tesko.......tesko

pirratica

Veoma poznat
Poruka
10.156
mozda tema vec ima,ali nesto mi se otvara..............
koji vas dogadjaj iz vaseg zivota uvek natera da se najezite ili zaplacete......
mene na to uvek natera kad se setim jedne male slatke devojcice iz komsiluka........ :(
 
<<<machkica>>>:
mozda tema vec ima,ali nesto mi se otvara..............
koji vas dogadjaj iz vaseg zivota uvek natera da se najezite,zaplacete......
mene na to uvek natera kad se setim jedne male slatke devojcice iz komsiluka........ :(
ne jezim se neshto... plachem chini mi se josh redje... sta si ti u stvari mislila ovom temom, nesto mi jezenje ne ide uz plakanje sem ako se radi o strahu?
 
Uh... uh...
Kad sam čekala bivšeg momka na stanici da se vrati s mora - na sahranu svoje majke...

I još jednom, mada ne zaplačem nego se samo naježim, kada smo završavali srednju školu i trubači su zasvirali pesmu ''Prokleta je Amerika'', i svi su pevali i veselili se, a moja je drugarica koja nema oca stajala sama sa strane i plakala kao letnja kiša...
 
iz proslosti mnoge stvari..po toj nasoj Guduri,,dembeliji...ali bas mnogo teskih trenutaka,,koje bih voleo cak i da zaboravim...inace iz sadasnjosti...kada sam otvarao firmu,,kupovao kucu..pocinjao prve poslove..zaposljavao prve ljude....i.t.d. sve su to teski momenti..za jednog mladica u ranim tridesetim a bez icije pomoci nesto bitnije,,,..mnogo tesko ljudi..ali zato sad je sve to jedna velika sadisfakcija...
 
Još me sramota kad se setim kako sam se davno, na jednoj školskoj žurki, napio i vatao sve ženske od reda. A one sve pune razumevanja - nisu se ljutile ni kad sam povraćao po njima. Od tad ne pijem do besvesti, nego gustiram...
 
<<<machkica>>>:
mozda tema vec ima,ali nesto mi se otvara..............
koji vas dogadjaj iz vaseg zivota uvek natera da se najezite ili zaplacete......
mene na to uvek natera kad se setim jedne male slatke devojcice iz komsiluka........ :(
Ne znam je li ta devojcica ona o kojoj je pisalo pre neki dan da je iznenada umrla posle fizickog...Citala sam to ovde u nasim novinama i ceo taj dan plakala kad god se setim...Koliko li je samo tih nekih sudbina na koje ne mozemo da uticemo...
 
Imam nazalost mnogo takvih uspomena,koje me nateraju da se najzem i zaplacem.Na prvom mestu je smrt mog najboljeg druga.Seacm se toga,iako je bilo pre 15 godina.Seacm se recimo njegove sahrane,toliko mladih ljudi,njegovih roditelja.....sve mi se to provlaci kroz secanje kroz neku maglu ali opet tu je.Ti krici,uzdasi,trenutak kad su ga spustili u zemlju.Idem redovno kod njegovih,zivimo jos u istoj zgradi.Uvek se najezim kad mu pogledam kevu u oci.Vidi se tuga.Ali ona prava tuga,onaj pravi bol.Takodje jos neke bolne smrti za mene.Ima jos nekih stvari,ali ne bih o tome.Uglavnom,ima ih u mom zivotu,nazalost.
 
ariela:
Ne znam je li ta devojcica ona o kojoj je pisalo pre neki dan da je iznenada umrla posle fizickog...Citala sam to ovde u nasim novinama i ceo taj dan plakala kad god se setim...Koliko li je samo tih nekih sudbina na koje ne mozemo da uticemo...
nije ta devojcica,nego neka mala koja je imala 5 godina i umrla od meningitisa,to je bilo bas skoro,i sad kad sam otisla do drugarice,njene majke bas sam se potresla,to vise nije ona moja drugarica koju sam poznavala,potpuno se promenila :-(
 
kad sma cuo da je covek sa mog avatara ubijen...nedelju dana se nisam sastavljo...takodje mi je bilo veoma tesko kad mi je stric poginuo...razneo se bombom...i moj cale je u tom trenutku bio veoma veseo a kad je saznao osedeo je...jos se secam njegovih sumornih ociju,pogleda koji nesto trazi a nista ne nalazi.................
 
najezim se skoro svaki put kada procitam novine i cesto se najezim kada se setim mnogih gluposti u svom zivotu,volela bih da mogu da se isplacem kao covek,ali izgleda da su suze u meni presusile...zaista je tesko,ali zivot mora ici dalje...i zaista se pitam da li covek ikada u zivotu bira ili se samo pokorava...
 
pa placem kad se setim nekih ljudi kojih vise nema, ponekad zaplacem kad cujem za nekoga koga i ne poznajem, a poslednji put sam plakala za jednom malom kucom koju je neko udario kolima i ona se samo vukla na prednje dve noge i na kraju umrla. Joj uzas, evo i sad zaplakah
 

Back
Top