzava razmak od toliko i toliko milimetara... platis dodjes kuci i prikacis... gledaj da cooler bude sto vise bakaran!!!
 
Stani malo...kazes da nisi cuo za Zalman-a Vf700/VF900(primer)?! Oni su 100% bakar. Jedino im je ventilator plasticni,ali mislim ko bi stavio ventilator od bakra? Btw jel si uspeo da stavis vent sa TA peci na komp? :)
 

Back
Top