Nisomnia

U svakom slucaju velika steta sto je tako jer je to bila jedina manifestacija na jugu Srbije koja je nesto vredela, ali sta se moze, jer nema koristi raspravljati se sa ljudima koji to jednostavno NE RAZUMEJU!!!!!!!!!
 
X-Angie:
Ako neko zna bilo sta o ovome neka se javi.............

O tome ste trebali da razmisljate kad je bilo glasannje za tog istog gradonacelnika.Isao sam po gradu i skupljao ljude koje je mrzelo da glasaju da odu da glasaju za Cirica ali svi su pricali "Ma boli me uvo to se mene ne tice" A sad vam ovaj gov.ar ne odgovara.E pa sta je tu je.Trazili ste-gledajte.
 
fora je shto je proshle godine Nisomnija napravila budzetsku rupu od (ako se ne varam) od 5 miliona evra, (otishli su u minus zbog organizacije, cimanja raznih bendova, neplacanja karata...) tako da ce ove god. Nisomnija da bude (simbolicno) jedan dan, bice besplatna i odrzace se najverovatnije 15.avgusta! Ako neko zna josh neshto u vezi Nisomnije, nek pishe!

Poz!
 
viperserb:
X-Angie:
Ako neko zna bilo sta o ovome neka se javi.............

O tome ste trebali da razmisljate kad je bilo glasannje za tog istog gradonacelnika.Isao sam po gradu i skupljao ljude koje je mrzelo da glasaju da odu da glasaju za Cirica ali svi su pricali "Ma boli me uvo to se mene ne tice" A sad vam ovaj gov.ar ne odgovara.E pa sta je tu je.Trazili ste-gledajte.

;) al bash tako...

eeeeeeee ljudi... koliko vas je vidlo onaj dvorac u zitoradji? poshteno a?
 
Hal 9000:
fora je shto je proshle godine Nisomnija napravila budzetsku rupu od (ako se ne varam) od 5 miliona evra, (otishli su u minus zbog organizacije, cimanja raznih bendova, neplacanja karata...) tako da ce ove god. Nisomnija da bude (simbolicno) jedan dan, bice besplatna i odrzace se najverovatnije 15.avgusta! Ako neko zna josh neshto u vezi Nisomnije, nek pishe!

Poz!
Prosle godine budzet je bio u manjku 5 miliona dinara a ne evra,da je bilo u evrima tvrdjavu bi morali da prodaju.Ali stvarno je steta sto je neko rekao da zatvore jedan festival koji ne znaci samo gradu Nisu vec i citavom jugu.Evo ja sam iz iste varosi kao i vas glupi gradonacelnik iz Zitoradja, koliko se secam on je priredio nesto slicno vam za srpsku novu godinu.Ja ljudi stvarno ne razumem ko je njega izabrao za gradonacelnika pa on nezna da sastavi jednu najobicniju recenicu.

A STVARNO SAM SE NADAO DOBROJ ORGANIZACIJI I ZABAVI OVE GODINE ALI SUDECI PO SVEMU NISTA OD TOGA :cry:
 
Da zaboravio sam da kazem kako malo cenite tvrdjavu,
stvarno ne shvatate koliko to znaci jednom gradu.Moglo bi to malko da bude urednije a ne onako kese i ostalo djubre na sve strane(nije bas toliko ali),pa ja nikada nebih neku kesu ili sl. bacio na zemlju,mada to nekim ljudima ne predstavlja nikakav problem.Tvrdjava je blago :)
 
Nisomnia 16. i 17. septembra

"Četvrti niški muzički festival će zbog skromnog budžeta biti održan u skromnijem izdanju nego prethodnih, ali sa besplatnim ulazom.
Na ovogodišnjoj Nisomniji će nastupiti uglavnom lokalne muzičke snage, ali će ipak biti i gostiju sa šireg prostora SCG i ex Jugoslavije. Prve večeri glavni gosti su Negative i hrvatski Psihomodopop, dok su za drugo veče predviđeni nastupi Del Arno benda i Partibrejkersa, rekao je Velibor Radojković, umetnički direktor Nisomnie.
Prema njegovim rečima, planirani su i nastupi najznačajnijih niških bendova, poput Novembra i Danilovog doživljaja Beča (na slici), a priliku da se afirmišu imaće i lokalni demo bendovi.
Nisomnia će se finansirati izdvajanjem milion i po dinara iz državnog budžeta, kao i donacijom kompanije "Filip Moris" i Komercijalne Banke od 30 hiljada evra."

Ochekuje se kompletan program sa svim izvodjachima tokom ove nedelje :)

Vidimo se!
 
Prema njegovim rečima, planirani su i nastupi najznačajnijih niških bendova, poput Novembra i Danilovog doživljaja Beča (na slici), a priliku da se afirmišu imaće i lokalni demo bendovi.

Ma samo je jedan totalno nekomercijalizovan i najznacajniji niski(mnogo sire mozda i ex yu) band a to je
kmc1024x7684us.jpg

ne razumem zasto nikada do sada ih nije niko pozvao na Nisomniu? SRAMOTAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
Komletan muzichki program Nisomnije:

16.09.

PPlasma-arc machining - Niš, Srbija
18.30 - 18.50

Styptic - Niš, Srbija
19.00 - 19.20

Novembar - Niš, Srbija
19.30 - 20.20

Negative - Bg, Srbija
20.30 - 22.00

Psihomodo Pop - Hrvatska
22.10 - 23.50

dj funky junkie (ni)
00.00 - 02.00

dj eye (eye deal production-bg)
02.00 - 04.00

dj fakir (noise destruction-ns)
04.00 - 06.00


17.09.

Nahty - Niš, Srbija
18.30 - 18.50
Puls - Niš, Srbija
19.00 - 19.30

Danilov Dozivljaj Beca - Niš, Srbija
19.40 - 20.30

Del Arno Band - Bg, Srbija
20.45 - 22.15

Partibrejkers - Bg, Srbija
22.30 - 24.00

dj zarEZ (FunRun-Ni)
00.10 - 02.00

gramophonedzie (late night production-bassment bg)
02.00 - 04.00

dj DIMIZ aka Zlatko Dimitrijevic (mass illusion-ni)
04.00 - 06.00



Kao shto mozete da vidite, dosta je skroman repertoar, mada ne mora da znachi da nije kvalitetan. Sve u svemu ovogodishna Nisomnija je na brzinu organizovana i shto je najvaznije BESPLATNA, pa zbog toga nedostaju vishe grupa...

Vidimo se!

EDIT:

Tek sada sam ubacio komletan program, naravno tu su dodati i dj-jevi, pa ako nekog i to interesuje... Kazu da ce od pozatijih imena josh neko doci, pa ako saznam, postujem nadam se na vreme Poz!
 

Back
Top