Dzeri Springer rulez!

Da li biste voleli da Džerija ponovo gledate na TV-u? (tačan odgovor je 'Da' :)

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
645
Znam da se vecini ljudi ne svidja, ili barem ne smeju da priznaju drugacije, ali meni stvarno nedostaje Dzerijev sou. To je prava televizija, zavalis se u fotelju ili krevet, uzmes kokice i umires od smeha. Ne znam zasto su je ukinuli...
 
To je verovatno nesto najgore sto sam ja imala prilike da vidim u svom zivotu! Glupo i izvestaceno! Gledam njih kako se cupaju, pljuju i tuku u studiju i mene sramota :? . Odgledala samo jednu epizodu i to mi je bilo dosta, svaki sledeci put kad bi na tu emisiju naisla bila sam iznenadjena u smislu "sta!jos je nisu ukinuli".
Naravno da su morali da je ukinu pa ne moze svaki americki proizvod da se primi u Srbiji ipak mi pomalo razmisljamo. Cini mi se da su isto probali i sa kikiriki buterom pre jedno 20 godina i nista...imamo mi nas kajmakcic sta ce nama peanut butter.
 
neven:
ma iz aviona se vidi da je namesteno koja bi iolice normalna porodica pristala da svoje probleme resava na tv-u a jos sto su im problemi... :roll:
Nevene, shvati: To su Amerikanci. Oni imaju mnoge gore show programe i nijedan nije namesten, pa ni Jerry Springer! Oni su luda nacija. Jednostavno vole da se ostatak sveta zabavlja gledajuci njihove budalastine.
Ne bih zeleo da bilo ko pomisli da sam nacionalista ili da sam orijentisan ka Istoku, ali Amerika je, priznacete, drzava puna cudnih ljudi!!!
 
neven:
ti filipe hoces da kazes da verujes u te price??? :shock:
Price su mozda i namestene, pomalao montirane, ali ima istine u njima!
Amerikanci sve preuvelicaju 100 puta, a njihov temperament je takav da na svaku provokaciju odgovaraju pesnicama i sutiranjem.
Elem, Dzerijev show je tamo najgledaniji (pored Opre) tako da ako ga oni vole to je njihova stvar!!!
 
Groucho Marx:
Znam da se vecini ljudi ne svidja, ili barem ne smeju da priznaju drugacije, ali meni stvarno nedostaje Dzerijev sou. To je prava televizija, zavalis se u fotelju ili krevet, uzmes kokice i umires od smeha. Ne znam zasto su je ukinuli...
Zato sto je kemp.Glupim amerima, ali onim najglupljim,je to istinski zabava..Medjutim kada ti je sve tu jasno,da se lazira ,da je"fuj", onda se stvarno divim tom liku sto na tom mlati pare.Vrlo rado bih vodio kod nas takvu emisiju.Zena se cudi kako mogo to da gledam.Ona gleda Viva Espana serije. Pa zato sto je ovo xxx za te serije , e onda mi se svidja.
P.S. Samo za neuke moze biti vrlo opasno!Primer TV Pinka.
 
glupost,glupost,glupost......namestaljka,znaci 100%..ti ljudi su jadni kad uopste pristaju da se tamo vredjaju i tuku na tv ekranima.....a i publika im je zesca,sa sve onim glupiim obezbedjenjem....definitvino je dobro sto vise nema te emisije...i ne treba je pustati,ako planiramo da sacuvamo psihu...
 
Čeka', čeka'... Nešto mi ovde nije jasno – ako je 100% nameštaljka, kako je moguće da su ti ljudi jadni što pristaju na to? Pa valjda onda dobijaju kintu? Mislim – ili je nameštaljka ili su to jadne budale? Šta je od toga? Jel imaš definisano mišljenje?
A ovo ostalo... Ako ti psihu planiraš da čuvaš na taj način... Krhka ti je psiha :P Znaš, postoji nešto što se zove daljinski upravljač. Ako nemaš to, onda podigneš dupe sa stolice, pridješ tv-u i promeniš kanal. Inače se svodi na ono 'dobro je što nema onih koji drugačije misle, onih drugačije rase, drugačije nacije...' i sl.
 
ne mislim licno na sebe i moju psihu....moju cu da sacuvam,nego na ljude koji gledaju to,jadni misleci da su ti amerikanci namuceni ljudi,gde se ne zna ko koga vaar i sa kim(mislim na amerkance koji se tu pojavljuju)..i da stojim iza toga da je namesteno,a da ti ljudi dobijaju pare i blamiraju se jer dozviljavaju sebi da se tu kao nesto tuku i svadjaju i da ih ceo svet gleda...
 
Ma za amere ne postoji blam. "Ameri namuceni", ne mogu da verujem da ima neko ko bi to pomislio... nisu namuceni... nego su bolesni, iz bilo kog ugla gledali: da li da primaju lovu za to ili im se to stvarno desilo... opet su BOLESNI.
 
nije namesteno bar ne svaka epizoda 100%,inace da se ovakav sou pocne praviti u srbiji garant bi nasli ljude koje bi se tukli ko budale oko zenski i obrnuto,pa razmislite malo ja znam bar 3 njih koji bi iz cista mira i da im se neplati otisli u emisiju i izmlatili nekog i pravili budalu od sebe a ne u americi gde imas milijadru ljudi!
emisija je ok-ko voli neka izvoli :))
 
ma, debilno, ali dobro se ismejem (da ne kazem zabrinem - niko mi ne bi verovao ;D ).
glasala sam da. ;PPPP
ali razmislite malo - kakvi idioti mogu tamo da glume, ako pretpostavimo da je namesteno, i kako ce sutra da izadju na ulicu kad su rekli sve to. 'e, znas, ja sam to glumio. nije mene zena prevarila sa deckom cerke, ne, ne'. hm?

ma kako god. hahaha
 

Back
Top